IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. lis 2009

no,taky jsem někdy rozhozená jak prase

nadis.h
24. lis 2009

Holky já jsem byla taky jak závislák.Denodenně jsem od března co jsem přišla z laparky jsem studovala a studovala kde co.Ale mě to spíše pomáhalo že vím o co gou než nevědět.

liptonek
24. lis 2009

jani - koukám, že jsou všichni mužský stejny. Ten muj taky mručí, že sem chodim a čtu všemožný diskuze 😀

janina83
24. lis 2009

pry se ma volat nadi urco volala taky asi je vice zvedava zeptala se i na cislo 😀

liptonek
24. lis 2009

nadi - přesně tak. Jenže to ti chlapi asi nechápou.

liptonek
24. lis 2009

jani - aaaaha, takže příště musim přidat na zvedavosti 😀

lenkacar
24. lis 2009

tak jsem to našla je to obal spermie a vaja ,nebo embria a nebo co ,prej to brání uhnízdění a dělání placenty 😝

meduna
autor
24. lis 2009

ježiš to jsou věci,co když to mám taky 😖

janina83
24. lis 2009

ja nevim jak to zjistila nada 😀

nadis.h
24. lis 2009

Liptonku já jsem volala a sestřička mě jen řekla,že je to pozitivní a já až pak na konci jsem se zeptala na tu hodnotu. 🙂 Oni mě tam dobře znají jaká jsem šťouravá a jak musím vše vědět.

Leni a je to obal embrya. Laicky řečeno tělo ho v sobě nechce a vypudí to. 😝

lenkacar
24. lis 2009

no vidíš ..nechci ho 😕 😕 😕 sem to řikala naposledy mě bylo tak zle sem přesně věděla že došlo k likvidaci a pak se mi udělalo zase dobře 😠

nadis.h
24. lis 2009

Leni a měla jsi Prednison?

nadis.h
24. lis 2009

Medu a nebylo by od věci taky na imuno zajet??Vyplníš tím čas čekání.

lenkacar
24. lis 2009

měla jen pár dní ..až půjdem na umělko tak 3měs. před mám zobat predni a sex s gumkou

nadis.h
24. lis 2009

Leni tož bych asi raději nesexila než s gumou. 😝 😀 Vadí mi ten puch.Ale věř že tady byl zakopaný pes a teď to pofrčí. 😉

koblichzek
24. lis 2009

Ahoj kočenky, prosím o radu, co dělat, abych už konečně začala normálně jíst. Já už jsem z toho vyčerpaná. Buď nesním skoro nic a nebo to jde hned ven. Už jsem fakt hotová ☹

lenkacar
24. lis 2009

kobli porodit ... 😉 ,ne kobli to že je ti blbě prej svědčí o tom ,že mimi se má dobře ,jsem to četla tak vydrž!!!!!!!!!!

meduna
autor
24. lis 2009

ahoj Kobli,to fakt nevím.A nemáš něco co ti chutná nějak moc?Že bys jedla jen to,hlavu bych si z toho nedělala,protože dítě si veme stejně vše z tebe a může i přes to,že ty nejíš mít 4kg.moje máma blila celých 9měsíců,za celé těhu nabrala jen 6kg a já z toho měla 3,50

lenkacar
24. lis 2009

nadi já mám alergii i na gumu to vypadá sex vynechat úplně .. 😝

dadous
24. lis 2009

tak jsem tu, přišel novej telefon tak si ma dadouš s čím hrat 😀

nadis.h
24. lis 2009

Kobli a co na to doktoři? Nemohli by Ti napsat Torecan nebo jak se jmenujou ty injekce pro těhulky co takhle zvrací?

Leni taky řešení. 😀 My alergii nemáme a sex byl taky naposledy někdy v srpnu. 😀

meduna
autor
24. lis 2009

to já mám alergii na sex 😀

meduna
autor
24. lis 2009

Dadoušku a jakej foun máte?

koblichzek
24. lis 2009

Holky díky, ani nemám Medu nic, co bych vyložene dlabala. No půlka doktorů je skeptická a půlka ne. Tak nevím. Aspoň už nehubnu a zůstávám na těch svých 50kg, ale prý už bych měla prostě přibírat. Ale nechci vás obtěžovat svými trablemi.

dadous
24. lis 2009

končila mi smlouva tak jsem si vzala samsung S 5230, podobnej jako ma dadouš 😅

dadous
24. lis 2009

kobli to je divny že ti dr něco neporadí 😕

meduna
autor
24. lis 2009

podívej,jsou takové co prostě přibíraj velice pomalu,jsou i takové,že nepoznáš,že by byla ta baba těhu.Třeba švagrová od mojí mamky,měla buben teprve až kolem 8měsíce.a jak to měla teď modelka Kurková,ta taky měla bubínek,jako když had sní jablko.Prostě to tak tvoje tělo chce a tak to je

koblichzek
24. lis 2009

Dadoušku je, jeden doktor mě ze špitálu kvůli tomu pustit nechtěl (prej dokud alespoň kg nepřiberu) a druhej mě pustil.

meduna
autor
24. lis 2009

a mimi váží kolik

koblichzek
24. lis 2009

Medu tak já zatím snědla tu pecku z jablka 😀