IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
11. srp 2009

ahoj daji myslim ze tam kobli ma byt ve 14.00h

daja.w
11. srp 2009

Ahoj Mili tak hlavně aby bylo vše ok a to bude 😉 a co ty jak je

milagross
11. srp 2009

ja jsem v poho,venku chcije a chcije,takze dnes zadne sluneni,dnes budem zalezli jak krtci az prijdem od dr

daja.w
11. srp 2009

Jo tady taky chcije musím vymyslet pro děcka nějakou zábavu 😉 a jen tomu dr dejte co proto a at okamžitě vysolí tu neschopenku 😠

milagross
11. srp 2009

no uvidime a kdyz ne tak pujdu okamzite k jinemu tak nejak sleduji ze s timto dr mam uz delsi dobu problemy,takze ho asi zrejme tak jako tak vymenim.Tak daji to budou asi nejake hry doma co? 😀

milagross
11. srp 2009

daji jdu se vycvachtat do vany a umyt hlavu tak pa,pa a hezky si to uzijte s deckama 😀

daja.w
11. srp 2009

Jo když tak ho vyměn 😉 no malý půjde po obědě chrápat a Saša ta budu asi na notasu a nebo pak něco vymyslíme 😉 budu muset 😀 a ty se pěkně vyčvachtej ve vaně pa pa pa 🙂

katy81
11. srp 2009

ahojky holky,

já jsem jen vpadnu pogratulovat Dadoušovi 😀 mockrát gratuluju k mimi,teda to letí,už 9tt,no a co jakpak se cítíš??doufám že fajn,a to je radosti,moc Ti to přeju.

zdravím i Medunku,Tobě se snad kočko taky brzy poštěstí 😉 držím moc palce 😉

daja.w
11. srp 2009

Ahojky holky 🙂 copak všichni děláte? my jsme se předchvilkou vzbudily 🙂

meduna
autor
11. srp 2009

Ahoj holky,moc vás zdravím.

milagross
11. srp 2009

ahoj deucata,jdu udelat vecu a pak dorazim

milagross
11. srp 2009

Medunko kdy dorazite?

koblichzek
11. srp 2009

Ahojky všem, tak u dr to nakonec dopadlo dobře. Vzal mě i na utz a je to tam 😵 . Je to sice ještě jen malá černá tečka, ale budu se snažit ze všech sil, aby se mě nechtěla pustit. Proto k večeři dostane vynikající klbásku ať ví, jak dobře se bude u mě mít 😉 😀

daja.w
11. srp 2009

Kobli tak to je supeeeeer 🙂 no vidíš že je vše v pořádku 😉 ,ale po pravdě taky bych měla strach,ale hlavní je že je vše ok 🙂 mám velkou radost a at se prcek drží tak tam je jen jeden?

koblichzek
11. srp 2009

Ahojky dáji, díky moc. No to se ještě neví. Je to moc malinkatý nejde to poznat. A příští středu jdu na další utz, tak snad to bude znatelnější 😉

daja.w
11. srp 2009

Ale hlavně že je vše ok to je důležitý 🙂 určo ti spadl kámen ze srdce když ti řekl že je vše ok já to slyšela až tu 😀

koblichzek
11. srp 2009

Jooo, tak to byl ten můj balvan 😀 . Ale sám říkal, že je ještě brzy dělat nějaké 100% závěry.

daja.w
11. srp 2009

tak to je jasný riziko je tu vždycky nějaký,ale je důležitý jak je ted 🙂 a moc radovat že tam je a že prostě bude 🙂

milagross
11. srp 2009

jeee kobli tak super,vidis 😀 to je fajn

koblichzek
11. srp 2009

Díky mili a jak ty u dr?

milagross
11. srp 2009

no ja byla dnes take znova u dr protoze manza byl z toho vcerejska tak nasrany ze tam dnes rano volal a chtel mluvit s dr tak nam dnes rekl(DRZTE SE):pry pro nas udela vse co bude v jeho silach ale ze v zadnem pripade mi marodni neda,Ze takove lidi co pro sve mimi udelaji tolik jako mi obdivuje ale pry nejsem nemocna,a dale rekl ze prvni tri mesice jsou kriticke a ze jestlize se tyto mesice preklenou tak pak je jistota ze uz to mimi zustane,ale opet "marodni nedostanu" a jestli pro to chci udelat vsechno tak mam dat vypoved a zustat doma.Pry na tech par euro ktery nedostanu uz nesejde kdyz jsem uz zaplatila tolik penez za ty oplodneni.Sila co??Ja myslela ze vyskocim z kuze 😠

koblichzek
11. srp 2009

No, tak to je nářez. Okamžitě ho vyměň, já nevycházím z údivu. 😕

koblichzek
11. srp 2009

Mili a ty už máš utz za seebou?

milagross
11. srp 2009

jo a taky tam pred manzou na me vytasil :ze vcera uz mi rekl ze srdicko bije a dal fotku coz vubec neudelal jen mi na utz ukazal tecku a jeho komentar k tomu byl:tak tohle by to mohlo asi byt.

koblichzek
11. srp 2009

Mili, pokud máš kam jít, okamžitě přejdi jinam. S takovým debilem to nemá cenu. Takový laxni přístup snad ani není normální 😠

milagross
11. srp 2009

Takze dnes nam dal fotecku(po mem nalehani)a srdicko nam take uz bije takze velikanska radost.

milagross
11. srp 2009

To vis ze jdu okamzite jinam ten uz me u nej v ordinaci neuvidi a jestli ano tak jen s granatem 😀

koblichzek
11. srp 2009

A kolikátý teda jsi? Už dost, když máte srdíčko,, né?

milagross
11. srp 2009

kobli ty uz mas v albu foto?Jak dlouho si tehu?

koblichzek
11. srp 2009

Né, to je fotka přímo z KETu, no nevím. Na KETu jsem byla 27.7.