IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
16. srp 2009

Já jsem seděla na teplých polštářcích 😢 . Au na nci na pudel 😉

koblichzek
16. srp 2009

Dadoušku, jak poznám, kdyby mimčo šlo ode mne pryč. Poznám to vůbec takhle brzy?

dadous
16. srp 2009

to je jedno, ale mužeš nastydnout od nohou 😕 s tímhle si fakt nezahravej 😉

dadous
16. srp 2009

kobli nejspíš by si začla krvacet

koblichzek
16. srp 2009

Když já dneska zase trošku zašpinila ☹

dadous
16. srp 2009

a co to placaš, kam by chodilo? vubec na takopvyhle věci nemysli 😠 užívej si, že je tam 😵

dadous
16. srp 2009

a ty bereš ten utrogestan?

dadous
16. srp 2009

a pořad ještě špiníš?

koblichzek
16. srp 2009

Jo jo, berru, proč se ptáš? No když to bude i zítra, asi půjdu k dr.

dadous
16. srp 2009

no to je dobře že ho bereš, no jestli to do rana nepřejde tak mazej k dr, hlavně se nenervuj,ju?! 😵

koblichzek
16. srp 2009

Dadoušku pokusím se, ale víš jak to je...

dadous
16. srp 2009

😀 no pravě že vím, ale zkus myslet pozitivně, mímo to fakt cejtí 😵 a neboj nic to nebude 😵 😵

koblichzek
16. srp 2009

A jaký jsi měla víkend ty?

dadous
16. srp 2009

no dneska jsme od rana seděli na zahradě 😅 užasny 😀 😀 včera prochazka k našim 😝 hele jdu udělat palačinky, tak si běž udělat taky nějakou dobrotu, nejlepe něco sladkyho, to maj děti radi, a za pul hodky jsem tu 😉

koblichzek
16. srp 2009

Ok zatím pa

dadous
16. srp 2009

tak mam upečeno a ted to tady do sebe soukam 😅

koblichzek
16. srp 2009

Teda to byl fofr 😀

dadous
16. srp 2009

no jo se s tím nes..u 😀

koblichzek
16. srp 2009

Tak to byť 😀 . Já dneska nic k večeři nedělám. Manža opět v rachotě a já si koupila šátečky. Taky na to sejřím 😀

dadous
16. srp 2009

v pořadku, dneska maš nařízenej klidovej režim 😀 😀

dadous
16. srp 2009

rkej mi do pasu, mam tam už vybrany jmena 😅 jsme to včera rozhodli 😀

koblichzek
16. srp 2009

Včer tu bylo mrtvo, dnes taky, kdepak je medunka? A ostatní baby? Jsem zvědavá, jestli Lip už povolila a testila. Musím říct, že je statečnější než já. Včera tam psala, že je 9 dne po ET, já testila už 7 den po 😀 😀

dadous
16. srp 2009

zas vynechavam písmenka 😝 😀 😝 😀

dadous
16. srp 2009

no medunka asi makala, daja dava asi do pořadku barak po dětech 😀 stejně je zvlaštní že po KET se ty čarky ukažou dřív než po ET 😕

koblichzek
16. srp 2009

Dadoušku, na písmenka se vy..... 😀 A jo, medu měla pracovní víkend 😝 . Myslíš, že se opravdu ukážou dřív po KETu?
😵 Už jsem koukala - jsou to hezká jména 😵 . Dají se pěkně zdrobnit a to je u mě vždy rozhodující. No a taky aby to šlo k přijímení.

blazenkaa
16. srp 2009

Ahojky Kobli tak se nerozčiluj dočítala jsem ale nějak mi to vypadlo byla jsem už ko

dadous
16. srp 2009

jo budou Kirchnerovi 😵 no co jsem takhle četla v jinych diskuzích , tak po ket testily holky dost brzo a //se jim ukazaly

koblichzek
16. srp 2009

To je teda zvláštní. Zajímalo by mě, jak dlouho jsou rozmražený, než ti je tam daj.

Bláží v poho 😉 , jsem si robila legracu, ne?

dadous
16. srp 2009

no to nevím , ses neptala dr?

koblichzek
16. srp 2009

😅 To mě nenapadlo, až teď. Víš jak to je, vždy tě to napadne až pak