IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
6. srp 2009

Na krev jdu v úterý a ve čtvrtek utz.
Lip mě bolelo děsně, vždyť už jsem to psala, že jsem pak bylas 14 dní v nemocnici s OHSS 😝 .

daja.w
6. srp 2009

Ahojky zdravím tak jsme z venku konečně doma 🙂 asi mě víc bolí noženky než dětem 😀
Kobli to už by bylo hodně blbý kdyby 4testy byly špatný a nejsou 😉 prostě budeš mamina 🙂

koblichzek
6. srp 2009

Jé daji, to zní tak hezky - mamina 😵 😵 😵

koblichzek
6. srp 2009

Holky já dnes padám za vlast. To sluníčko mi dalo zabrat. Jsem jak kotě 😔 . Tak si užijte večer a ráno jsem tu jako na kobyle 😀 😉

daja.w
6. srp 2009

Kobli teda mamino 🙂 tak pěkně si odpočin a měj se moooc krásně 🙂

liptonek
6. srp 2009

kobli - achá, to jsem nevedela, žes byla i v nemocnici. Noo, tak to jsem teda zvědavá :(

milagross
6. srp 2009

Kobli me bolelo bricho od OPU az po ET a to docela dooooost hodne,poradne jsem ani nemohla chodit

milagross
6. srp 2009

pardon to jsem chtela napsat pro Lip

zuzana.79
6. srp 2009

Kobli, moooooooooooc gratulujeme!!! A už se těšíme na 1. foto!!!
Holky, mám z Vás radost!!! Za 3/4 roku to tu bude samá mamina!!!
Všechny moc zdarvíme!
Zuzka a klučíci

liptonek
6. srp 2009

milagros - faakt? a co na to rikal doktor? mám z toho docela strach:(

liptonek
6. srp 2009

milagros - a kolikáty den jsi šla ne ET?

milagross
6. srp 2009

Kobli byla jsem 20.7.(pondeli)vyndat vajicka a 24.7.(patek) mi je zavedli zpet.A opravdu to bolelo jak blazen celych 5 dni ani ven jsem kvuli tomu poradne nemohla chodit a po transferu vse preslo.Nemyslim si ze by to byla nejaka vada nebo by to v necem branilo,neboj.Vidis i presto jake jsem bolistka mela se to povedlo 😀 😀

liptonek
6. srp 2009

milagors - jééééééé, tak to moooc děkujuu. Zítra už možná pujdu na ET, tak jsem začínala mít docela bobky. Taky jsem převazne zalezlá v posteli..na nějaký trajdání to není. Takže taky // ? 🙂

daja.w
6. srp 2009

Ahojky holky 🙂 Lip já měla také bolesti ale jen tak tři dny po OPU a pak nic jen sem tam píchání v podbřišku 😉 každý to má asi jiný,ale ničeho se neboj 😉 🙂

milagross
6. srp 2009

jo,jo,taky// 😀 😀 😀

milagross
6. srp 2009

hlavne hodne pij,ale ne bublinkaty

liptonek
6. srp 2009

mil- no tak to taky veeelká gratulace !!!!!!! tady to za chvilu bude vazne sama mamina🙂 a to je mooooc dobře 🙂

milagross
6. srp 2009

a jestli jsem pochopila dobre tak ty taky?

liptonek
6. srp 2009

daja - ještě že vás tu mám. člověka by jinak napadaly kdovíjaký myšlenky. takhle je človeku hned líp 🙂 Piju, piju a jsem furt na trase :D

milagross
6. srp 2009

nebo ty vlastne jdes na ET vid

daja.w
6. srp 2009

jo Lip jen pij hodně já vypila tak 5 litrů denně a manža už se mě chlámal že se můžu rovnou odstěhovat na wc 😀

liptonek
6. srp 2009

mil - já neee...mě teprve čeká ET....zítra si mam zavolat..jestli pujdu uz zitra nebo až v sobotu

milagross
6. srp 2009

ja pila 4 litriky atake jsem se na zachodku tak trosku zabydlela 😀

liptonek
6. srp 2009

daja - tak 5 litru nezvladam ani nahodou:( normalne moc nepiju...ted se mi darej tak ty 3 litry....je to furt málo? Nooo, ze me už si tady taky dela srandu :D

milagross
6. srp 2009

aha,tak ja pila 4 litriky a take jsem se na zachodku zabydlela

milagross
6. srp 2009

neee 3 litry jsou ok,me dr rekl 3-4 l denne

daja.w
6. srp 2009

tak já taky piju málo,ale při stimulce mě to šlo samo pořád jsem měla žízen no nevím proč 😖 😀 čím víc piješ tím líp,ale aspon i ty 3litry jsou dobrý si myslím

liptonek
6. srp 2009

mil - no vidiš a mně doktor neřekl nic. dozvěděla jsem se to až tady

milagross
6. srp 2009

u nas take hned pri zavadeni rikaji co ti zavadeji,takze hned od zacatku vis ze pokud ti zavedly 2 embrya holky tak to bude holka a obracene.

daja.w
6. srp 2009

Mili tak u nás caru teda pohlaví neznaj 😠