IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
18. črc 2009

To volís to jsem nekoukala no to nechápu jak na něho může zapomenout to je tady mazec 😝 něco bylo podobnýho s těma povodněma že manželský pár měly novorozeně a místo aby zachránily dítě tak šel zachranovat auto 😝 to nejsou pro mě lidi ale kreténi zasr..

koblichzek
18. črc 2009

Daji, tak to je taky síla. Auto má přednost před dítětem. Nechápu.
Konečně má vařeno. Máme to až k večeři, páč má manža denní a přijde až v půl osmé.

daja.w
18. črc 2009

No to já jsem i manža tea nechápaly jak toto někdo může udělat.
A co pak jsi vařila dobrého já nic dojídáme ze včerejška co zůstalo 😉

koblichzek
18. črc 2009

Já jsem našla na netu super rychlý ecept, dělala jsem to poprvé a vypadá to moc mňam. Losos s listovým špenátem a sýrovým dipem.

dadous
18. črc 2009

my dělame plněny papriky 🙂 a jsem rada že je dneska hnusně, aspon se mužem valet 😀

koblichzek
18. črc 2009

Jen se válej - válíte se dva 😉 . My si včera udělaly pochodový výlet. Samý kopce lesem, tak mě dnes trošku bolí nožičky 😀

daja.w
18. črc 2009

Já budu vařit až zítra,ale teda nevím co ☹ ted odpočívám 😉 děti daly trochu zabrat 😀

koblichzek
18. črc 2009

Já zase zítra nevařím. Manža má zítra noční, před tou se moc necpe, takže to co jsem uvařila dnes, je i na zítřek. Nějak to nedramatizuju 😀

daja.w
18. črc 2009

Tak to i já se snažím vařit na dva dny 😉 nebaví mě vařit každý den 😠

lenkacar
18. črc 2009

a já budu muset i zítra ,dělala jsem filátko a pár kuřecích řízečků s bramborem a na zítra už to nebude 🙄

lenkacar
18. črc 2009

ty jo to je anabáze s tim bytem ..já nevim jestli ještě někdy budem bydlet normálně ..to snad ani nejde ten byt někdy uklidit ..takovej mrdník 🙄 a to jsem si vymyslela menší přestavby nábytku ,miluju změny ..

lenkacar
18. črc 2009

a nejraději maj chlapi když zjistíš ,že se ti to nelíbí a šíbujou zpátky a nebo o 20cm jinak .. 😀 😀 😀 😀

koblichzek
18. črc 2009

Neboj Leni, budete, alespoň nemáš čas myslet negativně. Všechno je k něčemu dobré. 😉

lenkacar
18. črc 2009

ty jo losos se špenátovým listem to zní dobře ,já tyhle dobrůtky ani neumi ,zůstávam u klasiky ..

lenkacar
18. črc 2009

to jo kobli ..ještě mi to moc nedošlo ,ikdyž včera večír jsem hodila slzku

koblichzek
18. črc 2009

Leni, já to taky neumím, ale tohle bylo tak jednoduché, až se tomu sam divím 😀 . Taky nejsem velekuchařka.

lenkacar
18. črc 2009

a jak se to teda dělá? nebo jsi to psala?

lenkacar
18. črc 2009

já vařim tak aby to nebylo moc drahé a bylo toho dost 😀 😀 😀 a pokud možno chutné 😀 😀 😀

lenkacar
18. črc 2009

ale co je muž doma a jídlo je oběd a večeře tak zbytky nejsou 🙄 🙄 🙄 a to mě prudí vařit každý den

daja.w
18. črc 2009

Leni to je jak u nás také si myslím že to bude i na druhý den,ale když se do toho pustím manža tak mám smůlu a na druhý den musím vařit znovu 😠 a taky vařím jen jednoduchý jídla já neexperimentuji já prostě jednoduchý a rychlý 😀

koblichzek
18. črc 2009

Nepsala. Koupila jsem mražené podkovy lososa 5 kusů cca 100Kč, ty jsem posolila a pokapala jedním citronem, dala do pekáčku a na ně vždy kousek másla a 15 minut pekla na 250°c.
Kastrůlek, trochu vody a spařila jsem ten listový salát (ten jsem koupila v sáčku na 39Kč), osolila a 3 stroužky česneku -podle chuti jak děláš špenát a dusila asi 5 minut.
A nakonec jsem nalila smetanu do kastrůlku, zahřáala a v ní rozpustila takový ty jednotivě balený sýry (asi 4). Tím přeliju trohu toho lososa. K tomu budou brambory a trvalo to vše kolem půl hodiny.

Celková cena mě vyšla cca 200Kč, ale máme to na dva obědy pro dva, takže super.

daja.w
18. črc 2009

ty jo to je jednoduchý a já rybu miluji,ale manža bohužel nee ale dobrej recept to jednou zkusím 😉

koblichzek
18. črc 2009

Fakt jsem zírala. Jsem se bála, protože taky radši osvědčený, rychlý a nexperimentální. 😀 Ale jsem si řekla, že musím začít vařit trošku víc dietně, protože se s manžou cpeme spíš hodně smaženým 😅 Sice ta smetana není moc dietka, ale musím začít postupně 😀

daja.w
18. črc 2009

Jasný nemůžete hned na ráz 😀 no ale ty to fakt potřebuješ 😒 nevím teda na co dyt nejsi tlustá

koblichzek
18. črc 2009

Nejde ani tak o tloušťku, jako o žaludek. Manža už teď bere léky na snížení cholesterolu 😅

daja.w
18. črc 2009

jo tak to jo 😉 ten můj má rád maso na štávě,ale snažím se to nějak vždy zkombinovat at je změna,ale už kolikrát nevím co vymyslet na to jídlo ☹ no tady zachvilku asi začne chcat nějak se tu hodně zatáhlo a začíná buřit 😝

koblichzek
18. črc 2009

Tady chčije už od rána. Bouřka byla v noci, ale ta byla.

daja.w
18. črc 2009

no tady je teda od rána zataženo nic víc ani kapka nespadla,ale ted se tu zatáhlo festovně tak jsu zvědavá co ztoho vyjde a pěkně tu buří

koblichzek
18. črc 2009

Chudáci děti, to jsou prázdniny 😠

daja.w
18. črc 2009

to jo chvilku vedro že padneš a dlouho hnusně že musíš být zalezlá a to prý je globální oteplování 😀 to určitě 😠