IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. lis 2009

musím pustit dadouše na poč ale příjdu před devatou 😵 😵

meduna
autor
30. lis 2009

tak holčička 😀 se vzbudila,teď futruje a pak táhnu na malé kolečko 😀

meduna
autor
30. lis 2009

tak to bylo kapánek jinak,se vzbudila,dala jsem jí žvanec a ani nedožrala a srala si to na plínu,že jako bude chcát,tak jsem jí čapla a jela jsem jak kuna ven 😝 tam se na mě hned vrhla baba,jéééé,jaký krásný štěňátko a bla,bla,bla

dadous
30. lis 2009

😀 😀 no je ještě malinka 😀

lenkacar
30. lis 2009

čus zdravim pochcánka fífu 😀 😀 😀 😀 ,byla jsem na zkoušku v práci ,zatim dobrý .. 😉 akorát mi z toho stání bolí hrozně záda ,musim mít pohyb ..

dadous
30. lis 2009

no jo leni, tak budeš přerovnavat ramínka abys furt nestala 😀

dadous
30. lis 2009

😅 holky měřila jsem se a mam přesně metr přes pupek 😀

dadous
30. lis 2009

nikde nikdo, tak jdu na telku 😵

meduna
autor
30. lis 2009

tak čumíte na bednu co všechny 😅 Leni,to je jasný,že tě záda budou bolet,alespoň nejsem sama 😀 tak píšu a Fufátko na mě leží 😵

meduna
autor
30. lis 2009

tak holky moje,jdu do pelechu,zítra jdu dvakrát,tak ať se tam nevyvrátím nad madračkou 😀 až Asiati odtáhnou 😝 Teda Dadoušku,ale hoď foto pupíčku 😵 😵

coko.joko
1. pro 2009

Ahojda,tak nas taham ze 3 strany 😎
medu dneska vecer budu mluvit s tou holcinou tak se ji poptam a dam vedet 😉
dad-metr pres pupek to mas malicko ja mam 98cm,ale je fakt,ze jsem mela trochu zaklad z te stimulky a pichani 😀 😀 ale stejne...
leni doufam,ze se mas dobre v praci a utika ti to tam.....
ja jdu smer vana udelat zastrich a pak k dr.takze se tu mej te a pa.....

dadous
1. pro 2009

coko si nemysly taky jsem měla zaklad, ale je fakt že mi každej říka že mam maly břicho, no ale ja to dohaním všude okolo 😀 😀 tak mizím do poradny, odpo juknu 😵

dadous
1. pro 2009

hooj tak v poradně vše OK, poslechly jsme si srdíčko, zase mam dvě kila nahoře 😝 a zejtra jedu na tu cukrovku 😝

koblichzek
1. pro 2009

Ahojky kobylky, tak i my dvě jsme od doktora zpátky. Jo, jo, je to holčička 😵 . Všechny chromozomy mám po dvou, žádné rozštěpy, zatím se vše vyvíjí tak, jak má. 🙂 😵

Dadoušku, to je fajn. Jinak zejtra fůůůůj, ta hnusná sladká voda 😝

dadous
1. pro 2009

jee kobli se maš, ja chci taky holčičku 😅

koblichzek
1. pro 2009

No ale ty ještě nevíš, né? Možná je i holčička? Už jsem dneska slintala nad růžovejma věcičkama 😀

dadous
1. pro 2009

no ještě nevíme, říkal dadouš, že z ultrazvuku pak neodejdem dřív, dokud se nam neukaže co to je 😀

koblichzek
1. pro 2009

No tak třeba bude taky prcek s pipinkou 😀 , ale co, hlavně ať je to zdravé 😵 . Hele u nás podle ultrazvuku moc vidět nebylo, frajerka měla nožku přes nožku a my měli smůlu. Ale živel je to neskutečnej. Se tam pořád mrcasí 😀 . I doktoři jsou z ní na mrtvici, že ji nemůžou pořádně změřit, jak cejtí sondu - prchá 😀

dadous
1. pro 2009

no tak to dadoušek je pěkně líny miminko, jsem zrovna dneska říkala, že se mi zda že se hejbe hrozně malo, jako často, ale jen tak to furt bubla v nadpičníku 😅 tak říkala že je to ok,

koblichzek
1. pro 2009

Jé, tak malá mě dnes vzbudila kopáním do močáku ve 2:44 a nepřestala (i po vyčůrání) až do 4:30. No síla

dadous
1. pro 2009

😀 tak to bude pěknej živel 😀 prej se da podle pohybu vypozorovat kdy se mimina budou budit na kojo 😅

dadous
1. pro 2009

jee jsem se zrovna chtěla zeptat na jmeno 😀 😀 lidunka je hezky 😵

koblichzek
1. pro 2009

Jo jo, je to jméno po manželovo mamince. Bohužel jsem ji nepoznala, ale musela být skvělá, když má tak úžasného syna 😵

dadous
1. pro 2009

mě se ještě líbí anička, ale to zas dadouš nechce, jmenuje se tak jeho mamka, ale to jmeno se mu nelíbí 😅

koblichzek
1. pro 2009

Kdybych měla ještě někdy druhou holčičku, tak by to asi byla Adélka.
Ale Nikolka je taky heké, dá se to hodně zdrobňovat a tvarovat.

dadous
1. pro 2009

no nikolka asi vyhraje 😀

koblichzek
1. pro 2009

No nic, tak já frčím do knihovny, než mě zase zkásnou a napůjčuju si zase něco nového.

koblichzek
1. pro 2009

U nás chlapeček by byl Lukášëk - tak příště 😅

dadous
1. pro 2009

😅 jo lukašek je dobrej 😀

liptonek
1. pro 2009

ahooooj holciny, dnes jsme byli na kontrole a vše je v pořádku 🙂 , jen furt nevíme, co to bude, až to bude 🙂 Tak snad příští týden velký utz napoví 😅