IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. črc 2009

hele,já mám už paniku se pro něco ohnout 😲 hned je za mnou a přiráží 😖

dadous
20. črc 2009

ja se taky přesunu o místnost vedle 😉 tak pa pa

meduna
autor
20. črc 2009

a furt maj to svrbění a furt 😠

daja.w
20. črc 2009

také mizím jdu hodit sprchu a jdu do hajan tak krásné sny přeji 😉 🙂 pa pa pa

meduna
autor
20. črc 2009

dobrou nocku a honu zdar!

dadous
20. črc 2009

😀 no jak kdo 😀 čus

daja.w
21. črc 2009

Dobré ránko holky 🙂 tak jak jste se vyhajaly 🙂 a jinak přeji krásný den 😉

lenkacar
21. črc 2009

dobré ránko!!!!!!!!!!!!snídám česnekovou pomazánku,vzhledem k tomu že je třetinoha na chatě ,tak si můžu zavánět dle libosti .. 😉

daja.w
21. črc 2009

Ahoj Leni tak to teda můžeš a jen si dej když na nikoho dejchat nebudeš 😀

lenkacar
21. črc 2009

já bych nerozdejchávala ani tak 😝 😝 😝 😝 ,ale cítí se člověk tak jinak když je doma sám a myši mají préééé 😀 😀 😀

daja.w
21. črc 2009

jo já jsu taky někdy ráda když jsu sama to podělám nejvíc práce a nikdo mi do toho nekafrá 😀

dadous
21. črc 2009

hojda leni aby ti ale neslezly ty barvy 😀
ja když jsem sama doma tak se mi nechce nic dělat 😀

daja.w
21. črc 2009

Ahojky dado tak to já podělám nejvíc práce 😀 ale není to pravidlem jen když chci něco dělat tak mě to nějak nejde když je manža doma 😀

lenkacar
21. črc 2009

dadu neboj na zdi nedejcham ..rozjíždí se mi pomalu špinění ,tak ještě že jsem nešla na krev

lenkacar
21. črc 2009

a víš že mi to taky nejde ,max. žehlim at vidí jakej jsem chudák 😀 😀 😀 ,jinak mě to víc baví když jsem sama ,si tady nadávám u toho .. 😀 😀 😀 😀

dadous
21. črc 2009

no leni ja bych stejně na tu krev šla, ale je to na tobě. česnek bych si ted nestrčila do huby 😝 😀

lenkacar
21. črc 2009

je to zbytečný dadoušku 😉

dadous
21. črc 2009

😀 to ja zas víc nadavam když jsou doma 😀

daja.w
21. črc 2009

tak holky co dnes vaříte? já nic manža říkal že půjde na oběd a já pro sebe vařit nebudu a odpoledne jak přijede tak si uděláme rybyčku s brambůrkama na roštu 😉

koblichzek
21. črc 2009

Ahojky holky, teda vy jste kecalky 😉 . Tak včera holky vše supéééér. Jdeme bez uspávačky 🙂 🙂 🙂 .
Čeká nás to v pondělí. Ve čtvrtek začínám brát ještě Utrogestan. Ale už se nemůžu dočkat. Nejhoší pak bude těch 14 dní, než budu trošku moudřejší.
A co tady nového?

daja.w
21. črc 2009

Ahojky Kobli tak to je super 🙂 budu držet pěstičky moooc 🙂 😉

koblichzek
21. črc 2009

Děkuji daji.
Já dělala bramboračku. Ale nic víc.

koblichzek
21. črc 2009

A zítra dělám buřtguláš -manža si přál. Je to rychlé a dobré 😉

daja.w
21. črc 2009

jé bramboračku tu já miluji,ale manža nee ☹ a guláš moc nemusím,ale segedinák je mňam 🙂

koblichzek
21. črc 2009

Jsem koukala, co jste včera probíraly 😀 - kakaové dirky - supééér. 😀
Včera jsem byli pak dlouho pryč a pak jsme padli za vlast. Koukala jsem, jak jste na mě myslely - jste zlatíčka 😵 😵

daja.w
21. črc 2009

jo no řešilo a nebrat kakaové dírky 😀 no jsme si říkaly kde jseš myslely jsme že to bylo náročný a odpočíváš

koblichzek
21. črc 2009

Hm, to taky neberu. 😝
Naštěstí to bylo v pohodě - pan doktor byl šikovnej. Tak já jdu ještě něco dělat a k večeru se tu objevím.

lenkacar
21. črc 2009

kobli to je dobře ,že jsi v poho

dadous
21. črc 2009

jee kobli, no to je dost, že daš vědět 😀 tak to je super, tak v pondělí budeš už trošku těhu 😉

lenkacar
21. črc 2009

jé dadu to je pěkný ,,trošku těhu,, 😀 😀 😀 tak dělam ty zapečený těstoviny