IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
23. pro 2009

pavco po novym roce příjde nařadu nějaky to oplodnovaní, no ale hlavně tu brobírame uplně všechno, na co si jen vzpomeneš 😵 snažíte se o mimčo?

nadis.h
23. pro 2009

Coko to ani ne. Ale přítel jak maká tak stejně dorazí pozdě večer domů,dá si véču a jdeme spát,protože ráno zase brzy vstává. Ale příští rok si je užiju se vším všudy. To už s náma bude prdelínek náš malý. 😵

Já si Vánoce tedy nejvíc užila když byla ségra malá. To bylo tak strašně moc kouzelné!! 🙂

Pavco ahoj. Tady se baví o všem možném i nemožném. 😅

dadous
23. pro 2009

jo když jsou maly dětičky , je to krasny 😅

dadous
23. pro 2009

holky vrací se mi dadouš z prace, tak víte co? musím naslouchat 😀 ale určo se dneska ještě ukažu 😵

nadis.h
23. pro 2009

Tak Dadu pořádně poslouchej at nic nepřeslechneš!!! 😀

dadous
23. pro 2009

😀 mě to taaaaaak nebavííí 😝

coko.joko
23. pro 2009

dad jen poslouchej,jako spravna partnerka.....
nadi,ty jsi vlastne taky sama doma vid 😉 ja uz od pondeli a zitra me prijede jupiiiiiii aspon na jeden den ho budu mit u sebe...ja se taky tesim na vanoce pristi rok,protoze prckovi bude uz 6 mesicu a uz to bude uplne jine...
ahojda pavco......tady se muzes bavit o cem chces....

nadis.h
23. pro 2009

Jsem coko. Až do zítra večera. A pak od 28ého týden. 😝

coko.joko
23. pro 2009

je tak to mas jak ja....zitra rano prijde a hned 25 uz zase jede 😉 tak budem konikovat......aspon nam to bude utikat to cekani.....i kdyz ja uz jsem hodne zvykla......se me nechce stirat.... 😝 😝

nadis.h
23. pro 2009

Mě to hlavně uteče díky práci. Jinak bych zhebla být doma a nemít do čeho píchnout. 😝

nadis.h
23. pro 2009

Dneska mi přišel PPLkem balík od našich. Strašně mě svedí ruce se do něj podívat. 😀

coko.joko
23. pro 2009

nadis,ale vanoce jsou az zitra to uz vydrzis... 😉 ..........jo to mas aspon o delat....ja stim pupkem toho uz moc neudelam..... 😀

nadis.h
23. pro 2009

No vim no,ale jsem jak harant.Je to těžké a velké tak jsem napnutá co tam je. 😀 Typuju nějaká hračka pro mimi taky dle zvuku. 😀

coko.joko
23. pro 2009

tak jen nakoukni 😀 a hneed to zase zabal..... 😀 hracka pro mimi to je pekny......

nadis.h
23. pro 2009

Já nemám lepenku průhlednou. To bych provalila,že jsem to rozbalila. 😀 Ale stejně to asi nevydržím. 😀

coko.joko
23. pro 2009

tak ho uklid do skrine a pockej do zitra to uz vydrzis... 😉 jsi preci velka holka NE?

nadis.h
23. pro 2009

Jo už jsem ho odnesla do ložnice a jdu raději loupat brambory. 😀

ob.soklina
23. pro 2009

Ahojte holky opět jsem tu za Váma dlouho nebyla.

Nadis ahooooj - už jsem tu opravdu nebyla hodně dlouho, že jsme si nevšimla že tu jsi. tak jak se máš??? Psala jsem ti email.

coko.joko
23. pro 2009

nadis,to bez at nemusis zitra delat moc prace a muzes koukat na pohadky 😀 ja jsem si ted vytrela a prdim na to...pujdu dat sprsku a asi se natahnu k telce....nejak me boli zada a hlavne uz ais tyden brisko....pry se me natahuje deloha 😀 ale boli to jako prase

nadis.h
23. pro 2009

Jeeee Lucííí ahoooj. Tak jak je maminko?? 😵

Coko já taky makala s úklidem dneska. 😝 Ted vařim zeleninu a škrábu ty brambory.

nadis.h
23. pro 2009

Lucí kam jsi mi psala??Já žádný email nemám. 😲

coko.joko
23. pro 2009

tak holky preju vam krasny vanoce,hodne darecku pod stromeckem a hlavne zdravi a pohodu...ja jdu zalehnout k telce jsem uplne KO.........

dadous
23. pro 2009

krasnyho ježíška Vam přejeme 😵

lenkacar
24. pro 2009

ahoj holčičky moje tak vám přeju krásné vánoční svátky a do roku 2010 jen to nejhezčí...já jdu zas do fachy ,nazdobila jsem ráno stůl a namočila čočku a zbytek se neposere 😀 😀 😀 😝

dadous
24. pro 2009

😀 maš recht leni 😵

pavcahola
24. pro 2009

Ahoj taky přeji všem hezké vánoce.

Dadous my už snažení máme za sebou ted nás čeká umělé oplodnění je-likož nám to normálně nešlo.Ale mám strach ze stimulky.Vám se to povedlo normálně?

dadous
24. pro 2009

ahoj pavco, taky jsme musely na IVF, ale stimulky se vubec neboj, nic to není 😵

meduna
autor
24. pro 2009

Ahoj holky kobylky,přeji všem krásné vánoce,dárečky máte ještě zabalené,vybalovat se bude až v roce 2010 😵 Dadoušek začne jako první 😵 😵 Děkujeme za pohled,dnes došel 😵 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
24. pro 2009

dobrou noc holky,moc na vás všechny myslím,pa

dadous
25. pro 2009

ahojda, tak co? bylo hodně darečku? u nas jen tak trošku, za to jsme se zase přežraly, ale to my každy rok, dadouš si večer musel dat jogurt activii 😀 no a ja magnezko na tvrdnutí pupku, pže včera jsem ho měla jak kamen tvrdy 😝 dneska ani nevařím páč nikdo nic nechce 😅