IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
27. lis 2009

i dvouma prckama se dá za celý těhotenství přibrat jen 13kg 😀 a já to timhle tempem budu mít za 5 týdnu 😀

dadous
27. lis 2009

hele ja už to neřeším, pak to snad nějak shodíme, dadouše furt připravuju na to že budu o něco větší 😀

coko.joko
27. lis 2009

Tak jsem nasla Salko jedno ve spajzu,tak to udelam tento vikend 😀 a jsem na to zvedava 😉

liptonek
27. lis 2009

koukám, že přípravy jsou všude stejný 😀

lenkacar
27. lis 2009

čoko s 1salkem? já mám recept na 2salka .. 😉 ,tak jsem pokoupila ,ale už jsem myslela ,že vyteču ..člověk chce vybrat 3věci ,maj akci 2+1zdarma a ono neni co koupit 🙄 ,po hodině jsem si koupila 2mikči a 1triko .. 🙄

lenkacar
27. lis 2009

no holky ani tu rusku jako zvát domu nemínim ,by mě natrhla třeba panenskou blánu .. 😕 😕 😕 😕 ty volís jsem dneska zase umírala smíchy u ulice jak tam řeší ten sex..

coko.joko
27. lis 2009

leni dekuji....mam jen jedno,takze pohoda 😎 no to vis hadry na sebe to je vzdy i moje dilema 😀 😀 neni to vubec jednoduchy,hlavne ze si koupila aspon neco......a co Ruska devcica 😀

lenkacar
27. lis 2009

já už byla bezradná ti povim ..s tima hadrama a u nás bych vůbec nenakoupila,tam neni nic

coko.joko
27. lis 2009

to verim....chodit a koukat co koupit a pak zjistit,ze to neni....to ja mam taky nekdy......
ULICI uvidim zitra k snidani 😀

lenkacar
27. lis 2009

tak to se nasměješ ,tak dávej pozor at ti nezaskočí 😀 😀 😀

coko.joko
27. lis 2009

no to jsem videla ukazky jak mu bude ukazovat profesorka ty casaky 😀 😀

lenkacar
27. lis 2009

ježiš tak to jsi o2díly zpátky ... tak to si ještě počkej .. 😝

lenkacar
27. lis 2009

mizim k telce ,pic kočky ..jdu asi sežrat nějakou šušenku ...medu kde siiiiiii?pozdravuj fifinku 😀 😀 😀

nadis.h
27. lis 2009

Leni to je normoš,že nic nemají.Když něco chceme koupit na sebe,nebo konkrétně něco sháníme,tak nic nikde nemají. Pak si v zoufalství už něco koupíš a když jdeš pak jindy tak to co jsi sháněla mají v každém krámě. 😀

U Ulice se taky tlemim. 😀

meduna
autor
27. lis 2009

ahojte kecalky,koukám domácí výroba chlastu už jede 😀 ještě,že si jen píšeme,to by po těch tlamolepech ani nešlo mluvit 😀 😀 Coko,salko vozím z Čech,tady je občas taky,ale v těch větších krámech,jako je Marktkauf,třeba v Kaufu jsem ho neviděla v Edece taky ne,no a Norma,Lidl,Plus,to je vůbec v prdeli.A jmenuje se to nějak Mädchen.....něco a nevím co.Tak jištější je ho koupit v Česku 🙂
Jo jinak dnes opět super nález,dáma letuška,navoněná nej,nej,parfémem vyšla z pokoje a já po ní a málem jsem se mezi dveřma vyvrátila,v pokoji jako by bouchla bomba a v záchodu mi nechala překvapení-peška!!!prase jedno

meduna
autor
27. lis 2009

Leni,já makala,ráno jsem už od 7 makala do 16,pak domu a od půl 7 opět v hotelu a dorazila jsem kolem 21hod.už mě fakt serou,dnes jsem to vpálila šéfce,ale neudělám nic,hlavně že nám to ani nezaplatěj,sráči!!!a tak až do března.

meduna
autor
27. lis 2009

Jo a Fufu,ta prasuta,mi hodila korkáč-tak říkám hovnu,tak mi ho loupla pod postel 😠 😠 😠 už asi zapoměla,že mám ráda pořádek 😀 😀

nadis.h
27. lis 2009

Medu to jsou dobytcice. A prislo mi dost casto,cim vetsi dama na pohled,tim vetsi cune. A naopak takove ty skromne poletuchy,ty po sobe i postel ustlaly.

meduna
autor
27. lis 2009

Nadi to máš recht.tuhle jsem byla v pokoji a manželé,kosmetika za statisíce v koupelně ale ten chlív,to mi hlava nevzala 😨 já asi nestihnu nic doma bo co 😲 a teď ještě začínaj ty trhy tady,to bude maso,lidí jak sraček.Jo a holka od Romana už je z toho venku,měla prasečáka

meduna
autor
27. lis 2009

Jsem četla jak se Ruská děvočka zajímá o Léňu a Vládíse,tak bacha na ni jo,aby ti ho nevojela 😎

meduna
autor
27. lis 2009

jdu do spálova holky,jinak tady sebou praštím na klávesnici,dobrou noc 🙂 🙂 🙂 a miminka v bříškách ať jsou hodná 🙂 🙂

coko.joko
28. lis 2009

Cusik holky,
koukam tu nikdo 😲
medu to jsou prasatka ty lidi,ale me staci kdyz me Vrata vypravuje jak se chovaji ty prasatka hokejisti (Kanadani)na vrsek machr nejvetsi a jinak prase na entou......no ja se dnes podivam po tom Salku,treba budu mit stesti a najdu.... 😉 jinak tady uz ty trhy bezi tyden a je to fakt narez.....moc lidi.... 😎
tak mrknu vecer......

dadous
28. lis 2009

ahojda,
medu takovych překvapení od Fufu bude možna víc 😀 ale co dyt je mala 😀
jinak většinou ty načančany damičky jsou největší prasata 😅

lenkacar
28. lis 2009

čusík holky moje a fifinku zdravim...já jsem sice doma ,ale peču cukrovíčko a pak ho narvu do mrazáku ... a bude klid ..kdoví jak to budu mít s prací..

dadous
28. lis 2009

leni tak mi taky nějaky pošli 😀

coko.joko
28. lis 2009

Ahojda,tak jsem byla venku a tam tak prsi,ze jsem obesla blok a jsem pekne doma 😀
leni-teda ty peces uz?ja letos nebudu nic delat......... 😝

dadous
28. lis 2009

coko, u nas pršelo rano 😝 ted tady čekam až dadouš dorazí z prace, v troubě suším oběd a hlady už šilham 😕

coko.joko
28. lis 2009

dad-tak taky uz prsi snad tyden 😉 😉 hrozny.......tak se mas najist a dadous at ji pak sam 😉 ja se cpu tady mrkvickou a musim vymyslet co si udelam k papani......se me fakt nechce pro sebe varit

dadous
28. lis 2009

😅 už volal že jede, tak na něj počkam 😵 mrkvičku strouhanou bych si taky dala 😅 a už je tady 😵

coko.joko
28. lis 2009

tak dobrou chut 😎