IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
24. lis 2009

tady vylazlo slunko, ale teda mraky letěj jak o zavod, takže klído za chvilku muže pršet 😠

lenkacar
24. lis 2009

jo venku je o něco líp možná vypnu lampu

coko.joko
24. lis 2009

dadous tady uz prsi opet hrozne......a to jdem odpolko prat pradlo....to zas bude..... 😀
leni-smudlo-to jekrasny osloveni ja taky nekdy rikam manzelovi smudlo.....

dadous
24. lis 2009

coko, to codíte do pradleny? jako v těch americkejch filmech 😅
my si říkame puso 😅

sidonie
24. lis 2009

ahoj holky , chci se zepptat , kdy mužu jít na ET , když se to teť nepovedlo , a uložené Em mám . Díky za odpověď.

dadous
24. lis 2009

ahoj sid, jestli maš zmrazene embrijka, na pujdeš na KET a ne na ET , a to mužeše jít hned další cyklus, pokud maš v pořadku ovulaci 😵

sidonie
24. lis 2009

díky , to jsi mě uklidnila , já myslela , že musím čekat nějaky ten měsíc .

coko.joko
24. lis 2009

dodous-presne tak to je......jako v americkem filmu..... 😀 ale budeme muset sehnat pracku,protoze nevim jak to pak delat mimcem 😀
sid-presne jak to rika dadous.........

lenkacar
24. lis 2009

sid mě to udělat nechtěli hned musela jsem 2měs. čekat .. 😉 to máš car od caru jiné

dadous
24. lis 2009

coko, no to by jste měli sehnat pračku, nebo se pak uběhaš 😀

lenkacar
24. lis 2009

čoko bych chtěla do města vláčet poprděné trenky 😝 😝 😝

lenkacar
24. lis 2009

tak jsem pověsila bundy hned do haly aby uschly ,mám tady háky na houpačku ..aby ho to trefilo hned do oka že jsem nelenila .. 😀 😀 ba ne mám ráda jak to navioní celej byt ..

coko.joko
24. lis 2009

no mame melej byt,takze to musime nejak vymyslet 😉 ja bych chtela do vetsiho a porad uhanim manzela....to neni daleko od nas mame to asi 500metru 😀 takze to jde zatim......
jsem si holky udelala,ted pred obedem svacu..........housku se sunkou a syrem a k tomu mozarelu s rajcatky a bazalkou a zeru si tady...........moc dobry.........a za hodku je tu manzel a budu se cpat kuratkem 😀 😀 a pa klehnu a ani se nehnu

dadous
24. lis 2009

leni ja taky pověsila navoněny zaclonky 😅 jo haky na houpačku? 😀 😀
coko taky jsem ted dojedla rajčata s mozarelou 😅 k tomu tři rohlíky s paštikou 😀 😝 muj oběd 😀

coko.joko
24. lis 2009

dadous kecas......stejny jidlo jako ja to je dobry.......ja to mela jako svacu...... 😀
no vis co dadous kdovi na co maji haky......bych tam chtela bejt moucha 😀 😀 nekde lana a pouta schovany

dadous
24. lis 2009

no coko ja neměla tu bazalku 😀 vona je houpačka a houpačka 😀 leni a bič mate taky?

coko.joko
24. lis 2009

ale bylo to stejny dodous.......
to vis,ze maji pod postely tam by se naslo urco veci....... 😀 😀 i ten bic........

dadous
24. lis 2009

ta léňa se nezda 😀

coko.joko
24. lis 2009

podivej nezda se kdovi kde je ted......dopis napsany,vyprano a haky pripraveny....ted hleda ten bic a lano a bude cekat na Vladise.....a proto chtela koupit tu pannu 😀 jako predehru

lenkacar
24. lis 2009

tak jsem z5 ,jsem za hodnou ,udělala jsem ten obalenej sýr a oloupala brambory ,takže jak je jídlo tak to bude dobré ..

lenkacar
24. lis 2009

cože to jsou háky na miminovou houpajdu .. ☹ ,no ale kdoví..my hroši bysm,e je vyrvali ze zdi 😀 😀 😀 a pod postelí je leda prach 😝 😝 😝

coko.joko
24. lis 2009

je smazak moc dobra volba....tak to opravdu se neco chysta u leni........ 😀

dadous
24. lis 2009

jooo jen aby leni 😀

coko.joko
24. lis 2009

no nam bylo divne kde jsi tak dlouho......tak jsme hadaly s dadous co asi delas?A ty jsi varila 😀

lenkacar
24. lis 2009

jsem psala v dopise vladísovi že byse měla pořídit nová postel páč mě hrozně bolí záda a proto utíkam ..

dadous
24. lis 2009

my taky budem muset koupit novou matraci, pže ta moje pulka je nějak moc proležela 😀

meduna
autor
24. lis 2009

ahoj holky,se z vás poseru,člověk si takhle odskočí na chvilku do práce 😀 😀 a už jsem v dupě s dočítáním 😝 Já vám dám,že jsem jak z kozy duch,asi se vám s naší chlupatou holčičkou vyfotím a vložím na pár sekund na kobylu 😎 😎 Leni,dopis už je hotovej?a když mu to napíšeš,tak pak se už nebavíte??Dadoušku,tak co k vám přijde,no hnus ,hnusatej,tady chčije a chčije 😠 večer až půjdu do práce,tak si asi pořídím kanoe 😀
No a k němčině 😀 😀 😀 😀 co vám tady budu povídat,nadaná jak svině 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

nevařila ,tvořila ,uvaří se až na 18hod. to večeříme 😉 to jsem zvědavá kdy háky splní účel ..

coko.joko
24. lis 2009

postel.....no treba koupi k vanocum...... 😉
a co planujete na silvestra holky 😎

meduna
autor
24. lis 2009

jak jsem už dříve psala,nejlepší vyjadřovací schopnosti mám zrovna u doktorů 😀 to odcházím a mohla bych mít stěrače v podpaždí