IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. pro 2009

dobrou Nadi a Leni 😵 😵 jdu do vany

meduna
autor
27. pro 2009

no 😀 😀 😀 😀 tak to je bude mít Roman 😀 😀 😀

meduna
autor
27. pro 2009

já budu mít kasu na zádech-kasa je u nás hrb,pro ty co nevěděj

lenkacar
27. pro 2009

ty volís jak koukám na zprávy co se děje v těch krámech ..já tam asi nepůjdu 😕 😕 😕

meduna
autor
27. pro 2009

a co se tam děje 😕

meduna
autor
27. pro 2009

hele tak ten můj šel do posilovny,balil tady hodinu tašku,jako vždy 😀 já to nechápu,už roky stejná práce,ale roky mu to trvá.No a za hodinu byl zpět,to hlavní si zapoměl zabalit,hadry na cvičení 😀 😀 😀 no ale hlavně,že měl čelenku ne 😀 😀 😀

meduna
autor
27. pro 2009

tak jdu konečně hodit vozemboucha do tý vany 😝

meduna
autor
27. pro 2009

dobrou holky,jdu ještě čumět na bednu,než zalezu do nory

coko.joko
28. pro 2009

Zdar zeny,
tak koukam,ze dnes vsechny v praci.....krom me a dodouska 😉
ja dnes v 13 hod.jdu k dr.tak jsem zvedava a zitra na velky UTZ....takze mam dva dny po dr...odpolko se jdu podivat na Vratu budu hrat hokej....tak to bude jeste veselo....vcera jsem se divala jak si sel za bruslit a trochu trenoval,ale az dnes nastoupi kluci a proti nim ty sponzori a mezi nima Vrata,tak bude na co koukat 😀 😀 😀

dadous
28. pro 2009

ahojda coko, tak to maš hezkej program, ja budu sedět doma, možna sjedem na kavičku k našim, jinak tady zas kyda, vubec nevím proč, když to stejně zejtra roztaje 😅 no a včera jsme jeli do mlady boleslavy k těm segram, to zas byla jízda, furt mi tvrdlo břicho, asi se to dadouškovi nelíbilo, tchan jel jak hovado, znate to, brzda plyn brzda plyn 😝

coko.joko
28. pro 2009

dad....no program to mam teda super 😀 😀 sedet a cucet na hokejky jak se tam prohaneji 😀 😀 ale aspon neco vid......no tak to ti verim,ze to musela bejt cesta hrozna.....plyn,brzda.......co delas na to,kdyz ti tvrdne bricho......me vcera ja kse udelalo zle,tak me taky pripadalo,ze mam to bricho hrozne tvrdy.....tak jsem si dala magnezko prasek a mozna to pomohlo 😉 😉

dadous
28. pro 2009

jo pravě na to tvrdnutí pomaha magnezko, jsem měla prašky sebou tak jsem v autě hned jeden polkla 😀

coko.joko
28. pro 2009

Ty vole,ted jsem se nasrala,se koupu,holim a velka priprava k dr.a telefon....tak to zvednu a sestra od dr.ble,ble ble dneska pan doktor nemuzu musi na rychlo odjet tak zitra v jednu....takze zitra jdu v jednu k nemu a ve tri na ten UTZ velky......parada se budu honit jako debil..........jsem fakt vytocena......bordel me v tom tady delaji...

dadous
28. pro 2009

klíd matko 😅 tak to zejtra sfoukneš najednou 😵

coko.joko
28. pro 2009

no nic jineho nemuzu ani delat...... 😀 ale fakt me to vytocilo......a to uz v tydnu volala,ze kdyby to slo ne ve dve k nim,ale v jednu a ted zase nic.... 😀 😀 😀

coko.joko
28. pro 2009

tak pujdu varit,ale nevim co........

dadous
28. pro 2009

to bud rada že ti aspon zavolaj 😅

coko.joko
28. pro 2009

tak to zase musim rict,ze jo.....volaji porad,kdyz neco potrebuji a taky kdyz mam neco spatne z vysledku,tak jsou hodny 😀 😀 jsem to volala Vratovi a ten me rekl,ze to je dobre aspon nemusi spechat z treninku 😀 😀 😀

coko.joko
28. pro 2009

tak kde jste holky......... 😀 sup domu z prace a na MK......

dadous
28. pro 2009

tak ja jsem tu, dala jsem si u našich pito a jsem pěkně nafoukla 😝 dadouš odfrčel na 12ku 😅 tak mam klid 😵

coko.joko
28. pro 2009

dad,ja jsem taky tu 😀 ten mj hraje ten hokej,ale me to tam nebavil,tak jsem sla domu.....za hodku by mel uz prijit,pokud si pak neda do nosanku neco dobreho.....me nejak honi mlsna,uz nevim co bych snedla....

dadous
28. pro 2009

😀 ja jsem si vytahla kapříka z mrazaku, je už obalenej tak si ho osmažím 😅 mam na to chut 😅

coko.joko
28. pro 2009

kaprika....teda to jsem snas nikdy nejedla 😀

meduna
autor
28. pro 2009

ahoj holky,Coko,tak jsi alespoň sundala srst a zítra už nemusíš 😀 😀 Dadoušku tyhle pita nafukujou jako kráva,sis měla dát raději normoš zrzka

dadous
28. pro 2009

ahoj medu, když naši maj jen 12ku krakoru a ten je moc silnej na mě 😀

meduna
autor
28. pro 2009

já měla k večeři taky jen birella a nafouknul mě 😝

meduna
autor
28. pro 2009

teda ne jen jeho,nejprve jsem jedla 😀

nadis.h
28. pro 2009

Čágo,

teda mě to tu už nebaví. 😝 Do 5i to utíkalo a ted se snad proti mě čas domluvil,že to prostě neuteče. 🙄 😀

coko.joko
28. pro 2009

medu ahojda,to mas pravdu zitra nemusim aspon nic uz delat 😀 😀 ja mam rada cerny pivko......

coko.joko
28. pro 2009

nadi neboj utece 😀 😀 😀