IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
23. srp 2009

No jak rikam uvidime,zivot jde stejne dal.A co ty?Vsechno jak ma byt?

milagross
23. srp 2009

My jsme pozde snidali,tak k obedu udelam jen polevku ze sacku 😀 a k veceri zapicence,ale kdyz takhle nedelam obed tak pak mame veceri treba uz v pul sesty nekdy v pet.

koblichzek
23. srp 2009

Bláži celej den néééé 😀 , po obědě chci jít za známou na zahrádku.
Mili celkem v poho, je mi bývá dost blbě a moc toho nemůžu jíst ani cítít. Chudák manža říkal, že se bude chodit stravovat do restaurací 😀 , to se nám to prodraží. Ale špiním lehce pořád. Nechápu to. A to beru ten Ascorutin a stejně.

blazenkaa
23. srp 2009

U mě to je Mili pořád stejné konečně mám po noční ale zase na odpolední to je zase lepší nežli raní .Na začátku tohodle týdne mi zrudlo oko a celý tý¨drn hom ám krvavé jak nevím co asi budu mít záňět spojivek nebo aspoň mi to říkají

blazenkaa
23. srp 2009

Kobli dej tomu týden a už to bude třeba dobrý ,ale je mi divné že ti neřekl dr. z čeho to je

milagross
23. srp 2009

Kobli neboj na fotecce uz mas krasneho mimiska,to vyjde,budu drzet vsechny palce co mam,slibuji 😀 .Stema pachama to neni prijemny to znam 😢 ale to prejde.

koblichzek
23. srp 2009

Bláži uvidíme ve středu, to by - pokud budeme mít srdíčko - měla být naše psolední návštěva CARu a pak konečně ke svýmu dr. Ducháčkovi - ten to zařídí 😀

blazenkaa
23. srp 2009

kobli koukám že máš novou fotečku že .Budu ti držet palečky já by jsem do středy snad měla dostat mrchu a pak tu další jůůůůůůů už aby to bylo

koblichzek
23. srp 2009

No jo, zkoušela jsem to vyfotit mobilem, není to nic moc, digitál nemáme. Tak Bláži hodně červeného vína, horkou koupel a ta mrcha prostě do středy přijde 😉

blazenkaa
23. srp 2009

to máš vyskoušené ?Jájsem byla na agolutinu tak by to mělo přijít

koblichzek
23. srp 2009

Aha tak to by fakt mělo přijít. Jinak tamto vyzkoušené je a funguje to. Víno ahorká voda hodně rozproudí krev.
Já po Agolutinu vždy dostala přesně po 14 dnech

blazenkaa
23. srp 2009

musím si odskočit hned jsem tu vydrž

blazenkaa
23. srp 2009

už jsem tu .to já jsem to dostala do týdne dostávám dvě ampule třeba ty jenom jednu

koblichzek
23. srp 2009

Jo já jenom jednu.

koblichzek
23. srp 2009

Bláži, kolik ti vlastně je let?

blazenkaa
23. srp 2009

já jsem taková ostuda teprva se strojím byly jsme včera na posvícení nahoře na náměstí a vůbec se mi nechce vztávat jak mám otočené

blazenkaa
23. srp 2009

mě je kobli 24

koblichzek
23. srp 2009

😀 Bláži, vždyť je neděle a v neděli se nic nedělá, chápeš? Tak vše v klidu.

blazenkaa
23. srp 2009

taky si to říkám ,ale měla by jsem něco dělat

koblichzek
23. srp 2009

No já ještě chvilku tady budu s tebou kecat, no a ve 13 hodin dávají pohádku a to já u toho něco zdlábnu a bude mi fajn - snad 😀

koblichzek
23. srp 2009

Ty máš manžu doma?

blazenkaa
23. srp 2009

to já budu muset dělat obídek manža chce jet na formule to se mi teda chce dneska někam jed nejraději by jsem byla doma zalezlá.Skusím ještě nypsat bývale sousedce jestli se ještě nerozsypala že by jsem šla na ní na kávu jinak nevím co by jsem tam dělala

koblichzek
23. srp 2009

Tak formule já můžu. A kam na jede?

blazenkaa
23. srp 2009

jo jedoma má krátký týden v práci

blazenkaa
23. srp 2009

co jsem bydlely dřív ¨je to asi 8 km

koblichzek
23. srp 2009

Tak mu řekni, ať nikam nejezdí. Dneska je dávají i v televizi 😀 na Nově

blazenkaa
23. srp 2009

no právě on chce jed do hospody pokaždé se jich tam sejde pokecaj u toho a samozeřejmě že si dá pivko k tomu

koblichzek
23. srp 2009

No, tak to ti teda moc nezávidím. A ti druzí chlapi s sebou neberou manželky? Že bys pokecala s nima.

blazenkaa
23. srp 2009

;právě že neberou skoro pokaždé jsem šla k sousedce ale ta už má 2 dny po 2 termínu porodu A s malím Jájou si chodí lehnout po objědě tak to je tak do tří nebo je třeba možné že už jí odvezli

koblichzek
23. srp 2009

No tak si udělej odpoledne pro sebe, vyhoď nohy na stůl a dělej to, co tě baví 🙂