IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

rosall
19. lis 2009

nadish...a máš stále dvě?......
u mě převažuje také názor zvýšit pravděpodobnost....nebudu už chlapa poslouchat s pochybnostma....a hotovo...jdu do dvou..:o)))

rosall
19. lis 2009

jéžiš...holky ...já jsem ještě romantická duše....
ačkoli jsem drahého odporoučela do postele , že nic nebude....páč mám zoufalky...a ráno jdu do práce...
jste všechny od liberce?

nadis.h
19. lis 2009

Rosi ja jeste nevim kolik jich je. Jdu na prvni utz az 4.12. Ale holky typuji ze se chytla obe. 🙂 podle testu,ze jsem mela brzy pozitivni a 2 holky s dvojcatkama mely stejne hcg. Ale dle toho to nelze soudit.
A na chlapa "kasli". Ten bude pak rad,ze to vyslo. A vstavat k tomu budes stejne Ty. 🙂)
Medunko hezke sny. 🙂

rosall
19. lis 2009

budu ti držet pěsti.....
kdepak děti jsou pod podmínkou...protože je můj druhý manžel...a jedno dítě už mám......že se plně zapojí do práce...:o))))))))))))..nemá na výběr....proto má asi takovej strach...cha cháááááá
taky koukáš na zoufalky?......

nadis.h
19. lis 2009

Ja jsem primo z Liberce. 🙂) jinak nikdo. Chodis do Gennetu?
Jo tak ja budu sama jak kul v plote na peci o mimi (mimca) rodice nebydli tady,tchyni nechci zatim znat a tchanovi max pujcim povozit pred barak.... 🙂) a pritel ten furt maka. Od po do ned.

nadis.h
19. lis 2009

Tak jsem myslela,ze budu mit klid,protoze drahe polovici je spatne,tak sel spat v 8 uz,ale ted vstal a prepina mi telku... 😝
Tak jdu asi spat.
Kdyz nepisu tak spim. 🙂)
Dobrouky

rosall
19. lis 2009

Dobrou nadish....lidské osudy jsou opravdu rozmanité...
já jsem z jihlavy..

tak dobrou

koblichzek
20. lis 2009

Ahoj kočenky, tak máme amniocentézu za sebou. Dost jsem se bála, ale nakonec to nic nebylo. Teď jen musím týden dost odpočívat. Jsem vás dočítala, no pěkně jste to tu rozjely, jen co je pravda.
Zdravím všechny, které neznám 🙂

coko.joko
20. lis 2009

Ahojda holky,vas opravdu docist to je zahul 😀 .........a koukam,ze tu mate vesele tema 😀

nadis.h
20. lis 2009

Ahoj holky,

já jsem dnes jak přejetá.V noci jsem nemohla spát,protože mě šíleně bolelo břicho. 😝

Kobli to je fajn, že to máš za sebou! 😉

coko.joko
20. lis 2009

nadis-aspon vis,ze tam malickej bobik je 😀

lenkacar
20. lis 2009

kobli že tio nic neni jo? to mi neřikej ...

lenkacar
20. lis 2009

čus holky tak vám napíšu že mi fakty hrabe včera odpolko ,nebyl vladís doma a já si lepila čerta a mikuláše ..z roličky od hajzláku jsem si je vytvořila .. a vladís mě ani nepochválil 😠 😝 😕 😕 😕

nadis.h
20. lis 2009

Leni jsi určitě šikovná a Mikuláše máš určitě krásnéého!! My Tě pochválíme tady ty holčičko naše šikovná!!! 😵

lenkacar
20. lis 2009

nadi ..chichi ..to je stav vyššího stupně ,,dementos hadros,, 😀 😀 😀 medu obdivuje gumovky v koši a já si tvořim pajduláky z roličky od hajzláku 😀 😀 😀

lenkacar
20. lis 2009

nadi a co bříšánek už nezlobí?

coko.joko
20. lis 2009

lenkar-to asi nehrabe jen tobe 😀 ja jsme zase v tydnu udelala uz vanocni venec a nikdy me to nebavilo a pak jeste jeden...na dvere 😉

lenkacar
20. lis 2009

čoko ,ten jsem dělala jednou v životě a ted v tý posraný práci ..jako už mám představu z čeho bych ..ale to nemám doma..takže mám koupený a každej rok si řikam ,jestli to někdo na těch dveřích nečorkne ..bydlíme v paneláku ..minulej rok se mě ptala sousedka babka stará proč dávam na jaře věnec ..já mám totiž jeden celoroční a pak vánoční ..tak jsem jí vysvětlila ,že tím, oslavuju vykopnutí bejvalýho .. 😀 😀 😀 ,nic chytřejšího mě nenapadlo .. 😕 😕 😕

lenkacar
20. lis 2009

jeden mám vždy zevnitř a druhý zvenka a pak na všech dveřích v bytě .. 😀 😀 😀 každej jinej ,ale všechny umělý a koupený 😝

coko.joko
20. lis 2009

lenkar taky dobra odpoved pro babku starou..aspon mela o cem povidat 😀 😀 uz ji vidim jak to vsem rikala 😀 no ja si taky rikam,ze kdyz to nekdo ukradne,tak at si pomuze,ale zatim se nic nestratilo,tak snad to vydrzi i letos...a ten muj me pokazdy rika,ze to jsou zbytecny veci.... 😉

nadis.h
20. lis 2009

Leni dneska mě bříšek pěkně nasr..v noci. V půl 4 mě tak začalo píchat v pupku,že jsem se až lekla. Ale jinač dobrý. 🙂
Já bych chtěla taky udělat hezky výzdobu doma.Ale nemám tady vůůůbec nic. Karel jak tu 8 let bydlel sám a přes zimu je věčně v práci tak tu nemá vůbec nic. Tak asi zajdu na nákupy. 🙂 A chci živý stromeček.Aspon pro atmosferu.Dárky nebudou.Tak aspon stromeček.

lenkacar
20. lis 2009

tady v baráku musim zatukat taky nic ,jen jednou se tu ztratily úplně nové botasky na patře .. a v baráku předtim kde jsem byla ,tam ti čorkli i barvu kdybys nechala za dveřma ve sklenici 😕 😕 😕

lenkacar
20. lis 2009

jo nadi u nás taky bude letos prd ..bude to divné ,no co se dá dělat ..

lenkacar
20. lis 2009

nadi ty ten dáreček nosíš v sobě a co vůbec na to karlos?

coko.joko
20. lis 2009

lenkar barvu?To snad neni pravda co ty lidi ukradnou 😉 si pamatuji kdyz jsem byla mala tak v bytovce normalka klidne i celou noc klice v zamku a nikoho to nezajimalo,ale ted to by asi ten byt byl brzo vyrabovanej 😀 😀 😀
Nadis u nas taky to s tema vanocema neprehanim,stejne budu sama a tak pro sebe neco vymyslet na to prdim....akorad se tesim na ten salat a klobasku 😉

nadis.h
20. lis 2009

Leni no u nás to divný nebude.Já už takhle měla troje Vánoce.Vždy jsem makala.Teď sice budu doma,ale bude makat Karel a přijede až pozdě večer. Ale neřeším to.Nějak mi to nevadí. Ono si pořád říkám, že peníze co bychom jinak dali za Vánoce jsme dali za nejhezčí věc. Jako udělám véču jestli bude šance,že přijede nějak normálně.Ale počítám tak kolem 10-11 večer že dorazí. A koupíme si asi nějakou maličkost. Aspon já Karlovi.On mě dal už před měsícem nový notebook tak to beru jako k Vánocům.

Karlos na to zatím nic. Ono mu to nedochází ještě.Jako radost má. Ale tím,že to není na mě vidět tak možná i občas zapomene. 😀 A huláká at zvednu sedačku... 😀

lenkacar
20. lis 2009

čoko salát a klobásu?

lenkacar
20. lis 2009

a nadi hadi v zimě spěj nebo ne?

lenkacar
20. lis 2009

no nadi my ale fakt budem letos asi o ničem jen véča ,páč posledníchj 20tis. si necháváme na IVFko

coko.joko
20. lis 2009

lenkar jasne preci na vanoce bramborovej salat a klobasa,rizek a kapr,ale ja papkam jen klobasku 😀