IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
1. lis 2009

medu a jezdíš v plaštěnce? 😅

meduna
autor
1. lis 2009

no nejezdím ale mám koupenou,takovou tu na kolo 😎

meduna
autor
1. lis 2009

kdybych nebyla jantar,tak jezdím autem,ale že jantar jsem,tak mám smůlu 😀

dadous
1. lis 2009

no tak aspon něco, lepší než jet s deštníkem 😀

meduna
autor
1. lis 2009

to bych neukočírovala 😀 😀 co budeš kupovat na vánoce 😕

dadous
1. lis 2009

😀 nevím 😀 a ani to zatím neřeším 😅

dadous
1. lis 2009

dneska prcek vyvadí, furt mě tam škrunda 😅

meduna
autor
1. lis 2009

no já taky ale,ale ptala jsem se pro jistotu,že nejsem sama kdo to neřeší 😉

dadous
1. lis 2009

mladej dostane nějakou mikinu, to bude tak 1500-2000kč, na víc nema narok, snašima si darky nekupujem, takže dostanou flašku ferneta( symbolicky), tchnovcum se koupí nějaka blbost, a s dadoušem se ještě domluvíme, ale taky jen nějaka blbustka 😅 nejsou prachy nazbyt, rodina to ví, tak to nebudem nějak hrotit 😵

meduna
autor
1. lis 2009

jo tak dnes je malá za divocha jo 😵

nadis.h
1. lis 2009

Nakupujete na Vánoce jo? Nesnáším vymýšlet. Jak žrádlo tak dárky. 😝 😀

dadous
1. lis 2009

no asi jsem ji trochu vyblbla, pže jsme byli odpo hrabat zahradu, a ja si zas neuvědomovala že jsem těhu 😅 takže jsem bejčila 😀 tak mi to vrací 😀 ale aspon vím že tam je 😵

meduna
autor
1. lis 2009

no Nadi zatím jen hubou 😀 taky to nesnáším,hlavně co má člověk furt vymýšlet?

meduna
autor
1. lis 2009

no co ji tak divočíš,víš,že má ráda klid,je to pohodářka,nemá ráda zbytečný divočení

dadous
1. lis 2009

no jo ale hejbat se trochu musím, se pak neunesu, jak nic nedělam tak jen kynu 😀

dadous
1. lis 2009

😖 dadouš chce jít na poč 😠 tak ja mizím hodit zada 😕

meduna
autor
1. lis 2009

ahoj a pěkný večer,zítra se ozvu až dohákuju.pozdravuj dadouše

dadous
1. lis 2009

jo jo vyřídím 😵 at ti to v praci hoooodně rychle utíka 😵 😵 taky pozdravuj pana domacího 😵

meduna
autor
1. lis 2009

děkuje za pozdravení,ahoooooj

meduna
autor
1. lis 2009

dobrou nočku všem 🙂

lenkacar
1. lis 2009

medu když tu tak čtu jak jezdíš na kole tak jsem si vzpomněla jak jsem jednou jela nakoupit a veka chleba se mi zamotala do drátů 😀 😀 😀 😀 a nebo jsem jela ráno do práce z kopce a zamotala se mi nohavice do řetězu a flákla jsem sebou i s kolem a do práce jsem dokulhala orvaná jak samice 😀 😀 😀 😀 ,takže takhle umi jezdit já 😉

nadis.h
2. lis 2009

Leni 😀 😀 😀

meduna
autor
2. lis 2009

Ahoj,jsem z práce doma a tady nikavo nět 😢 😢 😢 😢 tak tento týden má 7 dní...jako každý,ale já dělám osmkrát 😕 😕 😕 dobrý ne?

meduna
autor
2. lis 2009

jo jinak jsem zvědavá jak se líbilo Lence první den za pultikem,kolik rozdala úsměvů atd 😀

dadous
2. lis 2009

čus 😵 no ještě asi rozdava 😀

nadis.h
2. lis 2009

Ahoj ženy. Nojo Lenís je prvně v háku. Zatím není doma,tak je to známka toho,že je šikovná a nikdo jí nevyhodil. 😀

blazenkaa
2. lis 2009

HGolčičky kobylky kde jste kdo ?

nadis.h
2. lis 2009

Já jsem všude.. 😀 Konečně se chlap vykopal po více jak 2 měsících a šel za chlapama pokecat. My jsme takoví domácí typy. 😀

dadous
2. lis 2009

😀 nadi my taky, furt hnijem doma 😅

nadis.h
2. lis 2009

Dadu ale dobře tak než naopak ne?? 😉 Abychom se furt nervily,že někde věčně lítají po nocích. Z toho důvodu já ho ráda vyženu jednou za čas takhle ven. Ale on stejně když jde později tak třeba v 10 už je doma. Páč se tam nudí.Alkohol nepil prý už 8 let.