IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. črc 2009

😀 jak Roman,Dadoušku,úplně stejný jste 😀 😀 a ten chce ještě tančit

dadous
19. črc 2009

no taky bych možna hodila taneček 😀 tak z grilovaní asi nic nebude , se to furt honí a ted je zas černo, tak se tam stavím zítra a dopečem zbytek, páč si sdadoušem hodíme to maso na panev 😅 to zas bude zaflekana kuchyn 😝

dadous
19. črc 2009

no a už konečně jde ta televize 😵

meduna
autor
19. črc 2009

to je dost taky 😠 tady se to taky honí,den na hovno,chceš ven a pak chčije,tak je z toho prd,takže se tady mrcasíme,unzděný jak dvě prdele 😒 Na Asiamarkt se mi nechce,protože co tam?Do kina taky ne,takže z nudy nevím co by 😝 Do lesa to nemá cenu,je to tam rozmáčené,jedině ještě jít k jezerům krmit kachny,tak jdeme krmit 😀 jak důchodci 😀

dadous
19. črc 2009

jo tak duchodci jo 😀 , medu na kachny je ještě čas 😀 😀

koblichzek
19. črc 2009

Ahojky, tak koukám všude počasí stejné.
Včera jsem s jídlem sklidila úspěch. Manža chrochtal jako malé sviňátko 😀

meduna
autor
19. črc 2009

Ahoj Kobli,tak to budu muset uvařit taky,ať Romík chrochtá 😀 Už jsme doma z krmení,bylo to jak v hororu ptáci,jen jsem zašustila igelitkou,tak se to k nám všechno slítlo 🙂 Táta Labuťák s mámou a 4 labuťátka a pak tři prdele kachen,táta na mě kapánek syčel 😠 jsem se naklonila k jeho rodince a už po mě šel,jela jsem jak kuna,štípnout bych nechtěla

koblichzek
19. črc 2009

Medunko, to bych taky nechtěla. Jednou, ještě na základce, jsme byli s učitelkou na vycházce a spolužáčka štípla labuť. Ten řval jak tur a modřinu až do krve měl děsně dlouho.

koblichzek
19. črc 2009

Dneska je tu nějaké mrtvo, tak jdu taky padnou za vlast. Hezký nový týden.

blazenkaa
19. črc 2009

nazdárek děvenky tak tady je zrovna už hezky v 17 hodin jsem šla ven stříhat tůje a přišla jsem až teď a je to už nějaké zatažené ale teplo
Medu taky by jsem se nenechala štípnout to asi musí bolet

meduna
autor
19. črc 2009

jo,každá využívá,že se udělalo trochu pěkně

blazenkaa
19. črc 2009

to mi jsme se dneska pustili do toho plotu ale sice s kecama a když jsem to natřela a chtěli jsme jít nařezat ten zbytek tak začlo zase chcát

meduna
autor
19. črc 2009

taky tady pochcávalo celý den a teď se to vybralo 😠 te´d,když je večer

blazenkaa
19. črc 2009

já jsem se dneska vrátila do dětských let nevěděla jsem co k večeři tak jsem si udělala krupicovou kaši 🙂

meduna
autor
19. črc 2009

ta je dobrá,pohádka mládí,taky jí někdy dělám.Pekla jsem dnes borůvkový koláč,kdybych se snažila a chtěla ho upect tak dobrej,určitě se mi nepovede,ale ,že mi zbylo těsto a nevěděla jsem co s ním,tak se to povedlo

meduna
autor
19. črc 2009

zbylo,protože jsem dělala buchtičky s krémem

meduna
autor
19. črc 2009

jdu do vany,potřebuji se naložit a nahřát 😉

blazenkaa
19. črc 2009

jo to jsem myslím četla jak jsi to pekla z toho kila.Já jsem mynule dělala plněné buchty a taky se mi docela povedli na to že jsem je dělala poprvé všechno jde když se chce

meduna
autor
19. črc 2009

no u mě je to obráceně,jak nechci,tak to jde a jak se snažím,tak jsem v prdeli 😀

blazenkaa
19. črc 2009

taky se to stane ale víš jak to je když se to má povédst tak se to povede a když se to nemá povédst tak se to nepovede. 🙂

lenkacar
19. črc 2009

čus holky tak máme dodělůáno a uklizeno ,jsem hotovson

lenkacar
19. črc 2009

tady se zase vaří ,sem člověk vleze a hned slintá

blazenkaa
19. črc 2009

ahojky leni vymalováno vygruntěno jo

lenkacar
19. črc 2009

jo ještě naladit dveře ,páč jsou křivá futra,ale to až zítra

blazenkaa
19. črc 2009

a co testík leni

meduna
autor
19. črc 2009

ahoj Leni,tak vid93 hudba zabrala a je rychle hotovo 😀 lep39 vyho5et,jak malovat vi`d

meduna
autor
19. črc 2009

ty vole,tak znova,nepřepla jsem si klávesnici 😠 ahoj Leni,tak hudba zabrala a je hotovo,jak říkaám,lepší vyhořet jak malovat

lenkacar
19. črc 2009

medu včera to bylo do 23hod. a dneska doted ,dneska jsem netestovala ,mrcha neni ..mám lézt na tu krev nebo ne ..a to se musim objednat nebo prostě ráno jdu a nic neřikam?

meduna
autor
19. črc 2009

to počká,dej si voraz už

blazenkaa
19. črc 2009

medu ty tam chlastáš ne