IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivanau
6. zář 2009

Čau Leni 🙂

meduna
autor
6. zář 2009

Ahoj holky,konečně doma z práce a jsem nějaká kantáre 😝 Naprala jsem si pupík,tak to bude asi tím.Leni,jak je?

meduna
autor
6. zář 2009

a co je s tou naší Dájou 😕 😕

koblichzek
6. zář 2009

Ahoj Leni a jak je tobě?

lenkacar
6. zář 2009

čus dančo já byla v tvé situaci už 2krát a myslim tady milion holek..prostě se musíš sebrat a bojovat dál ...já jsem dneska 6den a kobli to tys už testovala co?

lenkacar
6. zář 2009

holky já jsem jenom urvaná z toho lenošení jinak nic ... 😕 ☹ 🙄 ,těhotně se teda necítim

meduna
autor
6. zář 2009

Jo to Kobli už testila na tajňačku 😉 😉

koblichzek
6. zář 2009

Lení já "až" sedmý 😀
Ahoj medunko

meduna
autor
6. zář 2009

ahoj Koblížčí skoromamko 😉

koblichzek
6. zář 2009

😀 . 😀 😀 😀

meduna
autor
6. zář 2009

Dančo je to jak píše Léňa,sebrat se a bojovat 🙂

katy81
6. zář 2009

kobli,triply jsou testy na vývoj.vady v 16tt,dělají se plošně a jsou hrazené,ale dost často falešně pozitivní

ivi,já Repromeda 🙂 v Heliosu jsme byli akorát na 3D,uvidíš co ti řeknou,ale já byla ráda za ty dvě,šance je větší a celkově to ivf je hodně zásah do těla tak raději zvýšit šanci než jít do toho znovu

koblichzek
6. zář 2009

Leni unavená jsem i bez lenošení 😀 Pořád bych spala 😔

lenkacar
6. zář 2009

koblížek pečený ,na másle smažený..mnamy mnamy..manžel tvořil bramboráky a bábovku holky potřebovala bych být těhu ,aby doma taky zapojil své síly ,jinak to do smrti budu dělat sama ☹

meduna
autor
6. zář 2009

Kobli tak to já taky,akorát jak zalehnu,tak čumákuju,nechápu to

meduna
autor
6. zář 2009

Lenka dělá chuťe 😝 a já bych si koblížka tak dala

koblichzek
6. zář 2009

Pozor, pozor, Lenča se mě chystá sežrat 😀

meduna
autor
6. zář 2009

ty volís upekl bábovku jo?

meduna
autor
6. zář 2009

no a já taky Kobli,tak si dej bacha

lenkacar
6. zář 2009

holky já vás žeru všechny 😀 😀 😀 😀 píchá mě už 2dny pitomě v břiše ,holky jak ten vladís přežije další neúspěch já nevim

koblichzek
6. zář 2009

Já nechci sežrat. Byste potvory měly dva koblížky v jednom co 😀

ivanau
6. zář 2009

Bramborám bych si taky dala 😵 mě dneska maža uvařil karbenátky s brymborovou kaší - měl to fakt dobrý 🙂 Jel k tchýni a tchánovi, protože už je tady nějak málo místa 😀 Aspoň, že začal ten kamarád do deště, jinka je tam fakt prd.
Katy tak super..repromeda je kousek od našich, znám to tam 🙂

koblichzek
6. zář 2009

Leni, to to jako už vzdáváš? Jaký neúspěch? 😠

lenkacar
6. zář 2009

jo koblížka s náplní 😀 😀 😀 😀 to bych konečně taky byla tak trochu těhu tě sežrati 😀 😀 😀

koblichzek
6. zář 2009

No tak já teda půjdu pro změnu lehnout k bedně a čučet na Kamaráda do deště.

lenkacar
6. zář 2009

no holčičky moje vůbec tomu nevěřim ..že by to vyšlo ,do pátku mi nebylo nic a ted mi 2dny furt někde píchá,ve středu koupí test a ve čtvrtek ráno ho pocikam a v pondělí se půjdu zepatat na práci ,asi mv tomto sledu to vidim

ivanau
6. zář 2009

Lenči nesmutni ☹ naděje umírá poslední, je to teprve 6dnů...třeba se vrtá nebo vrtají 😵 😵 musíme jim věřit

lenkacar
6. zář 2009

já nesmutnim 😉 😉 😉 ptaly jste se jak to cítim 😀 😝

katy81
6. zář 2009

Kobli aha,to nevím zda jde zjistit z plodovky-to je lepší konzultace s genetikem 😉

ivi,jo můj děda taky a švíca taky kousek.Já tam byla šíleně spokojená.

leni,ty jsi po transferu 6den?to je normální,a hlavně věř že to vyjde,já ne ně mluvila a tak,sice je to trhlé ale třeba to pomohlo a taky jsem fakt po et 3dny ležela a pak jen polehávala a nic nedělala 😉

meduna
autor
6. zář 2009

Ty jedna Lenko 😖 😖 😖 co to,že takhle uvažuješ,nerozzuřuj mě 😖 😖 Moc ti to přeju aby jsi už konečně čekala svoje vytoužené miminko