IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
26. bře 2010

ahojda,
dad,vidis vam je vse velke a nam bude vse male 😀 😀
leni,to bych asi taky nikde nepovidala takovej zazitek 😀 😀 😀 ale vis jak lidi jsou ruzny.....

lenkacar
26. bře 2010

čus čokoládičko..už tady dlouho nebyly žádné holky ze dřív ,koblížek a spol...všimla sis? aspon ,že ta blaží se přišla ukázat

coko.joko
26. bře 2010

leni,to mas pravdu,sem tu porad ty a ja a dad...i ta medu uz sem moc nejde,ale ta byla nemocna 😉 tak se omlouva....ale ostatek na nas prdi......to je vid..... 😠 😠

dadous
26. bře 2010

no jo koblížek je v nemocnici přece a příští tyden pujde asi na císaře 😕

dadous
26. bře 2010

leni jde z tebe uplně všechno, ale v tu chvíli je ti to šumak 😅 ja dostala klystyr a stejně ze mě na sale vypadl bobek 😀 mi to přišlo hrozně směšny, jak se tam tak valel po zemi 😀

dadous
26. bře 2010

http://picasaweb.google.com/david.dk76/Nikolka# tady pak jsou všechny fotky naší princezny a budem tam postupně přidavat

coko.joko
26. bře 2010

dad...koblizek je porad v nemocni...ja myslela,ze ji uz pustili domu 😕
ja bych se tam asi zacla hrozne smat,kdyby se me neco takoveho stalo 😀 😀 a co Nikolka jak se ji libi doma 😵 😵 urco je spokojena vid....

coko.joko
26. bře 2010

je dad,to je krasna princezna.... 😵 😵

dadous
26. bře 2010

no koblížek to tam ma až do porodu 😒
jako ted když si na to vzpomenu tak je to prdel, ale v tu chvíli ti to nepřjde ani trapny 😀 no mala pořad spí, dadouš jel na nakup a ja už tady hldy šilham 😀

coko.joko
26. bře 2010

tak to je chudacek koblizek ta uz tam je hrozne dlouho vid....a kdy ma rodit nevis....to je verim,ze nikolka je moc hodna asi po mamince......ja tady varim gulas,protoze dneska jde ten muj pit,tak at se poradne naji,aby se tak neopil 😀 😀

dadous
26. bře 2010

a sranda je že na všech fotkach ma vlasy do zrz 😀 ale nema je rezavy 😅

coko.joko
26. bře 2010

no to delaji ty fotky...je to urco blondynka vid...kamaradka me posilala maleho taky a mel je taky zrzave a je to cisty blondak....a na ty jedny je tatinek s Nikolkou???At jsem v obraze....a kde je maminka s Nikolkou 😵

lenkacar
26. bře 2010

dadu to jako fakt z tebe vystřeil hovnous a jakto že to víš?já bych si toho určitě ani nevšimla ..no teda jak to čtu ,manžel k porodu ne ..byl tam byla někde posraná a on u toho ..

coko.joko
26. bře 2010

leni 😀 😀 😀

lenkacar
26. bře 2010

no je to hrozný čoko ..bych se strašně styděla i před těma doktorama ,doufám ,že při císaři z tebe nic neleze ,páč já budu mít totiž císaře 😉 plánovanýho .. 😉

coko.joko
26. bře 2010

leni,kdyz budes mit cisare,tak spis a je ti to jedno si myslim a hlavne to ani nevis....ale co nekdy se to stava to je proste asi normos a ty dr.jsou na to zvyknuty,tak toho bych se nebala.....ale asi to je divny pocit,ale jak znam sebe ja bych se smala jak prdla..... 😀

janysek70
26. bře 2010

Leni 😀 , prý pry císaři přendávají střeva, aby mohli k děloze, tak to máš jedno, jsou zvyklí 😀

coko.joko
26. bře 2010

janysku nestras nam tu lenu,prosim te je chudak z toho bobku vydesena 😀

lenkacar
26. bře 2010

no jo to spim a nic nevim a manžel u toho taky neni 😕 😕 😕 😝 no holky ..to jste mi zase daly z hovnousema 😒

lenkacar
26. bře 2010

asi založim diskuzi jak zvládnu stres z posrání u porodu

janysek70
26. bře 2010

Leni, se Ti půjde dobře do roboty 😀

coko.joko
26. bře 2010

leni,neboj urco ty az budes tehu,tak nic z tebe nevypadne krom prcka,placenty a plodovky 😀 😀

janysek70
26. bře 2010

Teď koukám, že mám do porodu 136 dní, tak to budeme v tom tvém tématu muset pořešit 😀 😀

lenkacar
26. bře 2010

no mám z toho nějaký vnitřní stres ,asi se budu muset soustředit na něco jinýho 🙄 😕 😝

dadous
26. bře 2010

😀 leni v tu chvíli ti je fakt všechno jedno 😅 vypadl ze mně pže, mala furt nechtěla klesnout, tak jsem musela vstat a dvakrat tlačit ve stoje, no a pak už jsem jen skočila zpatky na postel a na jedno zatlačení byla mala venku 😵
coko jo to je tatínek 😅 no a maminka vyfocena není 😵

coko.joko
26. bře 2010

janysku ja bych to taky jeste asi stihla do jine diskuze a myslim,ze nas tam bude vic...
dad,tak se musi nechat i maminka vyfotit,at vidime jak ji to slusi 😵

lenkacar
26. bře 2010

holky ale vy mě vůbec nechápete ...mě na tom vadí to ,že bych chtěla manžela u porodu ,ale posrávací scénky bych jako ráda vynechala 😔 😝

janysek70
26. bře 2010

ˇoko, že ty pořád každého nutíš do toho focení 😀 , každý se nefotí tak rád jako ty na molu u Rýna 😀

dadous
26. bře 2010

hele coko, to tys tady minule davala recept na tu tvarohovou babovku? potřbuju vědět, jak je tam kostka toho masla, tak to se ušleha, nebo se musí rozpustit? a tam nejsou žadny vejce? nebo jsem si to blbě opsala? 😕

lenkacar
26. bře 2010

já bych si tak mohla vyfotit mola v kuchyni ,tuhle tu jeden letěl 😝