IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
29. říj 2010

@dadous .tak super no to by slo budem tam tyden a tak si udelat jeden den cas a sejit se...aspon dat kavicku a pokecat..tak jsem si medila,ze me to uz facha ten zavinac a ono prd...nejde to kurwa

dadous
29. říj 2010

@coko.joko a kdy se sem chystate?

dadous
29. říj 2010

@coko.joko a jak ho dělaš že ti nejde?

coko.joko
29. říj 2010

@dadous ..na starym jsem ho delala Alt a zavinac a na tom novym rano Alt64 a ted to nejde proste...no jedem 8.11 a budem tam do nedele

dadous
29. říj 2010

@coko.joko no neke, my se jednu sobotu chystame do hradce, takže by jsme se mohly vidět 😵

coko.joko
29. říj 2010

@dadous ,no vidis..ja se jeste musim domluvit s nasima kdy k nim a kdy k ostatnim prubuznym znas to jak to je,ale ta sobota by sla.....na chvilku se videt a dat nekde kafe.....

dadous
29. říj 2010

@coko.joko no tak pak dej vědět jestli odpo nebo dopo a písni mi nějaky česky číslo, ja ti pak cinknu 😵

coko.joko
29. říj 2010

@dadous .jasne domluvim to jeste s Vratou a dam cislo do IP...ty me ho taky prosim pisni,protoze ja cizi cisla neberu 😀

koblichzek
31. říj 2010

Ahojky kočenky. Předem se omlouvám, ale nestihám vůbec chodit na net. Makáme s manželem jak to jde. TA hypotéka je dost a peněz je stále miň a miň. To ale možná znáte. Máme se jinak fajn. Lidunka je poklad, je hodná, zdravá a my jsme šťastní. Vše dohnala. V půl roce měla 7,60kg a 69cm. Máme dva zuby a krásně vše papkáme - myslím tím masozeleninové obědy. Jen teda to věčné vaření mi jde na mozek 😀 . Ale co bych pro tu naší pusinku neudělala. Hodila jsem nové albíčko - Lidunky druhý půlrok života, tak můžete juknout, jak rosteme. Všechny moc zdravíme 🙂 🙂 🙂

lenkacar
31. říj 2010

ahoj kobli ,ta je nádherná .. 😵 v tom kloboučku je k sežrání .. 😵 hypotéka to je v týhle pitomý době fakt smrt .. ☹

dadous
31. říj 2010

@koblichzek mate krasnou holčinu 😵 no a hypoteka to je fakt hnus 😝

nadis.h
5. lis 2010

Ahojky,

holky co je s Medumkou? 😒

coko zavináče zkus udělat ctrl alt V

lenkacar
8. lis 2010

zdravím bobříka mlčení 😀 😵 😵

dadous
8. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
8. lis 2010

čus špízoune 😀 😝

lenkacar
8. lis 2010

medu je živá a zdravá jen má unavené dráty od poče 😀 😝

dadous
8. lis 2010

@lenkacar jen jestli ho nezavařila 😀

dadous
10. lis 2010

😕 tak tady pořad nikdo? 😕

lenkacar
11. lis 2010

já tu třeba jsem ,ale přece si tady nebudu povídat sama 😕 ,kde je čokoládička 😕

baronek
11. lis 2010

tak já tu taky jsem. Už se těším na víkend, ale je to za dlouho, protože ještě v sobotu budu muset do práce....
A jak se holky připravujete na zimu a na Vánoce???? Já zatím nijak a vůbec mě to netrápí....

lenkacar
11. lis 2010

no já se třeba nepřipravuju nijak 😀

dadous
11. lis 2010

@lenkacar čoko je v čechach 😵
@baronek ja se taky nijak nepřipravuju 😅 darky mamobjednany z netu, na cukroví letos seru, jo vlastně o víkendu dam akorat truhlíky do oken 😅 letos to bude pohoda 😵

lenkacar
11. lis 2010

aha tak čoko je v čechách 😵 já mám připraveno na to pečení ,ale těsto necham zamíchat vladíse .. 😉

baronek
11. lis 2010

@dadous venkovní truhlíky mám už 14 dní, tak jsem napřed 🙂 Na nákupy vyrazím až v prosinci po výplatě 🙂 Všude je spousta zboží a připadá mi, že lidi nenakupujou, prodávají se stejně jenom potraviny ...

baronek
11. lis 2010

@lenkacar na jaké pečení??? Já budu večer sama doma, polovička mi jede na hokej.... doufám, že stihne zatopit 😉

dadous
11. lis 2010

@lenkacar to pečeš nějak brzo ne?
@baronek no jo jaž je taky davam asi tři tejdny, ale furt nějak není čas 😀

lenkacar
11. lis 2010

baronku jenom linecký jsem myslela do mrazáku 😉 kdybych měla náhodou chutě něco dělat

lenkacar
11. lis 2010

to peču 😀 jenom hubou ale 😀 😝

baronek
11. lis 2010

@lenkacar mně cukroví vytažené z mrazáku vůbec nechutná 🙂
Jo a taky nepeču 🙂 🙂 dělám jenom vosí hnízda 😅

lenkacar
11. lis 2010

nechutná? já teda nepoznam rozdíl.. 😀 😝 a vůbec ,prostě budu péct až budu mít náladu a tu zatim nemám 😀 😝

baronek
11. lis 2010

@lenkacar cukroví z mrazáku už nevoní a proto mi to přijde divný ....