IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. zář 2009

takže maš zakaz myslet na maso a my se tady o něm taky nebudem bavit 😀

koblichzek
7. zář 2009

Ivuško - gratuluji 😉
Bláži Lenča ještě netestila. Ještě chce chvíli počkat.

blazenkaa
7. zář 2009

tak dej vědět jak jsi dopadla u dr budu tidržet palečky aby to bylo ok ,ale určitě bude.Já se taky musím objednat tak zítra budu volat

dadous
7. zář 2009

to je jasny že dam vědět 😵 holky jdu trošku požehlit, dadouš chce jít na poč, tak pak zase juknu 😅

milagross
7. zář 2009

Omlouvam se volala mi mamca 😀 Tak abych to upresnila my mame uz 5 let zazadano o adopci a oni maji tak nanejvys 7 deti za rok co davaji k adopci.Za celych pet let ani 1 telefonat nebo neco,proste nic.Tak jsme se letos v unoru zacaly zajimat o pestounskou peci,tam se o nas super staraji.Chodime kazdy mesic na svedske stoly a chodi tam rodiny co uz deti touto cestou maji a jsou perfektni,takze budem jen pestouni ale je to tam jeste rozdeleny na dve casti.Jedna cast jsou pestouni co maji deti nastalo(jen z 10% se muze stat ze bude navraceno zpet matce) a druha cast jsou pestouni co maji deti jen na urcitou dobu a pak je vraceji zpet matce.My jsme v te prvni casti,takze nam prakticky zustane 😀

koblichzek
7. zář 2009

Jo jo, sprívně, budeme se bavit jen o zelenince. Ale dnes jsem si dala v jídelně rybu a docela mi chutnala.

lenkacar
7. zář 2009

holky já sem raději nelezu abych vám tu nefnukala neni mi vůbec dobře ,pořád mi někde píchá a v noci to byl hnus .. 😝 😝 😝 😝 tohle asi těhu nebude , 😝 😝 😝 😝 píchá mi v břiše ,v zádech achjo ..a to nic netaham a odpočívam..

koblichzek
7. zář 2009

Leničko, to je mi líto, že ti není dobře, ale my jsme tu pro tebe a klidně fňukej, když ti to pomůže.

daja.w
7. zář 2009

Ahoj Blaži a Kobli 🙂 no nevím jestli jen o zelenince,ale neboj trápit tě moc nebudem 😉
Blaži a kdy teda jdete na druhý IVF? Zítra se budeš objednávat na další pokus?
Mili znám rodinu že taky jsou pěstouni a měly holku taky a taky jí měly pořád doma 😉

lenkacar
7. zář 2009

kobli nechci sem zanášet nega energii pro vás těhulky to neni dobré..válim se v posteli s knížkou ,nějak jsem i oplaskla jediná dobrá zpráva jsem -4kg

blazenkaa
7. zář 2009

milisku tak to jsem nevěděla že to tak dlouho trvá ,ale jak se řík kdo si počká tense dočká a vy jste se dočkali to budete krásná rodinka hlavně aby byla už u vás
Ahojky Leničko a Koblízku

daja.w
7. zář 2009

Leni to mě mrzí že ti není dobře a my jsme tu abychom Tě podpořily a pomohly takže když potřebuješ ze sebe vypustit tu bolístku tak sem sní my ti od ní pomůžem

koblichzek
7. zář 2009

Ahojky Bláži, tak zítra budeš vědět, kdy na to jdete?

blazenkaa
7. zář 2009

ahoj Daji já jsem do teď čekala na schválení od pojišťovny ve středu to schváli ly tak 15 dní by jsem to měla dostat tak by jsem měla začít stimulovat už aby to bylo

ivanau
7. zář 2009

Jsem trochu schrupla, asi mě příjde navštívit kamoška tak se těším...
Leni tak to mě mrzí, že je ti blbě, ale třeba to mimisek bude.

milagross
7. zář 2009

Tak tady na te pestounske peci jsme prihlaseny teprve 7 mesicu a uz mame nejakou vidinu,takze to je vic nez dost rychly.
Leni tak trosku na prochazky.Uz se nemuzu dockat az budes testit 😀
Blazi tak at ti to co nejdrive vyjde 😀
Daji a co ty?Vlastne ani nevim kdy jdes ty? 😀

blazenkaa
7. zář 2009

Koblíšku ještě ne ale snad to dostanu tak nějak pravidelně dostala jsem prášky aby mi mrcha přišla tak se těším

koblichzek
7. zář 2009

Bláži no tak super. Chápu, jak se na to těšíš. 🙂

lenkacar
7. zář 2009

holky já to neumim popsat jak mi je ..blbě i od žaludku a je mi prostě na nic ☹ ☹ ☹ ☹ tak jsem to přechválila jak mi nic nebylo ,achjo ,dneska se mi zdálo jak jdu na příjmací řízení do masny do práce ,no už mi hrabe dobře 😀 😀 😀 ,jste moje zlatěnky já vim.. 😵 😵 😵 ,testovat budu ve čtvrtek a hned dam vědět jakýkoliv výsledek slibuju

blazenkaa
7. zář 2009

Daji a ty jsi na tom jak

daja.w
7. zář 2009

to je divný každý tu čeká na schválení pojištovny a my nemusíme o nic žádat 😨 prý to v caru udělaj za nás tak to je asi všude jinak 😅 jinak ti držím pěstičky at je to ok a i trošku závidím 😵 my nevím kdy půjdem ale snad ještě letos to stihnem 😉

blazenkaa
7. zář 2009

Leni tak to budou třeba ty těhu příznaky

koblichzek
7. zář 2009

Leničko, pokus se na to nemyslet (což vím, že je těžké). Vím že optimismus tě už asi opustil, ale koukni na můj pas a drž se toho motta. 😉

milagross
7. zář 2009

Jasne Leni bud tehu priznaky a nebo nervy?Netrapi te neco? 😀

blazenkaa
7. zář 2009

Holčičky mylíte že tomu vadí když jsem teď nachcípana

lenkacar
7. zář 2009

holky jdu si lehnout točí se mi hlava ,na vycházky to neni ,bych sebou někde švihla 😝 😝 😝 😝,blaži kéž by holka zlatá ,ale víš jak ,nic si nemaluju ..tak pa mějte se hezky zase zajdu

milagross
7. zář 2009

Leni a ty beres ten utros?

daja.w
7. zář 2009

Holky já jsu asi kouzelnice 😀 bo já mám snubní a zásnubní na prsteníčku a ten zásnubní hned za ním abych ten snubní neztratila je mi kapánek větší no a jak jsem jela do města tak jsem zjistila že nemám snubák a pořád jsem přemýšlela jak mě mohl se sundat 😠 no a našla jsem ho pod polštářem nejde mi do hlavy jak se dostal z prstukdyž to nejde přes ten druhej prstýnek 😅 jsu z toho jelen 😀

koblichzek
7. zář 2009

Dáji, za nás to taky udělal CAR a schváleno jsme měli do 24 hodin.

milagross
7. zář 2009

Blazi ted to jeste myslim nevadi az zacnes stimulovat at jsi ale v pohode.Myslim ze tak nejak to bude spravne 😀 😀