IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
12. led 2010

To je takový já nevím jak to popsat.Hrozně slaboučký heboučký materiál.

dadous
12. led 2010

je to něco jako je na vložkach

koblichzek
12. led 2010

Ty jo, to je nějaký moc levný né? 100ks za 30Kč.

dadous
12. led 2010

no kobli vono to je hrozně slaboučky skoro pruhledny, takže na tom není nic drahyho

coko.joko
12. led 2010

a zda se me to nejaky levny jak rika kobli.....no co vse jeste nevymysli....a da se to koupit normalne v obchode,teda v drogerce....

koblichzek
12. led 2010

To je ale docela super - to se dá fakt i hodně ušetřit.
Fůj a myslete na mě. Zítra jdu k doktorovi.

dadous
12. led 2010

ja myslím že se to da koupit ve zdravotnickych potřebach, v drogerce jsem po tom ještě nekoukala, a v lekarně by to taky měli mít 😵

dadous
12. led 2010

a kobli ty jdeš taky na cukrovku?

nadis.h
12. led 2010

My to brali i normoš v Tesku.

Kobli co Tě čeká?

coko.joko
12. led 2010

tak se po tom podivam taky je to fakt super vec a hlavne hrozne levna....
kobli co te ceka zitra u dr......

koblichzek
12. led 2010

Já už na ni dadoušku byla. Minulý týden.
No nečeká mě doufám nic. Jdu sice na naplánovanou kontrolu, ale snad bude vše OK. Mám pocit, že je malá hrozně nízko, tvrdneme a do toho mě chytá pravá ledvina. No super, co ti mám povídat. 😀

dadous
12. led 2010

my jsme taky nízko a tvrdnem 😝 a ěkdy je to fakt nepříjemny až bolestivy 😝

koblichzek
12. led 2010

No přesně tak, občas jsem si říkala, že půjde na záchod a vypadne mi. A když je pak dole a kope, tak to dost bolí. To vždycky lehnu a nožky dám nahoru.
A ty jsi dadoušku na cukru byla?

coko.joko
12. led 2010

kobli me taky tvrdne bricho nekdy mam pocit,ze me upadne......

dadous
12. led 2010

jo už před měsícem, se divím že ji nemam 😀

koblichzek
12. led 2010

Buď ráda dadoušku, ještě toho trochu 😉
Ale co beru to magnezko a kalcium, tak toho tvrdnutí je míň. Neumím si to představit, kdybych nic nebrala.

coko.joko
12. led 2010

holky a jaky to je ta sracka na tu cukrovku je to fakt tak hnusny.......ja jdu na ni 1.2......a vubec se me nechce

koblichzek
12. led 2010

Což o to, zas tak hnusný to není, ale pro mě byl spíš problém vypít to množství. A ještě na prázdnej žaludek a pak vydržet nečůrat - taky děs. 😝

dadous
12. led 2010

coko není to tak hrozny, je to asi 1,5 deci strašně sladkyho čaje, nejlepší je to vypít najednou 😵 akorat jsme myslela že se ten večer uchlastam, jakou jsem měla žízen 😀

koblichzek
12. led 2010

Dad tak málo? Já musela pít půl litru 😕

dadous
12. led 2010

kobli ja magnezko budu brat ještě měsíc, pak už nesmím, tak jsem na to zvědava 😝

coko.joko
12. led 2010

tak to jsem zvedava co me ceka......me vsichni rikaji,ze to je rozpusteny cukr ve vode......fuj.....a to pak nesmim jist a ani pit to bude po me.......bleeeeee

dadous
12. led 2010

ne my jsme měli jen sklenku,po ní nam vzali krev a moč, a pak jsme ještě hodku čekali a zase vzali krev a moč a šli jsme domu 😵

dadous
12. led 2010

coko jen dvě hodky, a pak se hned mužeš nadlabnout 😵

coko.joko
12. led 2010

a mezi tim nesmis ani deci vody........

dadous
12. led 2010

ne 😅 ale da se to vydržet 😵

koblichzek
12. led 2010

Dadušku proč už ho pak nesmíš?

dadous
12. led 2010

no ten poslední měsíc už se nebere, asi proto že pak už mužeš mít porodní stahy, a tím magnezkem to vlastně zrušíš, a mimo by\ už chtělo třeba ven

koblichzek
12. led 2010

Jinak nám nejdřív vzala krev, pak půl litru té vody, pak dvě hodiny čekání a pak moč a znova krev.

coko.joko
12. led 2010

2 hodky to jde........ 😉
dad,vcera jsem se ptala kamosky co rodila tu a rikala me ze nemusim vubec nic brat do porodky,vse dostanu hlavne na dite,obleceni,pliny atd.a ja si mam vzit jen hyg.veci a ty super vlozky metrovy me daji taky a i jednorazovky kalhotky........pry to je sexi.......tak to by bylo dobry...a kdyz sla domu,tak ji jeste dali sebou balik plin,ubrousky a podlozky prebalovaci....a i ty super vlozky 😉