IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
10. kvě 2009

tak zatim pa a pozdeji jeste juknu.

koblichzek
10. kvě 2009

Ahojky holky, já nevím proč jsou ty fotky tak pidi 😖 . No, nějak to zkusím napravit. Ale když jsem je tam dávala, tak bylo vše OK. No zeptám se zítra chytřejších.
Taky se zítra dozvím, kolik přesně tedy mám vajíček. Jdu v jednu na ultrazvuk. Jsem zvědavá.

Dady, tak sis to včera pěkně užila,co?

koblichzek
10. kvě 2009

Zuzi, koukala jsem na tvé fotečky, chlapíci jsou nádherní. Taková kukadla se jen tak nevidí. Ať ti dělají jen samou radost 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

ahoj koblizku,Dadousek ted zehli 😝 😝 no jen to oprav at vime jak vypadas 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

ted jsem nejaka zmatena,stimulujes na IVFko?nechce se mi vracet a procitat to

koblichzek
10. kvě 2009

Jo, je to tak. Včera jsem byla na prvním ultrazvuku a měla jsem cca 17 folikulů. Dr říkal, že pravděpodobně ve středu půjdu na OPU.

barunka0208
10. kvě 2009

jsem tady a na dýl 😀 😀 😀

dneska jsme byli v Praze na obídku domluvit tu naši svatbu 😀, no už se to blíž.......

í

meduna
autor
10. kvě 2009

17 😉 tak to je bomba.tise zavidim 😉 😉
ahoj Barunko a jak to dopadlo?

koblichzek
10. kvě 2009

Medu, jde ale o to, kolik jich vydrží a jestli to nebudou jen prázdné schránky. Prý nemusí být uvnitř vždy vajíčko. Nevím, moc tomu sama nerozumím.

barunka0208
10. kvě 2009

Koblizek,tak to je krásný 17 folíků 😀 😀 😀

Dadouš, já byla taky na trans.... šou a bylo to něco ty chlapi byli tam pěkný, že člověk nepoznal, že to není ženská...

Medu, zítra v jednu se dozvím verdikt, tak se těšíma bojím zároveň...

Jé ty kovalinky to je krásný, my na ně asi vyrazíme do parku....zkusím přemluvit broukalíčka, zda půjde....

meduna
autor
10. kvě 2009

no to by bylo aby z tolika nebylo!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 a co uzivas?je uz zase zacinam s vyslechem,ale vy tady pisete ja jsem v praci a nekdy to nestiham precist,tak se radsi zeptam 🙂

barunka0208
10. kvě 2009

Koblizek a na ultrazvuku to oni poznají, nebo ne....??

Medu, přijede tam za náma kamarádka s manželem a osvědčí nám to...., tak jsem moc ráda..., že tam budu mít někoho česky mluvícího...

meduna
autor
10. kvě 2009

jo konvalinky nadhera,voni celej byt.Vcera se Roman zastavil u tety a strejdy,bydlej v Hermankach u Ceske Lipy a tam je to moc krasny,hodne prirody.Tak vyrazil s moji mamkou do lesa a tam trhal 😀 😀 😀
Jo zitra verdikt,neboj nic budou tam.

koblichzek
10. kvě 2009

To nevadí, medu.Klidně se ptej. Mě to nevadí. Píchám si Menopur, pak Synarel, Anopyrin a listovku. Zítra bych měla píchat Pregnyl. No jak jsme psali dříve, feťák hadr 😉

Barunko díky. Ty taky stimuluješ? A koukám, budeš se vdávat?

meduna
autor
10. kvě 2009

ja jsem z toho jelen,by me zajimalo proc vsude je neco jineho,jak na ty kombinace chodej,ja mela merional,listovku,decapeptyl a pak taky pregnyl
Anopyrin to jsem uz slysela ale ted si nemohu vzpomenout

koblichzek
10. kvě 2009

Já nevím, no, mě jen říkal, že je to dobrý, že jich mám tolik. Ale víc nevím. Jsem trochu jak Alenka v říši divů. Na IVFko jdeme poprvé a vy?

barunka0208
10. kvě 2009

Za půl hodiny vyrážíme, máme lesík kousek za barákem.... tak snad nějaké najdeme 😀 a když ne tak se aspoň projdeme...

Koblizek, stimuluji na inseminaci....na první 🙂

koblichzek
10. kvě 2009

Anopyrin beru na zředění krve, protože u Menopuru se může stát, že se ti srazí krev a ucpe cévy. Takže jen taková jistota. Před OPU mi ho vysadí, prý abych moc nekrvácela.

koblichzek
10. kvě 2009

Baru, tak držíme palce. My už jí máme za sebou a ☹ .

barunka0208
10. kvě 2009

já jsem taky takový student na internetu, zjištuji abych měla představu co mě čeká a nemine....

po této inseminaci hned jdeme do IVF...

No medu, ta kolegyně z práce co ted stimuluje, tak má úplně jiné věci než vy... ono asi co klinika, tak jiné postupy....

meduna
autor
10. kvě 2009

ja uz byla 3krat ☹

koblichzek
10. kvě 2009

To Baru pravda. My před inseminací měli jen 1x Pregnyl. Ty na ni stimuluješ nějak dýl?

koblichzek
10. kvě 2009

Medu 3x IVFko?

barunka0208
10. kvě 2009

Kobližek, já mám 2 denně Clostilbegyten.......kolik jsi zkusila inseminací???

Zítra se dozvím jaký bude postup dál.....

Medu, 4x bude mít //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mandarinka
10. kvě 2009

Tak u nás se den matek nedrží... nedostala jsem nic ☹

barunka0208
10. kvě 2009

jste tam 😀 😀 😀 😀 ????

koblichzek
10. kvě 2009

My jí měli jen jednou. Doktor usoudil, že vzhledem k diagnoze to víckrát nemá cenu. Prý by to byla zbytečná ztráta času. A tobě je baru kolik?

barunka0208
10. kvě 2009

Jdu na konvalinky 😀 😀 😀 😀 😀

příjdu později....... 😉

barunka0208
10. kvě 2009

tak nejdu na konvalinky 😀 😀 😀 😀 😀

Mandarinko, tak si nějakou uthni sama.... já to tak udělám....

Koblížek, je mi 32 a tobě....???

A jakou máte diagnozu, já jak jsem tady nebyla 4 dny, tak ztrácím představu...

meduna
autor
10. kvě 2009

koblizku jo trikrat IVFko 😖 😖