IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
14. čer 2009

antidepresiva jsem uz taky mela,to je k prdu,me to tedaq nejak zvlast nepomohlo a blazen jsem furt 😀

meduna
autor
14. čer 2009

ja vim,sla uz hodit zada,kdyz jde zitra k zubari 😀 a Blazenko ty jdes na krev zitra?

blazenkaa
14. čer 2009

hele medu máš to taky tak pomalé mě to tak trvá nežli se mi to odešlě

meduna
autor
14. čer 2009

jo a kobyla nesla nikde o vikendu,smirakovala jsem na jinych forech 😔

lenkacar
14. čer 2009

ale je tu .. 😀 😀 😀 😀 ,ale odchází ,sice jí to trvá než tu mega prdel zvedne ,ale už tu jednoou nohou neni ..tak pa pipky se mějte a moc nekecejte ...

meduna
autor
14. čer 2009

ne me to jde dnes dobre

blazenkaa
14. čer 2009

no nevím jestli mi bude brát krev když jsem to dostala.Měla jsem mít sebou i raní moč ale asi to nemá cenu si jí brát

meduna
autor
14. čer 2009

tak pa a nerikej,ze mas mega prdel,vzdyt jsem videla fotku a tam zadnou nemas,sice sedis ale i tak by to bylo videt 😉

blazenkaa
14. čer 2009

dobrou noc leni a neplav moc daleko aby jsi se neutopila

meduna
autor
14. čer 2009

no to asi ne s tou moci,nech si jen nabrat krev

blazenkaa
14. čer 2009

já jí ani brát nebudu tak že budou mít smolíčka to by měli asi jen zajímavou barvu no fůůůůůůůůůůůj 😠

meduna
autor
14. čer 2009

no to jo,ale oni jsou zvykle na ledacos 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
14. čer 2009

Blazenko a kdo delal dortiky co mas na fotkach 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
14. čer 2009

to hovinko je bozi 😀 😀 😀 😀 to bychudelala manzelovi k narozkam pro prdel 😀 😀 😀

blazenkaa
14. čer 2009

to jsem dělala já

blazenkaa
14. čer 2009

medu ale ono to není moc těžké to by jsi zvládla taky

meduna
autor
14. čer 2009

Blazenko a je to z pudidgu vid a,pisne jak jsi to delala,treba do IP mi to muzes napsat,kdyz se ti bude chtit.

daja.w
14. čer 2009

Ahojky tak ted mě nešel net a začla jsem žehlit a už to konečně jde a mám co dělat abych to dočetla 😀

meduna
autor
14. čer 2009

docela peknej film bezi na rtl,zapeklita situace,ona vdana ,super manzela a asi se zamilovala do zensky,bulim jak zelva

meduna
autor
14. čer 2009

Daji nejak to blbne ale vsude a vsem 😠

dadous
14. čer 2009

medu chudak manžel 😅 😝

daja.w
14. čer 2009

no mě nešel vůbec no děs já su na tym netu už asi závislák 😀 já čučím na kamenáka 😀

blazenkaa
14. čer 2009

ahojkydájo mě to taky teď nešlo vůbec přihlásit se

lenkacar
15. čer 2009

ahoj holky tak vám přeju hezký den vzhledem k tomu ,že jste to divně ukončily předpokládam ,že včera z večera koník zdechl totálně .. 😀 😀 😀 aspon nemusim moc dočítat

blazenkaa
15. čer 2009

ahoj holky tak jsem se sem konečně asi po půl hodině přihlásila ,ale vůbec mi to nešlo ani moje jméno neexistovalo .Tak co Dájo jsem celá napnutá jak ti to dopadlo a co ti řekl dr.proto jsem se sem dlouho přihlašovala

daja.w
15. čer 2009

Ahojky holčiny moje 🙂 no tak jsem byla na té krvy je to špatný nejsu těhotná ☹ zítra jedem do Brna to ukončit a domluvit se co a jak dál hned jak to půjde jdem do toho znova 😉 už aby to bylo 😉 jinak jsu s manžou od rána na rybách a konečně trošku zalezlo slunko tak hned píši,stakovou zachvilku budu jak cigana 😀
Blaži a co ty neměla jsi dneska jet do caru?!
Jinak mě to včera vůbec nešlo tak jsem na to prděla a konečně jsem všechno vyžehlila 😀 nevím v kolik dojedem dom a jestli mě na noutbuku baterka tak se ozvu až z domovu tak se prozatím mějte moc krásně zatím pááááá 🙂 🙂

lenkacar
15. čer 2009

dají ahojky no to je hnus zpráva tady sonduju ,ale vidim že ti optimismus nechybí a to je dobře!!!!!!!!!!!!!!!

koblichzek
15. čer 2009

Ahojte, dva dny mi nešla kobyla 😠 a to bylo za trest.
Daji to mě mrzí ☹ .

lenkacar
15. čer 2009

jo holky koník měl zástavu srdce nejel nikomu

koblichzek
15. čer 2009

Ahojky Leni. No hlavně, že už jede 😉 .
Jinak tady bylo včera jediny den opravdu léto. Dnes , asi před půl hoďkou tady byl příval jako blázen.