IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
24. lis 2009

Ahoj medu, tady je hnusně. Počasí leda tak na to zalízt pěkně pod peřinu. Sháníte nový bydlení?

liptonek
24. lis 2009

Jani vydrž a věř. 🙂 Já taky byla v libereckým gennetu....a povedlo se. 😉

meduna
autor
24. lis 2009

Ježiš,prej teprve pět druhů 😕 😕 a který jsi dělala?já nepeču,jsme jen dva a tak to nemá cenu,minulý rok jsem měla záchvěv,pekla jak divá a nakonec jsem to žrala sama a zbytek vyhodila kosům 😠 Jani,hlavní je,že děti máš a neboj,tohle taky klapne

janina83
24. lis 2009

liptonku verim mimiskum 🙂 povedlo se na poprve???????

meduna
autor
24. lis 2009

Kurňa,ten Gennet je nějakej dobrej,že bych začala jezdit tam?ale je to daleko,je prej ještě v Praze

nadis.h
24. lis 2009

Medunko Janička věděla,že mám cukroví ráda,tak musela napéct víc než obvykle... 😀 😀
A Gennet v Praze bych řekla je taky dobrý,ale co slyším a čtu tak mi to příjde trochu jako taková továrna. U nás je klídek. A jsou šikovní. Jsme těhotné zatím 3 z 5 co jsme byly teď. A Janička doufám bude 4 z 5i. Fakt jim to tam nějak jde ted. 😉

nadis.h
24. lis 2009

Liptonku a je mi tak nijak.Mrtvá doba,že nevím co. Byla jsi taky na 1 utz od krve až po 3 týdnech? 😕 Mě to příjde strašně dlouho.

liptonek
24. lis 2009

jani - jojo, hned napoprvé 🙂
medu - jojo, v praze je dýl. V liberci to je defakto novinka. Jak to máš daleko?

janina83
24. lis 2009

nadenko doufam ze mas pravdu tet mi psala simonka co byla semnou na pokoji a dostala mrchu ☹ ☹ zitra jde na krev do gennetu

meduna
autor
24. lis 2009

počítám tak kolem 450km,do České Lípy je to něco kolem 400 a od nás do Lbc,kolem 50 😢 tak to asi nehrozí,hold musím zůstat věrná Plzni,nebo ještě ta Praha by přicházela do úvahy

nadis.h
24. lis 2009

Jani a kdo Vám dělal ET? A liptonku kdo Tobě?

Medu to je dost daleko no. 😒 Jedna holčina z Jíčína zas dojíždí do Brna.To je taky smrt. 4 hodiny v autě. 😕 Já jsem happy,že to mám 3 stanice od domu. Kort s mladym to by asolutně nešlo někam dojíždět.

janina83
24. lis 2009

medu tak to je flak cesty musis mrknout na net jakou maji uspesnost takhle sem vybyrala ja maji tam grafi

meduna
autor
24. lis 2009

no ono to stejně záleží hlavně na těle,buď to přijme,nebo ne.A moje je nějaké spupné a nechce,potvora jedna 😠

liptonek
24. lis 2009

nadi - No objednaná jsem byla až za 3 týdny. Ale mezitím jsem skončila ve špitále s hyperstimulákem, takže jsem se o tom, že čekám dvojčata , dovzvěděla už v nemocnici. Což bylo asi týden před planovaným utz v gennetu. Jen mě pak mrzelo, že člověk se na ten první utz těší...až uvidí toho svýho bojovníčka a prostě si to užívá. Což mně tenkrát v bolestech moc nešlo 🙂

nadis.h
24. lis 2009

To je stejně zvláštní.Když ženská nemá prolém v těle,tak jaktože někomu se to chytne a někomu ne. 😨

liptonek
24. lis 2009

medu - noo, to už je slušná dálka ☹ Ale asi bych to zkusila změnit. Všude to dělaj trochu jinak....
Nadi - jej, tak to už nevím. ALe byl to pan doktor 🙂 A ten tam je jen jeden, ne? 🙂

nadis.h
24. lis 2009

Liptonku to jo teda.Já si to pamatuju ten Tvůj hyper hnusák. 😝 Já se ho bála jako čert s těma mojema 300iu Gonalu. 😖 Ale vyjímečně jsem neměla něco hnusáckého.Jinak mám docela smůlu a musím mít vždy vše. 😀

janina83
24. lis 2009

nadi tak nevim jestly ses ptala me kdo provadel ET byl dr petr

liptonek
24. lis 2009

nadi - no já doufám, že jsem si to už vše vybrala....a teď už bude klid. Ikdyž s dvojcatama by to byl asi zázrak. Tyjo, já měla asi 225 gonalu...

lenkacar
24. lis 2009

výsledek imuna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!95% pozitivní na trofoblast,důsledný kondom.styk,prednison kontrola po 3měs.

janina83
24. lis 2009

ja taky mela 225 gonalu jeste mi zbyla jedna davka

nadis.h
24. lis 2009

Tak to nam tom nehraje roli koukám kdo mimíse zavádí. Je to prostě o náhodě jak se tělu bude chtít. 😝
No liptonku a to jsem měla 15 dní těch 300iu.Taky jsem platila pěknou řachu za něj.Ale je mi to fuuk. 😅

nadis.h
24. lis 2009

Leni was ist das trofoblast? 😕

meduna
autor
24. lis 2009

co to jako znamená Leni,jsem z toho volaká zmetěná

lenkacar
24. lis 2009

nemůže se to uchytit já tomu víc nerozumim jdu to studovat ..

nadis.h
24. lis 2009

Leni tak je to shit,ale hurá že se přišlo na důvod!Teď se to přeléčí a pak to půjde jak po másle.

janina83
24. lis 2009

co je to trofoblast??

meduna
autor
24. lis 2009

to je hrozný,já už radši nic nestuduju,jsem z toho pak smutná 😢

janina83
24. lis 2009

ja vim medu ja prave taky uz nikam nelezu manža rika ze bych nela chodit ani na konika protoze me to rozhazuje ale on nechape ze me spis tady uklidnujete

liptonek
24. lis 2009

nadi - já už si to moc nepamatuju. podle me jsem mela jen 3 krabicky gonalu a vyšlo mi to akorát 🙂 Přééésně. Jedno kolik to stálo, hlavně že to vyšlo 😉 A ty sis tam pro ty výsledky hcg šla nebo jsi jen volala? Já jen že víš přesně tu hodnotu. Já tam volala a řekli mi jen, že to hodně vysoký...