IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

janysek70
16. čer 2009

Dad, vážně? No tak to bude mrkat na drát, proč mamině najednou roste tak rychle bříško 😀 😀 😀

dadous
16. čer 2009

jany chodím k Šilhanovi a dneska tam přišel pozdě a byl celej takovej rozlítanej, takže tam byl pěknej chaos

dadous
16. čer 2009

jo a začínam 2DC 🙂

janysek70
16. čer 2009

Já měla Dejmka, to byl zase takovej stydlín a každý slovo jsem z něho musela páčit a pořád uhýbal pohledem, jak když se stydí o těch choulostivých věcech mluvit...

dadous
16. čer 2009

😀 😀 jo ten byl myslím ve vedlejší ordinaci

blazenkaa
16. čer 2009

dadous měto aky příjde to první jako 75 a ostatní 35 raději si tam zavole j

janysek70
16. čer 2009

Tak ty dávky tomu kr. protokolu také odpovídají...., kočky co mají dlouhý, tak píchají třeba jen 75, ale delší dobu než-li my, 150 denně bys měla málo....

dadous
16. čer 2009

no ja jsem koukala že tam většinou holky měli 225 🙂

janysek70
16. čer 2009

Dad, byl tam většinou Dejmek se Šilhanem a ET mi dělal Dejmek, to byl fofr, než jsem se nadála a Šilhan se ve mě při KET hrabal takovou dobu, že jsem myslela, že tam něco ztratil

janysek70
16. čer 2009

Já měla 225 a pak 300 ale Gonalu....., ale nyní koukám na šmírák, kdy jsem nejprv měla mít Menopur a tam jsem měla 1x denně300 nebo 225..... a pak jsme se dohodli na perech

janysek70
16. čer 2009

Věř mudrovi, že dělá to nej vzhledem k vašim testům a na UTZ uvidí, jak reaguješ a podle toho případně upraví další dávkování

dadous
16. čer 2009

však jo, my mu věříme ale dneska byl fakt hodně roztržitej, i když on tak pusobí pořad 😀

janysek70
16. čer 2009

jj 😀 😀 😀 😀 , taky jsem koukala, co je to za medika a trémistu

dadous
16. čer 2009

hela ja když ho viděla poprvy tak jsem vylezla z ordinace a měla jsem zachvat smíchu ale pak už v pohodě 🙂

blazenkaa
16. čer 2009

dadou neboj to bude v pohodě dopadne to dobře a když si nevíš rady volej tam od toho tam ten telefon mejí aby ti to upřesnili a poradili nežli aby jsi udělala něco špatně a potom jsi toho litovalavěř mi já jsem taky to po něm nemohla přečíst a volala jsem tam skoro každý den

janysek70
16. čer 2009

Dad, co jinak tady na diskuzi, podařilo se někomu? Já jsem byla po neúspěchu v KET a pak jsem nakukovala jak Mandy a ta taky nic, Lenka kvůli cystě nemohla na KET, tak jsem nechtěla přidávat další neúspěch...

dadous
16. čer 2009

jasně blazi, budu žhavit draty 🙂

lenkacar
16. čer 2009

no janý kvůli tomu jsi za náma nešla kvůli statistice 😀 😀 😀

dadous
16. čer 2009

no ted poslední dobou OB čekaj dvojčatka před tím katy, ale ted se nějak nedaří, jsou tu same čekatelky na stimulku 😅 a vy budete pokračovat?

janysek70
16. čer 2009

Já vás četla, ale vy kecáte moc příspěvků a já se v tom ztrácela a měla jsem vztek, že se to nepovedlo, jo a pak abych vám Lenčo nekazila statistiku 😅

lenkacar
16. čer 2009

janý to jo tady nic nezkazíš ,leda vylepšíš 😀 😀 😀 😀

dadous
16. čer 2009

no potřebujem vylepšit 🙂

janysek70
16. čer 2009

Já mám ještě 2 zmrzlinky, ale dávám přes léto pauzu, byli jsme minulý týden na imuno v Plzni a výsledky budou až 5.8...... Byla jsem u léčitele 😀 a řekl mi, že mám času a že můžu otěhotnět přirozeně, tak na tom makáme, o víku jsme malovali ložnici, aby se tam dařilo.....

dadous
16. čer 2009

no vidíš, sama pozitiva 😵

janysek70
16. čer 2009

Jo a Koblížek tedy také nic???

dadous
16. čer 2009

ne ☹ taky až v srpnu a barunka taky 😉

lenkacar
16. čer 2009

janý a co zrcadla nad postel co ? a nebesa ...já mít zracadlo nad postelí tak se v noci budim hrůzou 😀 😀 😀 😀 😀

janysek70
16. čer 2009

Blázníš? Takhle se teď po těch hormonech snažím sexovat jen po tmě a prej zrcadla, to bych se asi nedokázala dostatečně vzrušit 😅

koblichzek
16. čer 2009

Ahojky dadoušku a všichni ostatní. Tak to si budeš píchat to co jsem teď píchala já.

dadous
16. čer 2009

ahoj kobli, tys měla to samy? 😅