IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
9. kvě 2009

jany jojo

dadous
9. kvě 2009

mandy a víte proč mate azoo?

mandarinka
9. kvě 2009

Dad ví Bůh, ale nejspíš proto, že manža měl cca v 6 letech příušnice, vysoké horečky, hodně špatněj průběh

dadous
9. kvě 2009

no u nas to je v dětsví operace nesestouplych varlat

mandarinka
9. kvě 2009

Nikdy mu nic nenašli, aby řekli, že to tím je.... prostě všechno normální, i ultrazvuk mu dělali a dobrý. Nejspíš to tedy bude tímhle

koblichzek
9. kvě 2009

MMandy, to je síla. Fakt jako feťáci.
A máte holky neschopenku, nebo chodíte normálně do práce?

dadous
9. kvě 2009

hele a když mu dělaly spermio, tak mu něco našly nebo vubec nic?

mandarinka
9. kvě 2009

Kobli já jsem doma, ale já jsem na neschopence už od prosince kvůli operaci zad, tak jsem to spojila 😉

Našli, ale hrozně málo a morfologie strašná, nehejbaly se a ještě byly nějak poškozený. No a dneska v podstatě totéž, takže "cestou" to nebylo, jsou prostě špatný

janysek70
9. kvě 2009

Koblížku, to záleží na tobě, pokud ji budeš po OPU chtít, není problém, dají ti ji..., někdo si ji bere po transferu a někdo vůbec...

dadous
9. kvě 2009

no nam to ještě ani neřekly jak jsou na tom, to se dozvíme až po ty genetice

koblichzek
9. kvě 2009

Bojím se, že když zůstanu doma, tak se budu jen užírat a myslet na to. Ale mám i dost rizikové povolání, prý. Tak nevím.

janysek70
9. kvě 2009

Já jsem po 3 transferech pěkně ležela a nic jsem si nevyležela...a některé kočky jdou do práce a podaří se jim to, takže nyní o tom nikdo neví, všem to tajím a budu normoš chodit do práce....

ratatooy
9. kvě 2009

pro mě je tohle vše zatím španělská vesnice,vůbec nevím co nás čeká ☹

mandarinka
9. kvě 2009

Jako být doma je na jednu stranu dobrý v tom, že je čas na doktory, člověk se nemusí stresovat, ale je to na palici, protože já třeba na to pořád myslím, pořád se zaobírám tím, kde mě co píchlo nebo nepíchlo, čili já bych ráda chodila do práce. Jenže nemělo cenu jít do práce na měsíc a pak třeba zase zůstat doma, takže jsem holt doma

Nám na genetice řekli azoo a jediná šance je dárce. Prostě takhle to na nás hodila, my čuměli jak tele na nový vrata. Až pak v Institutu ty další dva spermio je to co jsem psala výše.... jinak genetika jako taková dopadla dobře

koblichzek
9. kvě 2009

Dado a kdy že jdeš na tu genetiku? To musí být taky strašné, takové čekání. ☹

dadous
9. kvě 2009

ratatoy to nic, uvidíte po první navštěvě a pak už budeš trošku v obraze 😉

dadous
9. kvě 2009

kobli, byli jsme minuly měsíc a 18.5 budu volat jak to dopadlo. no a to čekaní je šíleny ale tady s holkama to docela utíká 😉

mandarinka
9. kvě 2009

my na genetiku čekali cca 7 týdnů

koblichzek
9. kvě 2009

ratatoy a kolik je tobě let? Jestli to není tajné.

Mandy, to je přesný,od tý doby, co píchám a přečetla jsem si, co vše hrozí, se hlídám jak Sherlock. Doktor se jen trochu děsí toho, že dělám ve škole a mám prý stresové povolání. Ale jak říkala janny - asi jsem častěji slyšela, že kdo chodil do práce a nehlídal se moc, tak se to povedlo.

janysek70
9. kvě 2009

Rata, já byla na 1. pohovoru v CAR v srpnu a rovnou jsem podepsala žádost na IVF a jak nastoupila ms, tak jsem hned začala stimulovat, takže fičák....

dadous
9. kvě 2009

tady je to za 4 tydny, tak aspon něco 😉

koblichzek
9. kvě 2009

Dady je to super. Poprvé si o tom takhle povídám s někým, kdo je na tom dá se říct stejně. Sláva tomu, kdo to vymyslel. 😉

ratatooy
9. kvě 2009

chodí někdo do caru v brně?který by jste nám doporučili?

dadous
9. kvě 2009

to jo , ono těžko si pokecaš s někym, kdo o tom nema ani paru 😉

koblichzek
9. kvě 2009

Dady a držím palečky, ať to dopadne jen a jen dobře.

ratatooy
9. kvě 2009

koblichzek-tajné to rozhodně není je mi 25

mandarinka
9. kvě 2009

No myčekali asi 6 týdnů, já byla stejně v lázních, tak to bylo jedno a pak když furt nic nešlo, tak sjem tam volala a oni že už to posílali, obyčejně, tak Bůh ví, kde to skončilo, Tak jsem si tam pro to musela nakonec dojít

janysek70
9. kvě 2009

Rata, když koukneš na seznam diskuzí, tak jsou tady i podle názvů CAR, tak pročti názory holek a případně se jich poptej na zkušenosti....

koblichzek
9. kvě 2009

Raty a vy teda ještě nikam nechodíte? Jak dlouho vám to nejde.

koblichzek
9. kvě 2009

Mandy, to je síla, čekáš jak ... musíš si tam dojít sama a ještě chtěj za to takový prachy. Měli by ti to přinést pod nos na zlatým tácu.