IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. čer 2009

ahoj kobli 😉 jsem se chvilku položila na gauč a normalně jsem usla 😅

dadous
4. čer 2009

no leni, ty maš dneska zase de 😒 a to jako stimulku ti nedoporučujou už vubec?? 😕

daja.w
4. čer 2009

jo marodím už od začátku stimulky jsu na pracáku i tu dopadla krize tak mě propustily po 5 letech no a tak aby mě nezháněly práci,stejnak tu ted nic není šla jsem hned marodit

koblichzek
4. čer 2009

Ahoj Dadoušku. Ty se máš, já to taky zkoušela, abych zaspala chmury a nic. Tak tu dřepím na kobyle a piju bílé vínko. Fuj, jsem jak alkoholik, piju totiž sama, manža je v práci.

dadous
4. čer 2009

kobli to nic ja tdy taky někdy přes tejden popíjím sama 😀 ale jsem byla od rana nějaka utahana ta to na mě padlo, že jsem lehla a hned usla 😅 ještě že volal dadouš, jinak bych to tahla až do rana 😀

daja.w
4. čer 2009

Dao odpočívat se musí po náročné práci 😉 Kobli jen si dej i za mě,no tak jak manža přijde dá si stebou 😉 😀

koblichzek
4. čer 2009

Hurá, tak nejsem sama 😀

dadous
4. čer 2009

dajo to nic, my tady naučíme čínanky kvalitu a oni nam tu praci pak vyfouknou,pže jsou hodně levna pracovní síla 😝

daja.w
4. čer 2009

jo to jo to jak ukrajina to je to samý to bylo i unás v práci s ukrajincema děs 😝

dadous
4. čer 2009

dajo ja si malokdy takhle odpo hodím chrupku 😅 ale i to počasí stojí za starou belu 😝
kobli jen klidně bumbej 😀

koblichzek
4. čer 2009

Jo, jo, počasí je děsný. Tady je dneska normálně zima fouká hnusnej vítr.

dadous
4. čer 2009

tohle mě na tom našem statě taky sere, není prace pro naše lidi ale čínanu a ukrajincu tady je jak nasr..o 🙄

daja.w
4. čer 2009

to teda stojí za prd 😝 kosa jak svina 😝 začíná mě to lízt na mozek 😖

dadous
4. čer 2009

no jo na sněžce je -2 tak tady mame taky zimu, normalně cejtím sníh 😀

koblichzek
4. čer 2009

Dady, máš recht. Naši lidi seděj doma a jsou na pracáku, ale cizinců je tu hafo. No holt nechtěj tolik peněz jako my. Je to sviňárna.

dadous
4. čer 2009

za to mužou ty magoři ve vladě 😖 no co oni maj šlupek dost 🙄

koblichzek
4. čer 2009

Přesně, jenže jehorší je to, že ať tam bude kdokoli, vždycky bude hrabat jen pod sebe a na ostatní se leda tak vys..... 😠

dadous
4. čer 2009

přesně tak 😨 proto ani volit nejdu 😝

koblichzek
4. čer 2009

Já teda půjdu, ale nikoho zásadního.

daja.w
4. čer 2009

jo oni maj o sebe postaráno a na nás serou já bych je posadila za mašiny at si zkusí jaký to je a za naše platy 😠

dadous
4. čer 2009

ja na to z vysoka, každej se vzetka ,když nepujdeš tak se nikdy nic nezmění 😝 at je tam kdokoliv tak se stejně nikdy nic nezmění ☹ politika mě už nezajíma, to je vo nervy 😅

daja.w
4. čer 2009

já byla volit jednou a to když mě bylo 18náct to mě máti donutila a od té doby jsem ani jednou nebyla předevčírem došli volební lístky a tak šup do popelnice

dadous
4. čer 2009

dajo u nas taky tak 😀 😀

koblichzek
4. čer 2009

Jasný, politiku vynecháme, protože to je fakt k vzteku 😠
Nahoďte lepší téma

daja.w
4. čer 2009

dyť tam není nikdo normální a nikdy nebude je to banda debilů já politiku nemůžu ani vidět a natož poslouchatjá jsem pak vzteklá a hlavně sprostá 😀

dadous
4. čer 2009

no ja vam, musím říct, že v praci už zaučujou na moji praci jinou kolegynku 😅 tak mi to přišlo trošku líto ☹ vubec nevím nam to dopadne a ty potvory už se mnou vlastně moc nepočítaj 😲

koblichzek
4. čer 2009

A proč s tebou nepočítají?

dadous
4. čer 2009

no myslej že pujdu na IVF a hned budu doma 😀

koblichzek
4. čer 2009

Jo aha, jsem blbá. Ale to je asi docela takový divný, viď? Ale třeba to teda zrovna vyjde. 😉

dadous
4. čer 2009

no přišlo mi to líto 😢