IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. čer 2009

a bude huř 😖

dadous
8. čer 2009

dajo dobrou chut 😉

koblichzek
8. čer 2009

Dady snad už né 😨

dadous
8. čer 2009

kobli, bojím se že jo 😕 ale nějak bylo nějak bude 😉

koblichzek
8. čer 2009

Taky bych jela někam na véču. Už se těším na dovču 😵 , klídek, pohoda, vypnu, nechám se rozmazlovat 😵 😎

dadous
8. čer 2009

no my už jsme nebyli na večeři ani nepamatuju 😲

koblichzek
8. čer 2009

Taky ani nevím, kdy mě manža vytáhl do společnosti.

dadous
8. čer 2009

jakou navštěvujete společnost?

koblichzek
8. čer 2009

Já tím myslela mezi lidi 😀 . my když někam jdeme, tak buď na zahrádku, nebo za rodinou. Jinak nikam nechodíme.

dadous
8. čer 2009

aha ja myslela nějakou party a tak 😀 😀 😀

koblichzek
8. čer 2009

Hm, tak na to manžu moc neužije. Když za mladých pubertálních let chodil na diskotéky, tak jen za účelem sbalit nějakou kost. Jinak poslouchá jiný styl hudby, než se hraje všude, takže moc nikam neleze. Občas jezdil na koncerty, ale to spíš dřív.

dadous
8. čer 2009

hm, tak my jen tady na místní disko, ted už taky ne tak často, v letě na pivko na zahradku, nebo k našim na pivko na zahradku 😀

koblichzek
8. čer 2009

Jo, asi tak 10x za rok jdem taky někam na pivko. Jinak my máme ještě takový bufet na zimním stadionu, takže spíš se hodně oháníme a jdeme z práce do práce. Takže takový klídek doma je někdy k nezaplacení. Protože jsem jinak pořád mezi lidma. Ve škole i na zimáku.

dadous
8. čer 2009

lepší je furt někde bejt, než hnípat pořad doma 😉 my ted spíš tak hnípem, no ale příští tyden vyrazíme za kulturou, musíme do velkoměsta pro sekačku, tak se stavíme v kině a možna dopadne i ta večeře 😅

koblichzek
8. čer 2009

a po večeři kva 😉 litní sex

dadous
8. čer 2009

no to doufam 😀 😀 😀

dadous
8. čer 2009

zejtra mam volat kvuli ty pojištovně, a jsem z toho pškně nervní 😝 ani nevím proč 😖

dadous
8. čer 2009

😀 pěkně 😀

koblichzek
8. čer 2009

Budu na tebe myslet, ale to snad dobře dopadne. Já nevím, jestli si mi to už psala, ale oni ti to nemusí schválit?

dadous
8. čer 2009

no většinou se posíla žadost na pojištovnu, vam to doktor nevypisoval?

koblichzek
8. čer 2009

To jo, ale mě hned druhý den volali z CARu, že mi to pojišťovna schválila a posílá penízky. Mě jde o to, jestli máš strach o to, že to pojišťovna neschválí.

dadous
8. čer 2009

no tak nějak, tady u nas se čeka 14 dní na schvalení

koblichzek
8. čer 2009

A jaký bybyl důvod pro neschválení?

dadous
8. čer 2009

no to nevím 😀 ale ja vždycky takhle plaším 😀

koblichzek
8. čer 2009

Jasný, je lepší pocit překvapení, než zklamání 😉

dadous
8. čer 2009

😀 jsem pako, když se něco rozhoduje tak jsem jak maly dítě 😀

koblichzek
8. čer 2009

Nejsi pako, to je normální. Nenormální by bylo, kdyby tě to nechávalo chladnou.
Zase je milé vědět, že nejsem sama takový plašan 😀 😀 😀

dadous
8. čer 2009

😀 😀 když ja bych všechno nejradši věděla hned, jsem na všechno hrozně nedočkava 😅 a to mam od malička, možna to bude tím že jsem jedinaček 😝 ježiš jestli ja nejsem rozmazlena 😀

dadous
8. čer 2009

musím jít s karlem ven 😝 😝 😝

daja.w
8. čer 2009

Ahoj holčiny tak už jsem tu 🙂 a asi zachvilku prasknu jak jsem se napapkala uf 😅