IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
17. lis 2009

leni říkala že 25tyho si mužou pro ni jet ale neví jak bude mít volno 😕

coko.joko
17. lis 2009

holky taky nemam rada zimu.......

nadis.h
17. lis 2009

Luxusně tady bylo o víkendu. To jsem šla jen frajersky v mikince na prochajdu. 🙂

dadous
17. lis 2009

😀 to si jen myslíš leni, ono třeba na hoře na kopci je krasně ale tady v podkrkonoších to stojí za hovno 😝
hele tad tam hraje Krampol a toho teda ja jako herce moc nemusím, ale tady fakt bodoval 😀

lenkacar
17. lis 2009

nadi je to jakýsi projekt ,kam máš shánět další lidi a nabízet jim výhodné nákupy a tak ,je to asi internetový hypermarket a,le zabývá se i pojištěním a já nevím čim vším ,kosmetika ..je to na bázi ,seženeš 3 a z nich máš provize ..

lenkacar
17. lis 2009

ale kámen razu ten další člověk musí dát jako ty 2tis. na nějakou licencio ,asi že jsi členem ,no řikam já mám z toho hlavu jak pátrací balon.. a když jsem se ptala jakým způsobem se z toho platí daně nebo co ,tak na mě zařval jestli jsem z bernáku 😕 😕 😕

nadis.h
17. lis 2009

No Leni je to jedna a ta samá verbeš! Já jsem byla úplně vytočená na šéfa že mě tam vzal! 😠 Je jasný, že kdyby mi to řekl předem,že mu to hodím na hlavu rovnou. Tyhle lidi mi jsou taaak nepříjemný! Jako O2.Věčně chodí po bytech otravovat. Třeba každé 2 měsíce tu otravují. A ve městě jich je jak much.A jsou taaak vtíraví!!!Ale už jim to radnice zakázala.Lidi si stěžovali,že je pořád otravují. 🙄 Nechutná práce. To bych raději šla zametat.

dadous
17. lis 2009

😀 takovy letadlo leni vid 😀

dadous
17. lis 2009

jo nadi na to jsem koukala ve zpravach 😅

lenkacar
17. lis 2009

dadu přesně taky jsem mu to řekla že je to jako letadlo .. a on že v podstatě ano a začal to přirovnávat k armádě kde je jeden hlavní a má pod sebou lidi a pak začal o bohu že to je ten nejvyšší a to jsem ho zarazila .. 🙄

lenkacar
17. lis 2009

tak mizim zase hrabat ,slunce zalezlo ..achjo ..

dadous
17. lis 2009

no a nahrabe si tam kačky jen ten hlavní, a ty lidi pod ním maj hlavu v pejru, pže ne a ne někoho zlanařit 😀

nadis.h
17. lis 2009

Leni tady v tý firmě měl každý zaplatit 2100 za nějaký trapný školení. 😝 A o to šlo. Nalákat lidi na to školení,aby vysolili těch 2100.

dadous
17. lis 2009

holky jak po vas chtěj prachy , tak to v žadnym případě nebrat, pže to je levarna 😠

nadis.h
17. lis 2009

Dadu noo ten šampon co do té TV mluvil, to je největší idiot z těch všech!!!! 😠 Toho jsem tolikrát vyfuckovala. Nejdřív slušně, ale pak když Tě zastaví třeba 10x za den tak to pak máš už dost. A hlavně jak se snaží být milí,tak o to víc tě naserou. 😠

nadis.h
17. lis 2009

Dadu no jasná. Jakmile někdo začal že něco mám zaplatit tak jsem brala zpátečku. Nevím, že jsou nějací pitomci co se na to chytí. 😒

dadous
17. lis 2009

😀 u nas když někdo zazvoní, nějakej takovej typek, tak dadouš jen zvedne ruku směrem ke schodum a řekne VEN 😀

nadis.h
17. lis 2009

My už ani neotvíráme. Pošťačku slyšíme a návštěva se vždy ohlásí předem. Máme vypí... zvonek jako první a tak každý dement s letákama apod zvoní na nás. 😖

dadous
17. lis 2009

no jo u nas se barak nezamyka, takže si dojdou až ke dveřím 😅

nadis.h
17. lis 2009

Jsou to prostě pitomci vtíraví. 😝

dadous
17. lis 2009

a nejhorší je že budou ppořad 😅

nadis.h
17. lis 2009

Oni jim to zatrhnou.Tak jako těm na ulici.

dadous
17. lis 2009

a zmizeli aspon z těch ulic?

nadis.h
17. lis 2009

Jojo je klid. 😵

dadous
17. lis 2009

no jen aby nevymysleli jinejk zpusob jak otravovat lidi 😀

nadis.h
17. lis 2009

Ani bych se nedivila. 😒 Já furt nadávám bráchovi. 😀 Ten dělá managera v call centru pro O2. A šéfuje lidem co volají a opruzují po telefonu. 😀

dadous
17. lis 2009

no tak ve finale ty to maš v rodině 😀 😀 😀

nadis.h
17. lis 2009

JO to mě trefil šlak málem,když mi to bratr řekl. 😀 Ale zas je pravda, že tihle opruzáci vydělávají pěkné peníze. 😨

dadous
17. lis 2009

no jo když maj dobrou vyřídilku tak asi jo 😅

dadous
17. lis 2009

tak jdu chvilku na pohadku, davaj Martina Kabata 😀