IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
17. lis 2009

Ahojky kobylky jdu vás podelší době dočíst

liptonek
17. lis 2009

Ahoj blaženko, jak se máš?

blazenkaa
17. lis 2009

Ahojky Lip snažila jsme se vás dočíst a koukám že jste o mě pěkně poviprávěli Koblíškovi

lenkacar
17. lis 2009

ahoj holčinky ..blaži jak se máš?

liptonek
17. lis 2009

No vidiš, blaži, tak to ai nevim. KOukám, že bych taky měla začit s dočítáním 🙂

liptonek
17. lis 2009

Ahoooj Leni 😉

nadis.h
17. lis 2009

Ahojky holky,

Blaženko chyběla jsi nám tady. 🙂

Jak se máte děvčata o tomhle úžasným svátku? 😅

liptonek
17. lis 2009

Ahoj nadi, tak co je u tebe novyho? Kdy jdeš na utz?

nadis.h
17. lis 2009

Liptonku ahojky.

Sim Tě ani se neptej. 😝 Jdu až 4.12. ale zas se to aspon rozsekne. Bude buď srdíčko a nebo prd. 😒
Jak se máš Ty? 😵

liptonek
17. lis 2009

To je hrozny to čekání, vid? A co hodnota hcg, byla hodne vysoká? KOukej mit taky dvojky 😀
Já v pohodě. Pupek roste neuvěřitelným tempem 😀 Už se nemůžu do ničeho vejít :D Teď čekám na vysledky tripple testů... 😝

dadous
17. lis 2009

ahojda, no konečně mam co dočítat 😅

dadous
17. lis 2009

no tak pul stranky 😠

nadis.h
17. lis 2009

Liptonku to teda. Ale asi nejhorší bylo čekání na výsledek krve do 2 hod.To jsem se až pak šla převléct tričko jak jsem byla zpocená. 😀 Hcg jsem měla 14 den po ET 600,9 Kolik jsi měla Ty první hodnotu a kolikátý den?

Aaa těhule se slézají. Na mlíko. 😀

dadous
17. lis 2009

😀 😀 no venku mame mlhu jak mliko 😀 jsem chtěla mejt okna,ale 😅

liptonek
17. lis 2009

Mně hodnotu neřekli. Jen že je to hooodně vysoký. Takže nevim 🙂
Hehe, já tenkrát čekala u vody, takže jsem se rovnou chladila 😀

blazenkaa
17. lis 2009

tak to já se sem na mlíko tedas neslézám NAdísku moc ti gratuluji že ti to vyšlo aspoň někdo má radost

dadous
17. lis 2009

blaži ty maš volno?

blazenkaa
17. lis 2009

Dadousku je svátek předci a včera jsme měli povinou dovolenou tak že jdu až zítra na odpoleden ,ale už je to pro mě moc dlouhé

nadis.h
17. lis 2009

Liptonku mě taky řekla sestřička jen že je to pozitivní. Já se až pak sama zeptala kolik to bylo. Ale někde to neříkají no. 😝 Ale já byla zvědavá. 😅

Blaženko teď je řada na Tobě! Neboj nic! 😉

dadous
17. lis 2009

jee to se maš, dadouš jedou furt, takže ted odfrčel na odpolko 😅

blazenkaa
17. lis 2009

no to já se teda vůbec na zítra netěším do práce vůbec se mi tam nechce .Od oho posledního pokusu mi to příjde že na mě každej kouká skrz prsty a že jsem ta najhorší.Je to tam děs a vůbec se mi nechce s nikým bavit jsem taková hodně uzauřená do sebe

blazenkaa
17. lis 2009

Nadis už si myslím že já se toho nikdy nedočkám uvidím co mi řekne dr. 23 jedu tam na kontrolu a že by mi měl dělat nějaké testy ani sama nevím

nadis.h
17. lis 2009

Blaženko určitě na Tebe skrz prsty nekoukají! Proč by měli? Tak to držím palečky na kontrolu. Mudr něco vymyslí nového pro Tebe určitě. Kam jezdíš do CARu?

dadous
17. lis 2009

blaži musíš si furt říkat že nikomu do toho nic není, a ser na lidi at si myslej co chtěj 😵

blazenkaa
17. lis 2009

Nadi já jezdím do Arlety.Už mi bylo i řečeno od jedoho dobrého kamaráda s kterým si říkáme vše že jsem si to všechno vymyslela tak že kvůli tomu .
Dadoušku já si to říkám pořád copak to jde ?Jsou to magoři nic víc ,ale já prostě jsem poslední dobou hrozně lítostivá i teď mi tady tečou slzi joko kýble plné vody .

dadous
17. lis 2009

blaži ja vím že je to těžky, ale musíš se sebrat, hod všechno za hlavu a nemysli na to, lidi dokažou bejt hnusny, ale tak to prostě je. udělejte si nějakej pořadnej vylet at si vyčistíš hlavu , nebo zajděte do kina 😵

nadis.h
17. lis 2009

Bláži co jsi si měla vymyslet? 😨
Blaženko vím,že je to těžké,ale nebuď tak moc smutná. ☹

blazenkaa
17. lis 2009

to že jsem byla na IVF

lenkacar
17. lis 2009

ahoj blaži ,nebud smutná ..vim že to nejde lehce já mám někdy taky den ,kdy stojim za prd a někdy je to lepší ..už se ani nikomu kromě koně nesvěřuju

nadis.h
17. lis 2009

Bláži tak at si každý trhne nohou a nikomu to neříkej,když jsou takoví. 😝 U mě to vědí jen rodiče a 2 kamarádky. Krom Vás samozřejmě. Nemám potřebu to nikde ventilovat, protože vím jací lidi jsou a kdo to nezná a nepotřebuje tak ví kůlo o tom a nějaký pitomý názory poslouchat nebudu. 😝