IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
1. čer 2010

byla jsem si koupit dvoje pantofle ,jedny světle zelený k tričku a jedny červený ,nevim k čemu .. 😀 😝

blazenkaa
1. čer 2010

to máš jedno i kdyby jsi je měla nosit jen na chalupě já mám taky ráda světle zelenou

lenkacar
1. čer 2010

mám tričko a ve všech barvách a vysloužila jsem si přezdívku Lentilka.. 😎 ,no ale červený se mi jen tak líbily ..tak asi musim přikoupit tričko

lenkacar
1. čer 2010

blaži a tvůj pocit? myslíš že je to v kelu?máte nějaká vyšetření? mě docela mrzelo že jsem neměla všechno před tim poslednim ketem,ted už nemáme nanučky a musíme odznova

blazenkaa
1. čer 2010

si tady ze mě dělá ten můj prdel že mám dneska svátek

blazenkaa
1. čer 2010

můj pocit aby jsem ti pravdu řkla tak sama nevím.
!Podstoupila jsem hodně vyšetření a vše bylo v pořádku
Já sice Kulíšky zamražené mám ale nevík dy na to půjdu
Myslím že to už asi tam kulíškové nejsou

blazenkaa
1. čer 2010

Jdu dqělat objed tmu mému nežli půjde do práce a pak se tu ještě ukážu pa páá

lenkacar
1. čer 2010

já se byla vyspršit a namalovat ksicht k těm novým botám..do zelena jdu dneska ..tak to budu mít i k tomu kyselej ksicht.. 🙄

dadous
1. čer 2010

leni zelena je hezka barva 😵

lenkacar
1. čer 2010

už jsem se do toho navlíkla a nazula a ty zelené stíny ,no holky z fleku by mě měli nabídnout místo rosničky na počasí 😀 😀 😀

lenkacar
1. čer 2010

tak se loučim pozdravujte mimíse a jiná zvířata ,manželi nevyjímaje .. 😀 😝

dadous
1. čer 2010

dětičkam přejeme vše nej k dnešnímu svatku 😵

blazenkaa
1. čer 2010

Jeřiši malá Dadouska jak se v ten den dětí krásně uculuje
Všechno nej nej nej mimískům k svátku

coko.joko
1. čer 2010

dad,ta tvoje holka je uzasna 😵 ja se budu muset seznamit s tebou osobne a dame ty nase deti do hromady...to by byla dvojka... 😵 😵
leni,to musis bejt krasna holka cela zelena..ja mam taky rada zelenou....
blazi,co si delala k obidku......

blazenkaa
1. čer 2010

koupila jsem v neděli kus pečeně s kostí tak jsem to opekla a zelí s knedlíkem

blazenkaa
1. čer 2010

Nedělali jste někdo něco z lilku dostala jsem ho včera musím ho zdělat poraďte mi nějakej receptík

coko.joko
1. čer 2010

je to bych si dala taky....ale zelicko to nemuzu 😵

meduna
autor
1. čer 2010

hoj hodné ženy Boženy 😉 všem dětem vše nej.
Bláži lilek dělám,namočím ho do slané vody na chvilku,pak osuším,rozkrojím a vydlabu,to co vydlabu nakrájím.osmažím mleté,nebo žampiony k tomu přidám ten vydlabanej vnitřek a nacpu to do těch lilků,pak to dám to trouby zapeču a nekonec zasypu sýrem

meduna
autor
1. čer 2010

nebo ho nakrájím na kolečka,osolím a nechám vyplakat,pak obaluju jako řízek,to chutná trochu jako hubky

coko.joko
1. čer 2010

medu teda to zkusim taky lilek nikdy jsme to nejedla.....muze to bejt moc dobre......

meduna
autor
1. čer 2010

ahoj cokomamko,jo je to dobrý,můžeš do něho nacpat co máš ráda 😉

lenkacar
1. čer 2010

ježiš aby do něj nenacpala Vráťu 😕

meduna
autor
1. čer 2010

😀 😀 😀 ajo.

blazenkaa
1. čer 2010

@lenkacar @meduna čus babuši

meduna
autor
1. čer 2010

no kobyla je nějaká zabržděná a já taky,jdu k bedně,pak ještě juknu.

blazenkaa
1. čer 2010

@meduna děkuji za radu skusím to zítra udělat to se dělá i s tou šlupkou

meduna
autor
1. čer 2010

jo i se slupkou

coko.joko
2. čer 2010

ahojda,
medu a leni,Vratu tam nemuzu nacpat,protoze by me nemel kdo pomahat s Lennym 😀 takze toho si necham....nacpu tam zampionky jak pise medu.....dneska koupim a vyzkousim.....

koblichzek
2. čer 2010

Ahoky coko. Ani nevím, jestli jsem gratulovala, ale nevím vaše míry. Hledat se mi to nechce, napíšeš mi je prosím? A jak se vám daří, jak to zvládáte?

coko.joko
2. čer 2010

ahoj kobli....nase miry jsou 52cm a 3500g a ted uz mame 56cm a 3760g,takze jsem rada,ze nam jde vaha nahoru...no ted uz nam je docela dobre,ale ze zacatku malej nespal a brecel a ja spala s Cokotatou jen 3-4 hodky denne a zbytek se choval malej a tak to bylo narocny,ted se to lepsi,tak uvidime jak to bude.....a co vy jak se mate???koukala jsem na malou a je uzasna..... 😵