IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. srp 2009

razím pryč,večer kouknu,tak se neudři při úklidu a vaření.Užívejte pěkného dne 😉

daja.w
12. srp 2009

medu ahojky no budu se snažit,ale ted můžu uklízet pořád a pořád je tu bordel 😠 taky přeji pěkný den pa pa 🙂 taky mizím musím to jít dodělat a pak jdem ven 🙂

dadous
12. srp 2009

ahojda, tak nam tady zas nešel proud od 7 do 17 😝 sem na to uplně zapoměla a rano když jsem chtěla dělat kafe tak jsem čuměla jak jantar 😠 tak jsme se jeli podívat do Pece do relax parku 😅 ale jen dívat 😕 na bobovku bych ted asi nesedla 😝

daja.w
12. srp 2009

Ahojky Dado když je hlava děravá 😀 tak to jste měly krásný výlet 🙂 no my jsme doma ,po obědě jsme byly venku a k tomu mi dorazila mrcha 😝 takže celý den naprd 😖

koblichzek
12. srp 2009

Ahoj kočenky, tak konečně jsem zase tu.
Dadoušku, promííííííňňňň, já zapomněla, že edete do Zlína 😅 . Mám už v tý hlavě asi vymleto 😀

meduna
autor
12. srp 2009

Ahojte ihahahhaha,Kobli,hlavně a´t to neslyšej žáci 😀

dadous
12. srp 2009

kobli 😀 těhudemence 😀
dajo no moc daleko jsme nejely 😅 10km
medu kdepak jsi byla?

koblichzek
12. srp 2009

Dadoušku, že by se to projevovalo takhle brzy? Holky dnes mi bylo regluréně blbě 😝 , ale mísu sem neobjímala. Šla jsem si k¨radši koupit na to do lékárny lízátka, tak budu lízat 😉

meduna
autor
12. srp 2009

ale pořád něco dělám 😝 teď jdu na akvárko,jinak to tam vychcípá.Už jsem ho otevřela,tak jdu jinak vyskáčou na podlahu

dadous
12. srp 2009

no jo kobli, někdo to snaší dost blbě ☹
medu ty maš snad v zadku vrtuli 😀 furt něco dělaš 😕

koblichzek
12. srp 2009

Ty jo a to já sem líná jako prase, ale to není nic nového 😀

dadous
12. srp 2009

holky ja dneska dělala cuketu plněnou mletym masem a brkaši a že nevíte co? jo, přežrala jsem se 😝 ale protože to bylo vyborny

milagross
12. srp 2009

ahojky kocicky,no jak ja jsem lina,tak na me nikdo nema,Jsem cely den na gauci 😉

milagross
12. srp 2009

ja jsem se take prave odvalila od stolu,u nas byl smazak s bramborema okurkovorajsky salat 😝

daja.w
12. srp 2009

Dado žádná novinka že ses přežrala opět 😀 že mamino
Kobli tak to jsme dvě taky jsem líná 😀 😀 jinak ahojky mamino
Medu a kdy budeš odpočívat 😠 ahojky

milagross
12. srp 2009

dadoa uz vis jestli mas jedno nebo dve emryjka?

daja.w
12. srp 2009

tak já dělala zeleninovou polévku s hřébkamy a zelí z výpečkama 🙂

dadous
12. srp 2009

mili dr řikal že tam je asi jedno, uvidíme ve středu na ultra

daja.w
12. srp 2009

no tak já zase nachvilku mizím jdu za dětma 🙂 jo změna v pátek už jedou domů mámě je po nich smutno ☹ 😉

koblichzek
12. srp 2009

Dadoušku já jdu taky ve středu 😀 . Třeba už taky půjde něco vidět 😉

milagross
12. srp 2009

teda dadousku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kde jdte vzali ty nadherne dupajdy?Ja je take musim mit!!!!!!!!!!!!My totiz mame alfu romeo a to je moje zlaticko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
12. srp 2009

mili pošlu ti do IP odkaz na holku ktera to děla 😉
kobli určo už uvidíš drobečka 😉

milagross
12. srp 2009

jeee to bys byla moc hodna dadosku 😀 ,jasne kobli ze uz tam bude zas neco vic,ted to roste hrozne rychle 😀

koblichzek
12. srp 2009

My už máme černý flíček, spíš jestli bude vidět, kolik jich tam je, ale to je asi brzy, co?

milagross
12. srp 2009

tak kobli dr nejsem ale myslim si ze brzo jeste je.Ja jsem kdysi cekala dvojcatka a prisla jsem poprve k lekari v 8tt a tem uz to da bylo krasne videt.

blazenkaa
12. srp 2009

Ahojky maminky ale i brzo maminky jakpak se tu máte když kecáte 🙂

meduna
autor
12. srp 2009

akvárko hotové,nic nevyskočilo a jdu stavět na kafíčko,jede návštěva,tak se tu mějte iháááááhá
Dadoušku nezapomeň na ty receptíky,třeba to vyjde v září 😉

meduna
autor
12. srp 2009

jo Dáji v penálu se naodpočívám až až 😀

blazenkaa
12. srp 2009

Ahojky Medu

koblichzek
12. srp 2009

Ahoj Bláži, celkem pohoda, co ty?