IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. lis 2009

A jakto,že si nedal už tak dlouho do trumpety?

meduna
autor
2. lis 2009

holky to je hnus co dneska 😝 😝 😝 😝 nic se mi nechce.Dadoušku a co malá?vrtí se tam dneska?Nadi ti ještě asi pohyby necítíš co 😀 😀 😀

meduna
autor
2. lis 2009

oprava:ty 😝

nadis.h
2. lis 2009

Medu no 8 let dělá v tom Harrachově a tím,že dělá každý den většinou od po do ne a jinak je pořád na telefonu tak asi pro to...A nechutná mu to jako mě asi. A nebo už je vyřáděnej. Ale nedal si ani na 40iny skleničku vína. To jsem chmelila za něj já. 😀

nadis.h
2. lis 2009

A o cítění či necítění mi nemluv. 🙄 Bolí mě břicho na mrchu od soboty.A nevím zda to je dobře či špatně. 🙄

meduna
autor
2. lis 2009

Nadi,to je to co neví nikdo,takže žádný zaručený rady nejsou,co je dobře a co není.každá jsme jiná a poci´tujeme to jinak.Takže,neboj vlka nic a pěkně čekej do testu,kdy ho děláš???

nadis.h
2. lis 2009

čekám čekám. 🙂 Noo já nevím kdy testit.Začnu asi v pátek. 😀 Mám testů půl poličky v koupelně. 😅

meduna
autor
2. lis 2009

kolik jsi jsich koupila proboha 😀 😀 tak už jen 4 dny 😵

nadis.h
2. lis 2009

Medu já už měla nakoupeno z toho 1 pokusu v červnu..To jsem vždy vzala 2-3 krabky když jsem byla v lekarně a ještě 3x2 dostala teď od kámošky a jeden z gennetu. Takže celkem jich mám asi 20... 😀 😀

meduna
autor
2. lis 2009

vleče se to viď 😝 to je furt něco,člověk se těší na stimulaci,pak na OPU,potom na ET,nakonec na test,ale všechno to hrozně rychle uteče,teda mě alespoň jo

meduna
autor
2. lis 2009

no ,žádnej troškař teda 😀 😀

meduna
autor
2. lis 2009

místo parfémů testíky na poličce 😎

meduna
autor
2. lis 2009

a,tak čumím na hodiny a Léňa bude za minutku zavírat,teda doufám,že dělá jen do 18hod 😕

nadis.h
2. lis 2009

No spotřeba bude velká páč začnu jančit brzy. Tak doufám, že aspoň jeden z těch 20i bude ten správný s //... 😉

Mi povídej. Akort u mě jak se to vleče. 🙄 Hnus fialovej.

Ta Lenča si asi dala rovnou přesčas, aby udělala dojem. 😀

meduna
autor
2. lis 2009

jo,vleče se to,ale pak si řekneš,jak to všechno rychle uteklo a tak mě napadá,že teď je to vlastně krásný,jsou v tobě 😵

lenkacar
2. lis 2009

čus holky já přišla v 1hod. domu a zítra jdu zase na půl 9..je to pěknej krám a nic jsem neprodávala 😉 ,myla jsem regál a dělala místo na vánoční věci ,pak jsem se musela cvičit ve vázání mašlí a pak jsme balili krabice a měla jsem naaranžovat vázu a pak vánoční svícen,takže to jsem děvčatta netušila ,že si tam jako mám prodávat vlastní tvorbu a to je teda v řiti ,páč že bych měla fantazii..to zase ne..no zítra se má šéfka vyjádřit k mojí tvorbě ..

lenkacar
2. lis 2009

jinak tam přijali ve stejný den docela prima holku o něco mladší ..kolem 30let 😉 a je docela pohodová ..a to právě nevim jestli se jako nerozhodujou pro jednu z nás ,dávaj nám stejný úkoly a musim říct ,že ona je lepší 😝 ,prej si doma dělá věnce a jinak prodávala elektro tak aspon že taky neumí mašli a balit bednu umí jako já 😀 😀 😀

nadis.h
2. lis 2009

Medu ano teď ten pocit je hezký, že vím, že tam jsou 2 prďolky...Ale je to teda mega psycho. Možná tohle je nejhorší pro mě,když už se to takhle povedlo a jsem jen jeden krůček před tím vším hezkým.

Leni no teda a takhle jsi nás napínala. No to bych asi taky nedala. Já taky nemám fantazii. Dárky když balím..Tak klasika. Omotám papírem,zalepím izolepou a je to... 😅

lenkacar
2. lis 2009

a nemůžu říct ,že jejich tvorba se mi líbí ve všem ..to fakt ne a dala mi šéfka na ukázku časák domu a to prej mám chytit inspiraci ,měla jsem skoro zástavu srdce z toho ..takový hnusy co tam jsou a jsou oceněný nějakou cenou floristů ..no já už ničemu nerozumim 😝

lenkacar
2. lis 2009

nadi jo na izolepu zapomen..ta se nesmí používat ..já byla na pc ,ale tady nikdo ☹

nadis.h
2. lis 2009

Leni a co je to za krámek? Jako květinářství či dárkový obchod?

lenkacar
2. lis 2009

já si tam snad ten hnus za litr vyfotim a dam ho do alba ,to je prostě hrůza a oni se tam nad tim rozplývaj,věnec omotanej černou stuhou a na tom černo bílý koule jako sněhuláci na sobě a červená mašle ..

lenkacar
2. lis 2009

nadi je to krám s dárkovými předměty a já bych tam měla dělat od uklízečky a prodavačky po aranžérku ..

lenkacar
2. lis 2009

je to luxusní krámek ..a luxusní ceny 😀 😀 😀

nadis.h
2. lis 2009

Leni tak uvidíš jak to klapne. 😉 Buď ráda za práci.Ale máš můj obdiv, já bych do toho nemohla jít. Jsem fakt tatar v tomhle.

lenkacar
2. lis 2009

já taky nadi tak zítra čekam že řekne at už nechodim 😀 😀 😀

nadis.h
2. lis 2009

😀 No co příjde jiná bude chtít...Jak by řekl můj dědeček... 😀

dadous
2. lis 2009

leni tak první den maš za sebou a zítra ti to pujde už samo 😵

dadous
2. lis 2009

medu mala bude asi nafoukana 😅 když si klehnu tak se mi ukrutně nafoukne břicho, na chvilku ztvrdne a pak splaskne 😀 no aspon že není nafučena celej den 😀

dadous
2. lis 2009

neklehnu ale lehnu 😀