IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

wrtulka
31. srp 2009

Milagros.. přečti si moc veselé čtení to není..
6IVF teda to je mi líto že když už jsi těhulka že to vypadá špatně ☹ určitě se to ještě nemůže zlepšit?

koblichzek
31. srp 2009

Kočenky tak mizím. Zatím hezký den

milagross
31. srp 2009

No Kobli!!!!!!!!!!Prece bys netriskala tvoje milovana zlaticka???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milagross
31. srp 2009

No Wrtul uz asi ne,dnes jdu k dr.,tak uvidime co rekne,ale uz tomu neverim 😖

tulik1
31. srp 2009

ty vogo leni, to je teda supec, drzim pesticky a hura pro ne 😉

milagross
31. srp 2009

No ono kdyz uz po jedenacty to nevyjde tak uz nejak pak neveris,ale zivot jde bohuzel dal

wrtulka
31. srp 2009

Milagros máš krásnou přezdívku 😵
kočko tak uvidíš a co je špatně? Bych ti po tom všem přála aby se ukázalo že je všechno ok!

tulik1
31. srp 2009

medu je to od more z chorvatska, kousek od mestecka Slano, je to tam super 🙂 byli jsme tam pred tremi lety

milagross
31. srp 2009

Co je spatne prave nevim.Teda u nas je chyba na manzelove strane a me dr.rikaji(mimochodem 11 oplodneni a snazenicko trva 8 let) ze ja jsem v poradku,ale v r.2007 jsem take otehotnela a nezacalo nam bit srdicko a ted mam ten samy pripad opet zadne srdicko.Na internetu jsem ale nasla ze kdyz se toto stane vickrat ze uz to neni nahoda a melo se hledat pricina.Hlavne to co pisou to ma co delat s vysetrenim na skryte infekce a s imunitou tak uvidime.

meduna
autor
31. srp 2009

Tulik,v Chorvatsku je pěkně,jsi dnes v práci??

wrtulka
31. srp 2009

hm tak uvidíš dneska..
třeba mimísek už bude mít srdíčko a bude všechno tak jak má být..
ale kdo ví viď Já to chápu není to jednouduchý ☹ ☹

tulik1
31. srp 2009

jo medu, moc se mi tam libi, hlavne mi vyhovuje, ze tam vzdycky jedem autem na blind a zustaneme tam, kde se nam libi - to je jedna z mala vyhod ziti bez deti, rozhodujes jenom sama za sebe .... Jinak jsem v praci, ale tak nejak bez nalady, uz se tesim dom, o vikendu jsme si vymalovali loznici, vypada to super - je to kombinace hnede a bezove, je to teploucky a utulny. v pondeli jedu do ikey, tak dokoupim doplnky a bude to super 🙂 . co ty, kdy jdes do rachoty?

meduna
autor
31. srp 2009

tak jdu klohnit ten oběd-objet 😀 ale budu nakukovat 😎

meduna
autor
31. srp 2009

no jdu zítra 😝 a až do neděle 😝 to budu vyřízená,ale co přežiju to.Udělej fotku a dej do albumku ,ať se pokocháme ložničkou taky,si to dovedu představit,musí to být pěkné.Jsem říkala,za rok frčíme taky někam,letos je z toho prd,peníze sežral doktor,tak si možná udělá pěknou dovču on 😀

dadous
31. srp 2009

ahoj všem, tak jsem vas zase prošvihla 😠
léňo držím vše co mam 😵 😵

meduna
autor
31. srp 2009

ahoj dadoušku a kde ty jako pořád jsi????

dadous
31. srp 2009

no a kde si jako pořad ty?? 😕

meduna
autor
31. srp 2009

já jsem tady,ale ty jsi večer už pryč 😢 včera jsem se léčila,kapánek kocovinka 😝

meduna
autor
31. srp 2009

tak flusla jsi na Lenku doufám pořádně 😎

dadous
31. srp 2009

😀 ty a kocovinka? 😕 se těším až se vožerem spolu 😀

meduna
autor
31. srp 2009

Koblížek už má ukazovátko naleštěné,že určo háže prasátka 😀

dadous
31. srp 2009

koblížek nepotřebuje ukazovatko 😵 ma hodny dětičky 😅

meduna
autor
31. srp 2009

no,bylo to drsný včera 😝 😝 😝 jsem se klepala jak drahej pes a R taky 😀

meduna
autor
31. srp 2009

no ale prevence muší bejt 😉

dadous
31. srp 2009

no to se ti nedivím 😝

dadous
31. srp 2009

copak si pila?

meduna
autor
31. srp 2009

jsem si jí pčedstavila,jak tam stojí má ty kožené boty a ukazovátkem práská do dlaně...jmenuji se Igor Hnízdo 😀

meduna
autor
31. srp 2009

vínko se sodovkou

dadous
31. srp 2009

😀 😀 v iniformě 😀

dadous
31. srp 2009

no tak stříček je gut 😵