IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. srp 2009

to nemá vliv určo

meduna
autor
4. srp 2009

jak snad 😖 určo to klapne 😵

koblichzek
4. srp 2009

Dadoušku musí, protože ty budeš už teď vžd považovaná za tu, která to tu prolomila 😉

dadous
4. srp 2009

tak jo jedem na nakup, dr mi napsala nějaky vitamíny 😝

dadous
4. srp 2009

no tak dadouš šel ještě kakat 😝 😠 čekačka pul hodiny 😠

koblichzek
4. srp 2009

Já už myslela, že jste se někami ztratily

dadous
4. srp 2009

😀 jsme se ted odmluvily že teda zajedem do kaufu, a on že ještě musí na zachod, to zas nebude moct chodit 😀 😀 jo a ještě mi dnes dr dělala stěry čípku 😝 a prej že žadnej sex a furt se ve mě hrabou a to jako neva 😠

koblichzek
4. srp 2009

Vidíš, já ti to říkala 😀 , ani na krajíček, ty ty ty. A papkáš vůbec nějaký léky?

dadous
4. srp 2009

no beru jen ten utrogestan až do zaří 😝 a ted ještě nějaky vitamíny s listovkou, to mi v caru vubec neřekly at něco beru 😠

meduna
autor
4. srp 2009

Tak Dadouš kaká 😀 ,já čistila ty dva smradlavý sráče 😝 Teď tady musím ještě pojezdit s vysavačem,samá pilina a seno se tady povaluje 😖

meduna
autor
4. srp 2009

tak Dadoušku,jen ruce a ruce nic jiného nezbude 😀

dadous
4. srp 2009

medu my jsme uklidily odpo, dadouš na sucho ja na mokro 😀 tak hotovo, 😀 jedem 😉

koblichzek
4. srp 2009

No vida a jde to i bez léků a já mám 5 druhů 😠

dadous
4. srp 2009

no a ja medu? 😢

dadous
4. srp 2009

s lekama nebo bez hlavně že bude mímo 😀

meduna
autor
4. srp 2009

z tebe dělaj feta Kobli 😀 asi je to všude jiné,já toho žrala taky požehnaně 😝

koblichzek
4. srp 2009

Já už feťa jsem 😀
Dadoušku ty se budeš jen koukat 😀

meduna
autor
4. srp 2009

ty nic,jen si jí šetři 😵

dadous
4. srp 2009

no ono taky zaleží kde je problem, ja su v cajku, tak proto asi nic nemusím brat 😅 tak už fakt mizím pa

meduna
autor
4. srp 2009

tak čus bus

koblichzek
4. srp 2009

Tak jste mě hezky opustily 😉

meduna
autor
4. srp 2009

já jsem tady,ale teď rychle vemu do ruky ten hnus,aby tady nebyl ten chlív,jinak zešílím

liptonek
4. srp 2009

zdraviiim 🙂

koblichzek
4. srp 2009

Ahojky lip, co nového?

liptonek
4. srp 2009

ahojda kobli🙂 dneska jsem byla na OPU, tak máme 6 vajicek..tak uvidime 🙂 a co u tebe?

koblichzek
4. srp 2009

A kdy jdeš na ET? My zatím vyčkáváme, uvidíme. Na krev jdu až píští týden.

liptonek
4. srp 2009

říkali v pátek nebo v sobotu. Můžu se zeptat jak dlouho to trvá? a na co se mám připravit? A kdy jsi byla ne ketu?

koblichzek
4. srp 2009

Trvá to asi minutku, vůbec to necítíš. Je to jako gynekologická prohlídka. Já tam pak musela zůstat půl hoďky ležel. A co tě čeká? Nic extra spíš takový nepřepínat, netahat nic těžkého, nesexovat, nekoupat se.
Já byla na KETu minulé pondělí

liptonek
4. srp 2009

Fakt? Tak to je super. A manžel moh být s tebou? Takže jseš pak dva týdny v napětí...ale co...ono se to povede. musi!! Koukala jsem, že dadous už je za vodou 🙂 to je krásny 🙂

koblichzek
4. srp 2009

Jo dadoušek teď září štěstím.
Jo manža může s tebou. Nevím jak u vás, ale u nás v KV mohl i přímo dovnitř. Ale já to nechtěla. Přišlo mi to ujetý, aby se díval, jak mi je tam dávaj 😀 . Já stejně byla sama, manža vydělával. To není v narkoze, takže v poho.
Jinak je fakt, že to čekání je nekonečný, strašně se to vleče. Tak určo dej pak vědět 😉