IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
19. pro 2009

medu a už taky fifinka prdí? ta mámy kočka je tchoř obecný 😝 😝 😝

dadous
19. pro 2009

medu ty kila mam všude 😀 jo karel v těch mrazech chodí venku po třech 😀 a co jak to všichni zvladate?

meduna
autor
19. pro 2009

No Dadoušku hlavně jak to zvládá Roman,já ji vidím ráno když jí jdu v před 6 venčit pak odejdu a vrátím se kolem 4,tak s ní třeba zajdu,aby nemusel furt on a pak se vrátím kolem 21 a jdu spát 😖 ale jak přijdu tak si radostí učůrne 😀

meduna
autor
19. pro 2009

myslím Fufina,ne Roman 😀

dadous
19. pro 2009

😀 no ale to je pravě spravny ne? karel ten hned hazí zada a děla děvku 😀

meduna
autor
19. pro 2009

no to ona taky,tak jí hladíme říkáme jí ,noo pupííííčky má tam pupíííčky,jak tam má ty ceciky takový 😀 😀

dadous
19. pro 2009

😀 😀 nooo ty ma až budete mít štěnatka 😀

meduna
autor
19. pro 2009

a je kapánek vzpupná,Roman říká,že je kapánek jako já,že já jsem taky vzpupná 😀 😀

dadous
19. pro 2009

tak po někom musí bejt 😀

meduna
autor
19. pro 2009

žádný štěňátka 😕 😕 jo zrovna spí na zádech,to je srandovní.ale večer jak jdu do ložnice,tak se hned sere do svojeho pelechu a hrozně chce jít taky spát,tak se nakloním z pelechu musím jí pohladit po pupíkách a říct jí,že se bude spát a už zavírá oči a chrápe

meduna
autor
19. pro 2009

jak jí řeknu nesmíš,tak je nasraná a chce blafat

dadous
19. pro 2009

😀 no tak ja dnes povlíkla postele, a karel už v nich chrape 😀

meduna
autor
19. pro 2009

Fufina nesmí do postele,má svůj pelech vedle naší postele.jen na gauč ji vemu,ale nevydržím to dlouho nervově,protože chce hrabat v rohách,tak jede dolu jak kuna

dadous
19. pro 2009

no jo tak karla už to neodnaučím, jsme ho rozmazlily 😅

meduna
autor
19. pro 2009

no právě,jak mu to dovolíš,tak si zvykne a pak už to nejde,mu říct ne.já bych jí ani do postele nemohla vzít,ta by sežrala deku 😀 byla jsem s ní venku jako ,že se vysere,no a ona nic,jen se vychcala a jako ,že jdeme dom a pak se pěkně vysrala na rohožku sousedce 😀 😀 to byla rychlost jakou jsem to sebrala,aby to nikdo neviděl.Ještě nevím co se stane až se to dozví domovník,my totiž nesmíme mít psa 😕

dadous
19. pro 2009

😀 😀 měla si to hodit pod rohožku 😀 jako proč nesmíte mít psa, to mate někde ve smlouvě?

dadous
19. pro 2009

ty jo ten ma haro, ten je boží 😅

meduna
autor
19. pro 2009

ještě ti pošlu Dianku

dadous
19. pro 2009

ty blaho ta ma kukadla 😕 už si rodiče pořídily brokovnici na kluky 😀

meduna
autor
19. pro 2009

no nesmíme mít psa 😕 ale už ho máme 😀

dadous
19. pro 2009

no tak to jste dobry 😀

meduna
autor
19. pro 2009

no maj ještě jednu a ta je taky krásná,ty si užijou asi 😀

dadous
19. pro 2009

no to teda 😀

meduna
autor
19. pro 2009

hlavně to háro jaký má,ta se narodila a v porodnici bylo halo,takových pačesů

dadous
19. pro 2009

no jo rodiče si daly zaležet 😀 upíchaly hodně vlasu 😀 jo chaala ma už mimčo, víš to?