IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
31. kvě 2009

Já dělám šunkové rolky plněné mletým mase a opečený brambor. K tomu jen nějakou zeleninku a mňam 😉

daja.w
31. kvě 2009

jé já nějak že se zelím ale toje taky mňamka 😉

ob.soklina
31. kvě 2009

ahojte sluníčka,

jsste tu někdo???????? 😉 Já mám po kontrole v Caru - teda včera, tak stimulace zatím probíhá prý super. V úterý mě čeká další kontrola a ultrazvuk. jediné z čeho šílím tak jsou injekce. Ted mám zatím jen 2 denně ale od zítřka jich bude 4 auuuu. Musím si píchat kvůli svojí trombofilii ☹

tak zatím krásnou neděli a snad tu na někoho narazím 🙂 paaaa

daja.w
31. kvě 2009

Ahoj ob taky přeji krásnou neděli neboj těch injekcí se tak hned nezbavíš,ale co bysme pro mimi neudělaly mě to teda píchá manža já se bojím,můžu se zeptat co je to ta trombofilie teda poku tě to nevadí

ob.soklina
31. kvě 2009

Daji, jsem na tom úplně stejně. Mám hrůzu z injekcí a tak mi je taky pícha manža. Obdivuji ho i za to. Co se týká té trombofilie, měla jsem 2x trombozu - ucpanou cévu ☹ Dr. zatím stále nezjistili proč a tak beru prášky, které mi ředí krev, ale protože ty prášky se nesmí brát v těhotenství, tak musím už ted přejít na injekce, místo toho prášku. Takže pokud se zadaří a IVF bude úspěšné tak si budu píchat celé těhotenství i 6 neděli. Aspon tak mi to bylo zatím řečeno. Takže zkráceně - trombofílie - poruchy srážlivosti krve. 🙂
No a jak se daří tobě???????

daja.w
31. kvě 2009

ob tak to ti nezávidím,ale zas na druhou stránku že to jde vyřešit aspon těma injekcema,no ted si to pícháš do břicha a pak po OPU budeš do zadku 😀 ,ale nebolí to.
No docela to jde akorát mám pocit že dostanu ms,ale snad doufám že nee ted jen musím čekat do 14.6 na testík

ob.soklina
31. kvě 2009

Noooo děkuji moc moc, tam jsem si to ještě nepíchala 😀 tak aspon si užije i můj zadek. Ale máš pravdu, důležité je, že se to dá vyřešit aspon těma injekcema, potože jinak by to bylo na prd.
a co odpočíváš??? Mě se dneska udělalo poprvé trochu špatně při dělání obědu. Tak ted ležím a odpočívám.
🙂 jinak bych asi musela žehlit - tak to mám apson malou výmluvu 😀

daja.w
31. kvě 2009

jo odpočívám manža dnes chystal oběd a já sedím u netu 😀 ,ale jinak mě taky dnes není nějak obzvlážd dobře 😖 no aspon že se máš naco vymluvit 😀 😀 tak na ně když chlapům je zle tak jsou horší jak malý děti 😖 😀

ob.soklina
31. kvě 2009

Přesně tak 🙂 přijde malá rýmečka a pomalu nám umírají 🙂 Manža je zlato, aby mi bylo líp tak leží vedle mě a podporuje mě v tom 😀 takže ležíme oba.
Daji tak hlavně at se ti udělá dobře. já se půjdu asi vykoupat a aspon umýt nádobí. Nebo fakt tu neděli celou proležím. Copak bude dobrého na véču u Vás????

daja.w
31. kvě 2009

To zas manža mě nechal ráno spát až do 11 a to si vypl zvonění abymě nokdo nevzbudil 😀 no nádobí mě čeká taky ale to až zachvilku ted se mě nechce,a neděle je odpočinkový den nee 😉 no na večeři asi obložený talíř salámek vajíčko pomazánka a nějaká zeleninka a co u vás 😉

ob.soklina
31. kvě 2009

Jasan že je odpočinkový, ale nádobí asi budu muset umýt, teda jestli ho neumyl už drahý, protože se chvilku oprdelkoval v kuchyni po obědě. 😉 no na véču zatím vůbec netuším já si tady ted baštím polomáčené sušenky, které zbožnuji a hlad teda taky moc nemám tak budu muset vymyslet něco drahému. Mám hotový salat tak mu k tomu asi udělám kuřecí nebo uvidím. 😉 Ale jsem si jistá že hlady mi neumře

daja.w
31. kvě 2009

neboj oni se umí o sebe postarat když už tak když tak si něco veme sám no tak můj manža teda udělá všechno ale nádobí teda nee to mi musí být už fakt hodně zle aby ho umyl,ale vím že mě pomůže v domácnosti a uvaří a nevím proč ale od něho měto chutná víc 😀 ,já teda taky nemám hlad jsem spíš přepitá já chlastám jak o závod ale jen nealko 😉 😀 ale večeřet budem stejnak až tak kolem osmé my jsme pozdě obědvali

daja.w
31. kvě 2009

no tak teď tady začalo pořádně pršet to počasí je děs fakt na spaní 🙂

ob.soklina
31. kvě 2009

Já už bych ted neusla, jsem napružená na 22 hodinu, normálně si přivodím z těch injekcí nějakýho nerva 😠
Jo jo taky mi jídlo chutná víc od manži, je to šikula chlap. Jééé mi si je tady tak chválíme, kdyby to věděli. Protože ten můj si myslí, že pořád jen probírám umělé a asi mu celkově vadí, že to rozebírám po netu. Asi závidí. Jak jsme ted byli včera na kotrole, říkal proč nemají takový pokec i chlapi, že by si taky chtěl pokecat. Jak to prožívají jiní.
No u nás je zataženo, ale pršelo tu kolem 14 hod, ale asi je mi to za oknem jedno i když nevím kdo bude umývat ty okna. 🙂

daja.w
31. kvě 2009

ob okna ti umeje déšt 😀 jo manža taky říká že pořád jen sedím u netu a pořád někomu píšu ale zas mu to tak nevadí a není něco pro chlapy? Já teda nevím můj spíš to rozebírá jen se mnou.No manža tvrdí že není nervozní nijak ale sám odpočítává dny k testíku 😀 😀 jinak já jsem si okna zavčas umyla ikdyž teda tady projede rychlejc auto a můžu znova 😠

meduna
autor
31. kvě 2009

Ahoj holky,tak ctu,ze u vas je hnusne pocasi ale tady je dnes pekne,mraky se sice honi ale jinak slunicka a teplo,tak byla kolova projizdka,ted pecu babovku,zitra dorazi tchanovci poctit moji mamku navstevou 😉 holky uzivejte dnesni nedeli 🙂

meduna
autor
31. kvě 2009

ale je to nerv jak je to pomale 😠 at uz s tim neco udelaj 😒

meduna
autor
31. kvě 2009

ob.soklina tak dnes pichas ve 22 hod?a pak uz punkce?

daja.w
31. kvě 2009

Ahojky medu jo u nás sere celej den ale ted průtrž mračen 😖 tak at se tě bábovka povede a tak co už je ti líp po alku 😉 doufám že jo 😉 🙂

meduna
autor
31. kvě 2009

jo uz je mi dobre,ale vcera to byl mazec 😀 daji uz jen par dni a testik,dnes je uz 1.6 😉 ted jdu juknout,jak dlouho ji budu jeste muset pict,pred ctvrt hodkou jeste nebyla,tak jsem zvedava. 😉

daja.w
31. kvě 2009

tak opatrně at jí nespálíš 😉 jo jo i manža mě to počítá a to tvrdil že není nervozní ale je 😉 a su ráda

ob.soklina
31. kvě 2009

No tak manža to probírá taky se mnou, ale občas na něm vidím, že by to potřeboval probrat i s někým jiným, s nějakým jiným chlapem, který to ted taky prožívá. Aji ho zase na druhou stranu chápu 🙂 Jo jo to odpočítávání chápu, už jsem pochopila co je na tom IVF asi nejhorší - to čekání. Na vše se čeká čeká čeká. Teda aspon to ted tak beru a ještě injekce 😒
Daji omlouvám se musím utíkat poctila mě svojí návětěvou sestra, tak jí jdu udělat kávičku. Tak zatím papaaaaa a třeba později.
Hlavně ti držím pěstičky a posílám moc moc trpělivostííííííííííí do toho 14. určitě se tu ještě potkáme.
Jo a nádobí je umyto 😉 papa

daja.w
31. kvě 2009

Ob děkuji moooc je fakt že to čekání je nejhorší ale dá se to zvládnout 😅 určo se tu potkáme tak zatím páááá a měj se krásně 🙂

ob.soklina
31. kvě 2009

ahojte tak jsem sem jen nakukla, sestra odfrčela tak konečně jdu do té sprchy 😉

Medu - jéééé moc se omlouvám, já si nevšimla že jsi mi psala, se stydím 😅 Ne ne OPU bude tak ve čtvrtek nebo v pátek. Toto jsou injekce, které mámk Puregonu a zatím je mám na 3 dny. V úterý další kontrola, tak uvidíme.

Holkyyy krásný večer a já jdu do té sprchy!!!!!páááá

dadous
31. kvě 2009

nikde nikdo 😕 dadouš odvezl autí do nemocnice, tak mam chvilku volnou 😅 jsem ted dožehlila 😝

dadous
31. kvě 2009

asi koukate na Román 😅

daja.w
31. kvě 2009

Ahojky dado no mě to žehlení taky čeká ale dnes nee 😀

mandarinka
31. kvě 2009

čus 🙂

daja.w
31. kvě 2009

Ahoj mandy 🙂 tak zítra už do práce nemáš strach že zaspíš 😉

mandarinka
31. kvě 2009

nezaspím, já nezaspávám 🙂 já nezaspala ani nepamatuju 🙂 spíš mám strach, abych to ještě uměla