IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. pro 2010

@lenkacar 😕 😕 😅 😅 😀 😀 no neke 😵

lenkacar
4. pro 2010

no za 14dní kontrola ,ten jeden je takovej chcípáček tak jestli to zvládne nebo co ..je o 4dny menší,no kde byl schovanej posledně mi poser 😕

dadous
4. pro 2010

@lenkacar chtěla bys dvě?

lenkacar
4. pro 2010

no pryč to nedam 😖

dadous
4. pro 2010

😕 to mi je jasny@lenkacar 😅

lenkacar
5. pro 2010

@dadous naše mamka měla dobrou hlášku ,,vstal z mrtvých nebo co?,, to druhý mimi 😀 😝 je pravda ,že vzhledem k hodnotě hcg ho minule ani nehledal nijak moc ..ale ted tam byly pěkně vypáskovaný obě .. 😝

coko.joko
5. pro 2010

@lenkacar ,co to ctu..........to je krasny tak budou dvojky u Lenkacaru 😀 😀 😀 to bude jeste veselo......

coko.joko
5. pro 2010

@lenkacar ,co to ctu..........to je krasny tak budou dvojky u Lenkacaru 😀 😀 😀 to bude jeste veselo......

lenkacar
5. pro 2010

to bude veselo 😀 😝 😀

coko.joko
5. pro 2010

@lenkacar ,Vladis pujde na materskou taky a bude to 😀 kazdy budete mit jedno

tetes1
5. pro 2010

@lenkacar moc blahopřeji a neboj dvojčata jsou super někdy je to prekérka,ale když se pak k sobě přitulí a pusinkujou a vidíš,jak na sebe reagujou,tak je to nádhera a tu honičku to vynahradí. Jsem moc ráda,že už vám to konečně vyšlo. 😵

lenkacar
5. pro 2010

@tetes1 díky ..je to zatim začátek ..jsem skoro pořád pod dekou ,je mi pořád děsná zima ,už aby bylo jaro 😝

tetes1
5. pro 2010

@lenkacar já tu zimu taky nemám ráda. A i začátku je třeba si užívat a v rámci možností se nebát i když je to třeba těžké,stejně na tom nic nezměníš,tak je lepší se těšit od začátku a užít si to. Tak se držte. 🙂

lenkacar
5. pro 2010

já to zatim neřešim ,ani nevíme jestli to oba bobci zvládnou .. 😉

dadous
5. pro 2010

přejeme všem tetam, miminkum i ještě nenarozenym miminkum, krasny vanoční svatky 😵

baronek
5. pro 2010

@dadous nádherné přání 😀

dadous
5. pro 2010

@baronek 😀 dík 😵

coko.joko
5. pro 2010

@dadous ,nadhera kdo si hral...a kde si hral 😀 😀

dadous
6. pro 2010

@coko.joko 😀 to ja 😵

coko.joko
6. pro 2010

@dadous ,no neke a kde to delas mas nejaky program nebo co....jen ho val sem,at se neco naucim....

dadous
6. pro 2010

@coko.joko no to mam ten od blaženky, a ta ho měla asi od tebe, ale je tam jen malo obrazku 😕

nadis.h
6. pro 2010

Čauky, 🙂

Leni double gratulace!! 😅 😵 😵

coko.joko
6. pro 2010

@dadous ...jo to znam to je odeme 😀

coko.joko
6. pro 2010

@dadous ...jo to znam to je odeme 😀

dadous
6. pro 2010

@coko.joko no vidíš 😀

jika25
6. pro 2010

Ahoj děvčata,tak sem si tak pročítala všechny ty vaše příběhy a vidím,že je to podobný.Dneska sem si dělala těhotenský test po prvním IVF a negativní ☹ .Zítra ráno jdu ještě na krev,ale už tomu nedávám žádnou naději.
Je mi z toho strašně smutno.Moc sem věřila,že to klapne!!!Dočetla sem se,že další pokus je možný za tři měsíce,ale nevím,jestli zvládnu zase ten celej kolotoč dokola.Bylo to náročný a vlastně zbytečný!Asi sem hodně pesimistická,ale nějak v sobě ten optimismus nemůžu najít.
Prý když je těch pokusů víc,tak je pravděpodobnost otěhotnění větší,než při prvním pokusu.Je to pravda?Nemáte s tím někdo zkušnosti?Jo a byla sem na klinice Unica Brno.Byla ste tam taky nějaká?Děkuji za odpovědi...

lenkacar
6. pro 2010

@jika25 já za sebe..jdi do toho až budeš hlavně psychicky v pohodě .. 😉

dadous
6. pro 2010

@jika25 jj jak píše lenka, psychika děla hodně 😵

lenkacar
6. pro 2010

@dadous kdybys viděla co jsem zase dneska s tou pindou řešila ,tak tohle být od začátku stimulace tak jsem do toho nikdy nervama nevlítla a a to ona na mě veje ,že jsem jí to zatajila ..tohle by bylo celou dobu .. 😠 takže psychika fakt dělá hodně ..

dadous
6. pro 2010

@lenkacar a proč s ní furt něco řešíš? seš na neschopence tak at si trhne 🙄

lenkacar
7. pro 2010

vzkázala jsem jí ,že už tam nikdy ani nepřijdu a at mi daj pokoj ..že potřebuju být v klidu ,to si umim představit jak mi pomlouvá ..