IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
2. říj 2009

Tééda, tak to mohlo být super 🙂 Takže teď už taky jen odpočinkulos? 🙂 A jak je?

koblichzek
2. říj 2009

Jo bylo to fajn. Jen už asi stárnu a těch zvířat mi bylo spíš líto.
No musím trošku poklízet a peču. Udělám véču a zbytek úklidu zítra.
Jinak to celkem jde. Jen pořád není ta správná chuť k jídlu.

meduna
autor
2. říj 2009

Ahojte holky,Kobli,tak to jsme na tom s cirkusem stejně,je mi taky líto těch zvířátek 😢 nějak mě drápe v krku 😝

liptonek
2. říj 2009

Jeee a co chystáš dobrýho? Taky jsem chtěla píct, ale nemůžu najít recept. ☹ A přibralas už aspon něco nebo to jde furt dolů?

liptonek
2. říj 2009

Ahojky medu, koukám, že bacily zas útočej 😠

meduna
autor
2. říj 2009

no nějak to tady lítá 😠

koblichzek
2. říj 2009

Ahoj Medu 🙂
peču švestkovej koláč - mňam.
kila zůstávají na svých, nepřibírám ☹

liptonek
2. říj 2009

Ono to pak vylítne najednou 😉
jééé, švestkovej koláč. Hned bych si dala. mnam 😝

koblichzek
2. říj 2009

V pondělí začínám čtvrtý měsíc a nikdo by to na mě nepoznal ☹

koblichzek
2. říj 2009

Medunko ty dnes nefacháš?

liptonek
2. říj 2009

uuuuuž? já dnes zacinám 10 tt. tak jakto že tady nám to píše, že máš rodit jen o 9 dni driv? se v tom nejak neorientuju 😀
A neboj, pak se vykulí .ani nebudeš vedet jak 😉

meduna
autor
2. říj 2009

Ne nefachám Kobli,mám volno 😵

koblichzek
2. říj 2009

Lip záleží asi i na délce cyklu, ale já si taky myslím, že to u mě bude dřív.

Medunko, to je paráda, vidˇ? Plánuješ něco na víkend?

liptonek
2. říj 2009

No u mě to bude stopro dřív....když tam jsou dvě. Abych pravdu řekla, mám z toho nějak bobky. Mám strach, že to nezvládnu, že to nezvládnou miminka...Nějak se z toho pořád neumim radovat ☹ Sama sebe nechápu. Tak dlouho jsem se na ten okamžik těšila....a teď to nějak nejde. NEvim co to se mnou je ☹

koblichzek
2. říj 2009

Chápu tě, taky bych ze dvou bobísků byla asi pořádně nervozní. Strach je určitě o to větší. Já už si teď nějak vůbec nepřipouštím, že by to nemělo skončit dobře a už se jen těším. Jinak bych se z toho asi zbláznila

liptonek
2. říj 2009

No právě. Mně už z toho solidně hrabe. Kor když musím být ještě doma. Snad to časem přejde. Chci si to užívat a ne se jen trápit. Fakt se nechápu. A v podstatě nikdo mě nechápe 😅

koblichzek
2. říj 2009

A ty máš nějaký problém, že musíš být doma? Nebo namáhavou práci?

liptonek
2. říj 2009

Tak zatím se furt kurýruju z toho OHSS, furt to není dobrý. A i tak jsem bez práce. Ale hlavně aby už ten břuch nebolel a mohla jsem normálně fungovat. Ikdyž doktor mi rikal, že cestovat po čr můžu už jen tak dva měsíce. Pak už sedět pěkně doma na zadku...právě kuli tomu, že jsou dve.

koblichzek
2. říj 2009

a jo, já na ten OHSS zapomněla. No, takže od začátku žádná sranda, co? Ale uvidíš, pak to bude stát za to. Určitě 😉 Na kontrolu jdeš v pondělí, viď?

dadous
2. říj 2009

ahojda, tak jsme byli ve městě a koupila jsem si obr velkej kojo polštař 😀

liptonek
2. říj 2009

Právě, právě. Ale at si to ted klidne stojí za to. Hlavně když to pak bude vše v pořádku. Jojo, v pondělok jdu. Tak jsem zvědavá. Snad zas bude posun k lepšímu.

koblichzek
2. říj 2009

Nazdárek dadoušku. Tak já zatím nějak nenakupuju. ještě přeci jen pro sichr vyčkávám.

koblichzek
2. říj 2009

A jak vypadá kojící polštář? 😅

dadous
2. říj 2009

kobli čavec, no ja taky ne ale ten polštař měly za 200kč a ted ho využiju na spani, bude to s ním pohodlny 😅

koblichzek
2. říj 2009

Ty vogo, je mi taková zima, že se asi půjdu nahřát na chvilku do vaničky. Jak u v dadouškově?

liptonek
2. říj 2009

ahoj dadousku, včera jsem ho taky dotáhla do postele a spinkalo se tuuze krásně 😀

dadous
2. říj 2009

kobli tady je hnusna vlezla zima, rano na sněžce -3 stupně ☹ hele s tou vanou opatrně jasny 😵
polštař vypada jako podkova, pak ho vyfotím, měli už jen tmavě modrej potah , tak musím ušít nějakej veselejší 😵

koblichzek
2. říj 2009

Já vím dadoušku, ale mě je vždycky po vaně tak dobře. Už do ní chodím cca 14cdní, ale vždy jen vodu tak, abych neměla potopené bříško 😅

dadous
2. říj 2009

tak to jo, ja jen abys koblížka neuvařila 😀

koblichzek
2. říj 2009

Né, ale jsou to muka 😀 . Já byla zvykla ob den mít horkou koupel a teď 😢 Ale v nějaké jistě moudré knize jsem četla, že koupel škodlivá není, naopak prý uvolňuje 😉