IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

pavcahola
25. pro 2009

Jo ulice je v 18.40.jako obvykle taky se na to ráda koukáš?

nadis.h
25. pro 2009

Jojo dávají Ulici. 😀 Už se na ní těším. 😀

Pavco já taky moc nejím normálně. Mám nechuť ke všemu.Ale ty chlebíčky sníst musím když už jsem se tak dlouho plácala se salátem a s nima. 😝

pavcahola
25. pro 2009

no to jo to je jasný když víš kolik práce ti to dalo 😉

meduna
autor
25. pro 2009

holky já jsem dojatá jako kráva,teď byl pořad v bedně,nejhezčí pohádka všech dob a víte která to vyhrála???????Naše Popelkaaaaaaaaaaa

meduna
autor
25. pro 2009

Coko,to já bych byla u doktora taky víc jak doma,jistota je jistota a je jasný,že máte strach.Nadi,to je fakt,třeba jsi přistydlá

coko.joko
25. pro 2009

tak super zitra se juknu...ted se urco koukate vy 😀
pavco ja to uplne miluji 😉 a jeste,ze mam net a tam to davaji........

nadis.h
25. pro 2009

Coko to je zas dráááma u Peška a Miriam. 😀 😀

Medu to je hezký že vyhrála Popelka. 😵

meduna
autor
25. pro 2009

hele nenapínej jo Nadi 😀 😀 my to uvidíme zítra na netu 😉 😎

coko.joko
25. pro 2009

medu...ja mam dobreho dr.je to ke vsemu fanousek hokeje,takze super.....to davaji ten porad kazdy rok 😉 a vcera od 20hod.byl Kaja v telce a zpival nemcky a i cesky sranda........

nadis.h
25. pro 2009

Já Vám to nepovím.Sama to nemám ráda,když mi někdo řekne předem jak něco skončí. To jsem pak vždy naštvaná protože mě to nebaví pak na to koukat.

A snědla jsem půlku vánočky s litrem mléka. 😀

meduna
autor
25. pro 2009

no a pak tě nemá bolet břicho,vždyť ty to máš normální přežranost 😀 😀 😀 😀 litr mléka,by mě zabil 😀

coko.joko
25. pro 2009

nadi.....teda u Peska tam je drama porad.......no kdyz to dobre pujde tak to uvidim jeste dneska ve 21hod...ale asi to necham na zitra....ale v ukazce bylo jak jsou v posteli 😀 😀 ze by laska probehla 😀 😀
medu ty to taky sledujes.....jeste jsem mela rada VKV,ale ty uz nejsou.......ja se tu cpu cukrovim a jsem uplne hotova a mam uplne tvrdy pupek....

coko.joko
25. pro 2009

medu to me taky ja mleko nemam rad....a to vypit,tak sedim na WC cely den 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

žerete a pak tvrdnete 😀 já se z vás picnu,no ale já nejsem jiná,cpu se,pak jsem jak balval a nadávám,že od zítřka nežeru,ale jaksi nevím od kterého 😕

meduna
autor
25. pro 2009

mě mléko hrozně nafukuje a trpím jak zvíře pak 😝 kakalíčko ale můžu.Nějak se to tím přibývajícím věkem zhoršuje 🙄 třeba zelí mi nedělalo dříve nic,ale teď...přesně na mě sedí,jeste zelí prdel se vám rozveselí 😀 😀

nadis.h
25. pro 2009

To já tak žeru až dneska. 😀 Jinak jsem byla ráda,že jsem jedla jednou denně pidi porci. 😝

coko.joko
25. pro 2009

medu to jsem ja.....nez jsem byla tehu,tak jsem taky zrala a nabrala moc kilo,tak pak jsem zase hubla a mucila se na orbitreku a ted kdyz jsem tehu,tak to uz hubnout nejde,ale rikam si kazdy den a od zitra uz tak nezeru 😀 😀 a mam super manzela,protoze se rika,ze manzel nebo pritel tloustne s tou partnerkou a taky ze jo....co jsem tehu,tak ma nahore uz 3 kila 😀 😀

coko.joko
25. pro 2009

zeli to ja mam hrozne rada,ale dam si nekde zeli teda vetsinou doma a nebo u rodicu a do hodky jdu na WC a to je pak mazec.....s vekem....vzdyt jsi jeste mlada holka....... 😉

nadis.h
25. pro 2009

Tak s tímhle souhlasím. Mě příjde,že můj má podobné příznaky.Když mě je blbě jemu taky,když mě pálí žáha jeho taky a přibral už dost po tom co přestal hulit. 😀

lenkacar
25. pro 2009

holky koukám na ulici a čekám na ten sex pana Peška .. 😀 😀 😀 😝 ,Pavli já dostala výpověd díky IVF takže proto bych mlčela ,jinak já byla u mamky celé odpolko...dadu v práci je to docela fajne..až na ten kolektiv 😝

meduna
autor
25. pro 2009

ahoj pracující Leni 😉 to mě zase přeřadila radši jinam,po mém IVFku 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

jo mladá,přesněji je to :mládí v prdeli a do důchodu hoooodně daleko 😝

coko.joko
25. pro 2009

no nadi je to asi pravda...to jsem zvedava az budu rodit 😀 😀
leni,tak fakt tam bude ten sex u toho Peska,ale oni ti nic nekazou neboj jen jak lezi vedle sebe 😀 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

jak za komančů,jen leželi v posteli a ona ukázala holou ruku 😀 😀 a už byla hvězda na obrazovce 😀

coko.joko
25. pro 2009

medu no tak..... 😉 😉 neni to o tom kolik je ti let,ale na kolik se citis 🙂 ja se treba nekdy citim na 15let a nekdy i na 60 let 😀 😀

nadis.h
25. pro 2009

Lenii to jsi jim neměla říkat. 😀 😀 😀 Já už X dílů na Ulici koukám právě kvůli tomu. 😀 😀

coko.joko
25. pro 2009

no presne tak a nas tata vzdy "tak deti co vidite na ty obrazovce a ja debilek malej hvezdicku a tata tak do pelechu a dobrou...a pak nakonec tam ukazali jen nahaty zadek 😀 😀 😀

nadis.h
25. pro 2009

Hehehe uužžž. 😀 😀 😀

nadis.h
25. pro 2009

A konečně si už tykaj. Mě to přišlo ujetý že spolu žijou a vykají si.

meduna
autor
25. pro 2009

jak provokuje ta Nadina 😉 😉 😉 😉