IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
12. čer 2009

jo já taky a na balkon žádný ovoce nespadlo ,hm škoda ..myslíš se zakysanou smetanou? a co pečeš za buchty

blazenkaa
12. čer 2009

abych ti po pravdě řekla tak můj manža po mě většinou chce perník s rozinkami a polejt čokoládou
ale i na plesi občas něco peču i dortíky

lenkacar
12. čer 2009

cože na pleši? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
12. čer 2009

ty jo perník jsem dělala to je asi tak 15let pořád a pak jsme se ho nějak doma přejedli a nenapadne mě to vůbec ho udělat ,doma nejí rozinky

blazenkaa
12. čer 2009

na plesy 🙂 🙂

lenkacar
12. čer 2009

možná bych mohla oprášit nějakej dobrej receptík na perník,dobrej nápad ..

lenkacar
12. čer 2009

na plesy jako na bály? to se u nás čoveče nosej jednohubky a spíš něco slanýho a dortíky ty mě teda moc nejdou se musim přiznat

blazenkaa
12. čer 2009

no to já si ho koupím v pytlíku v krámě a jen ho zaleju vodou a přidám vejce to manža miluje

blazenkaa
12. čer 2009

to mi taky děláme hubky a slané ale todle máme do tomboly.Mě to taky moc nejde ,ale co se musím pochválit to se i mě líbilo dělala jsem marcipánové hovno do nočníku a docela se líbylo mám to i vyfocené

lenkacar
12. čer 2009

já zkoušela několikrát korpusy ,ale blbě se mi to propeče a to pak vzteky nemůžu ...dělam to tak 1 za 2roky 😀 😀 😀 ,krémy a to další je v poho ..ale ten korpus vychytanej nemám ,beztak mám blbej recept..

lenkacar
12. čer 2009

a marcipán to vůbec,to věřim je to nápadité ,že se líbilo..

blazenkaa
12. čer 2009

a jak děláš ten korpus

lenkacar
12. čer 2009

ty jo já mám nějakej zapráskanej recept ,přece to nepůjdu hledat..kdyby zde měl někdo něco osvědčenýho tak si to ráda napíšu..

blazenkaa
12. čer 2009

jestli chceš tak se mrkni kemě do alba tam to je teď jsem ti to tam dala na ukázku

lenkacar
12. čer 2009

včera mě pobavil ten petr a pavel 😀 😀 😀 a mojemu je 36let

lenkacar
12. čer 2009

no hezký blaži hele asi bych to nemohla ani ochutnat fakt to vypadá věrohodně 😝 😝 😝

blazenkaa
12. čer 2009

já dělám podle toho kolik toho chcešklasika je 5 vajec ,5 lřic polohrubé mouky 5,lžic cukru a trochu prášku do pečiva úplně jednoducéa zapamatovatelné

blazenkaa
12. čer 2009

vydrž chvylku musím nachystat manžovy hamání do práce tak 10 minut
🙂

blazenkaa
12. čer 2009

🙂 tak už jsem tu oni ho bolí záda tak jsem ho musela i namazat

lenkacar
12. čer 2009

tak jsem tu ,byly tady zase nějací náboráři od pojištovny..

kat77
12. čer 2009

ahooooooj holky, jsem tu po týdnu, už mi funguje noťas, tak konečněěěěěěě 😀
tak copak je tady nového?

lenkacar
12. čer 2009

holky co si myslíte o vojenský? má to někdo tady?

lenkacar
12. čer 2009

ahoj kat ,to je na palici když nejede koník co?

daja.w
12. čer 2009

Ahojky tak Vás zdravím 🙂 Leni na krev si zajdu jestli tam bude tlustice v neděli tak zajdu ke svýmu dr. a když nee tak v pondělí jedem do Caru na krev stejnak 😅
Tak já vůbec nepeču manža mě sladký nejí a když mám chut tak jednou za rok mě to chytne a udělám si bábovku a nebo spíš si něco koupím 😀

lenkacar
12. čer 2009

dají já musim mám doma sladkožrouta ,taky podle toho vypadá 😀

daja.w
12. čer 2009

tak to máš dobrý já miluji sladký a jsem ochuzená a jen pro mě se to nechce dělat nato jsu zhnilá 😀

lenkacar
12. čer 2009

já si tayk ráda dam...ale nerada vymejšlim

daja.w
12. čer 2009

to mě mamka zásobuje mejlama kde sjou samý recepty a vypadaj dobře,ale já prozatím to nemám kemu udělat 😒

lenkacar
12. čer 2009

já taky mám plné desky ,ale to jako ne furt plácam 3buchty dokolečka 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

já spíš mám ráda jednoduchý věci nic náročnýho 😀