IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
30. dub 2009

Holky, ještě chvilku a poběžím z práce domů , tak pak až večer.....

Čarodějky u nás nehrozí, protože mám holčičku nemocnou, má kašel, takže budeme doma zalezlé 😠 😠celý víkend.....

meduna
autor
30. dub 2009

to neva,alespon vas nechytnou 😀 😀 😀 😀 Ale ze je nemocna je blbe. ☹ Jeden vikendek a bude zdrava,poradne cajickujte.Tak nejprve inseminace?treba ivf uz nebude potreba 😉

barunka0208
30. dub 2009

já té inseminaci moc nevěřím ☹ , jo a ještě jsem zapomněla napsat, že po ní bude laparoskpopie když jí budu chtít...ale asi nechci... já to musím prozkoumat na internetu

kamarádka na ní byla 5x a nic ☹ , ale tím jak já nikomu neřekla, že se snažíme od ní můžu vyzvídat jen nenápadné, takže jsem jak slečna Marplová 😀 😀 😀

a holky zítra je první máj 😀 , tak nezapoměnte na polibek pod rozkvetlým čímkoliv😀 😀 😀

barunka0208
30. dub 2009

tak a já už běžím 😀 😀 domů, mám to naštěstí kousek bydlíme tak 15 minut chůze od práce...

pak rychle nakoupím a budu se snažit připojit....... 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

tak uz se tesim az se napojis,ale ja tady taky musim pustit Romana 😀 😀 😀 Laparka nic neni,mam uz 3 za sebou 😉 jen tri durenky v brise 😀 😀

dadous
30. dub 2009

čau kolegyně 😉 koukam nikde nikdo a ja za chvilku letím na kopec 😀

barunka0208
30. dub 2009

Já tady na chvilku jsem 😀 😀 😀 😀

Medu, já se toho nebojím, spíš mám strach, že pořád nebudu v práci ☹ , už takhkle je to nic moc...a to ještě nevědí, že budu v Praze pravidelněji než v práci.....jak dlouho jsi byla na neschopence...?

v příšku já durenky 😀, zatím nemám, ale mám tam zase čárku bikinku 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

ja jsem 14 dni doma,ale ty nemusis tak dlouho,ja to mam protoze pracuju jak bulhar.Ted jsme se bavili o tetovani a ja rikam Romanovi,ze bych si mozna dala na zada dolu neco vytetovat a on mi rika,ze se mu to nelibi,ze by pri sexu mel pocit,ze ma basmanku 😀 😀 😀 ale ze uz by to bylo jine,kdybych tam mela vytetovanej talir se svickovou,to ze by uz tak hrozne nebylo 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

Dadousek uz odletel?Nechces me vyzvednout? 😀 😀 😀

katy81
30. dub 2009

zdravím holky,jsem měla super náladu,ale mám po ní ☹ Na jiné diskuzi kam chodím, jedna kočenka v 17tt na vyšetření zjistila že nebije srdíčko,tak musí na vyvolávačku ☹ ☹ je to šíleě smutný,až je mi z toho divně a pořád si říkám že mojí bodlince se to nestane,ale strach mám 😒

meduna
autor
30. dub 2009

Ahoj Katy,NECTI TAKOVE sracky.Ty se soustred na sebe a tvoje ditko,proc by se neco melo stat.Tfuj tfuj s tou strankou

katy81
30. dub 2009

No co víš co se může stát,ale pořád si říkám někdy se to stává,ale snad doufám že se to vyhne mě,ale už jsem nějak na tom líp 😉

A jak se cítíš holka ty? a kdy budeš testovat?

zuzana.79
30. dub 2009

Katy, neblázni!! Já taky furt něco četla a pak jsem se stresovala a panicky bála.. Neboj! Tobě se to nestane!!!!! Jasný??
Barunko, Ty jsi jako já.. Jednu IUI jsem zkusila kůli tomu, abych uspokojila doktory a dokázala jim, že to nepůjde a pak už jsme šli do IVF.. Taky jsem tomu nevěřila.. I když nebyl důvod nevěřit.. Ale stejně Ti budem držet palečky!!
Dadoušku, bacha, ať Tě nechytí!!! Abys mohla i nadále CARovat.. Je mi jsme tu takový CARodejnice 😀 😀 ..
Chaali, děkujem za pozdrav!! Všichni 3! Moc si užij prodloužený víkend!!
Medunko naše, co Tvoje bříško?? Pořád bolí??

meduna
autor
30. dub 2009

ja uz testovlala je to negativni,no tak snad nekdy jindy.Ty se ted koukej na same pekne veci a tes se z toho,ze mas mimi v sobe a vubec se nezaobirej necim spatnym.Muzes mi napsat jake leky jsi mela?Ja jsem to uz zapomela ale je toho takova spousta,ze mam v tom gulas.

A fakt se soustred jen na tebe,nepripoustej si nic spatneho k telu.Mas nejkrasnejsi obdobi v zivote,tak vychutnavel plnejma douskama 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy81
30. dub 2009

vím že blázním,jen mě popadl šílený strach,ale už to pomale odeznívá,musí,aby mimi nebylo rozhozený že je maminka taky 😉 Díky za podporu,naštěstí manža je super,hrozně mě pomáhá v podpoře

Medu a kolikát jsi den? To ještě nemusí nic znamenat,držím palce,naděje je pořád 😉
Měla jsem synarel od 21dc,pak od 2dc puregon-100jednotek a k tomu prednison a anopirin-poslední dva mám doted a od opu ráno crinone-gel taky pořád

meduna
autor
30. dub 2009

dnes jsem 11 den.Vcera jsem testla a nic,tak uz jen cekam kdy to dostanu

katy81
30. dub 2009

Hele to je možná ještě brzy,já testovala až 11den a to jsem měla 5denní,a byla slaboučká,tak ještě třeba uvidíš a z krve je to nejjistější 😉

meduna
autor
30. dub 2009

v po jdu na krev.

meduna
autor
30. dub 2009

prijdu pozdeji,prisla me sousedka pichat 😀 😀 😀 😀 agolutin

meduna
autor
30. dub 2009

nikdo tady,vsichni carodejnej ☹ ☹ ☹

dadous
30. dub 2009

medu 😠 ty kačeno jedna 😠 měla jsi testovat až zítra ne?!!

meduna
autor
30. dub 2009

no ale ja jsem uz testovalanejak jsem to nevydrzela 😝 poskej ty divosko,taky budes cela natesena na testovani 😉 to by me musel nekdo svazat do kozelce 😀 😀 😀 kdy jdes parit?

meduna
autor
30. dub 2009

mas uz opraseny koste 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

juuuu Zuzi ty jsi psala a ja to ani nevidela 😢 Pandero,ja to uz ani nevim.Me uz boli celej clovek.Mozna jsem uz mrtva 😀 😀 😀 😀
To jo my jsme tady pekny CARodejnice 😀 😀 😀 😀 😀
A ta chaala nikde,ta uz to roztaci na petr.kamenech 😀 😀 😀 😀

dadous
30. dub 2009

jsme už byli ale začal chcanec jeko blazen a pořad leje a ty matlaci tam neměli nikde žadnej přístřešek 😝 takže kluci tahli do hospody a ja jsem šla za vama 😀 .Ja vím že to nutí testnout, ale co, oni ještě vylezou, neboj 😕 nebo ja nevím, jestli čekaŠ na mě?! 😕

meduna
autor
30. dub 2009

asi jo,Roman rikal,ze to prubnem teda jeste jednou na podzim(to abych si uz sehnala puncochu)budu muset udelat banku 😎 😎 😎 😎 jo to vylezli malem me oci z dulku dneska 😀 😀 😀 Ja mam ale hruzu jit jeste jednou,asi uz bych to nerozdejchala.No ale co mam delat?adopce-nejde,protoze je mi uz vic jak 35 🙄 🙄 🙄 Tak si asi koupim psa 😉 😉 😉

sonka.77
30. dub 2009

Ahoj holky, můžete mi prosím říct, jestli Fostimon taky stimuluje sliznici nebo se musí brát ještě další léky? Chystáme se na IVF a v normálním cyklu jsem mívala sliznici kolem 9mm, tak by asi bylo lepší jí pro IVF vylepšit.

dadous
30. dub 2009

medu klid 😵 tak to tak lehce nevzdavej, ne? mě sereš 😠 (promin) ale štve mě jak to bereš. to ani trošku nevěříš že se to povede? Ti říkam do neděle tam budou// a jestli ne tak přijedu na navštěvu 😀 😀 😀 a uvidíš

meduna
autor
30. dub 2009

ahoj Sonka,tak to ja nevim ale treba nekdo tady z holek jo.Ale 9mm se mi zda jako super.Ja mela po stimulce 10mm.A po vlozeni embrijek dostavas stale neco na podporu sliznice

meduna
autor
30. dub 2009

Tak ja te cekam,zitra oprasim cervenej koberec a v ne rano ho Roman vyruluje 😀 😀 😀 😀