IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
11. led 2010

Hehehe to asi jo. 😀 Na takovou Ultraschallbesuch... 😀 😀 😀 😀

lenkacar
11. led 2010

medu tak koukám ,že jsi na tom prdelně jako já 🙄 🙄 🙄 🙄 ,tý bolesti už se nezbavíš ,jen se to občas zlepší cvičením.. 😝 hnus děs..tuhle se mi zdálo o králíkách ,živejch ,ne na smetaně a přečetla jsem si ve snáři ,že je to plodnost ..tak nevim 😕 😕 😕 to je to co nemám 😝

lenkacar
11. led 2010

ošmikala jsem si vlasy a obarvila na fialovo ,ted tu čekam až to chytne a je mi dobrá kosa,vlasy mě štípou v košilce 😝 😝 😝 😝 ,jinak se dnes vyjádřila vedoucí ve smyslu ,že by mohla pro mě ta práce být ..na méně hodin ,ale já bych to brala

meduna
autor
11. led 2010

ahoj Leni,no to mám radost 😒 tak můj včerejší sen,to byl hnus hnusnej,ještě dnes je mi z něho divně.Brnělo mě celé tělo a nemohla jsem mluvit a pak jsem cítila jak jdu do bezvědomí a že mám epileptický záchvat a pak jsem se vzbudila a ležela a čuměla a nevím,jestli jsem něco měla fakt,nebo tak živej sen

meduna
autor
11. led 2010

Leni,tak to je určo znamení,že to klapne,když teda na smetaně 😉

lenkacar
11. led 2010

to já se vzbudim a brnmí mi hnáta jako bejk .. musim se v noci furt otáčet jinak bych rána nedožila 😝 😝 😝

lenkacar
11. led 2010

ty jo celej den trpim hlady ,jablka a suchej rohl a pak jsem doma sežrala kdeco ..to neni možný se mnou 😝

lenkacar
11. led 2010

medu já chcípu ,pes naděžda .. 😀 😀 😀

dadous
11. led 2010

tak jsme doma, a bylo to užasny, byly tam dvě sestřičky porodní asistentky, a byly uplně skvělí 😵 jo a porod ukazovaly ale jen asi 5 vteřin pohled mezi nohy a jinak nic hnusnyho tam nebylo 😵 trošku mi to připomělo komunismus, jak byly ty milostny sceny 😀 zaběr na holy rameno a to znamenalo sex 😀 porodku jsme prolezly, všechno nam ukazaly a řekly, no prostě nadhera 😵

lenkacar
11. led 2010

já bych asi neměla večer ani chodit domu ,páč tady všechno sežeru a pak mám špatné svědomí .. 😔 ,jdeme na vojenský ples ,to tam budu zase dobrá bečka rosolu .. potřebovala bych pevnou vůli ..medu a já to nechápu ,ty jako nemůžeš dát výpověd ,nebo bys nedostala peníze nebo co?

lenkacar
11. led 2010

dadu to je jako u nás ..s tim sexem ,nesmělé pohledy a tak 😝 😀 😀 😀

coko.joko
11. led 2010

teda holky vy mate snicky..... 😀 😀
medu to verim,ze by nada,uz mela letenku smer Düsseldorf...... 😀 😀 😀
leni,tak to vyjde kdyz to je ve snari...ja se taky vzdy koukam do snare co to znamena,ale vybiram si jen ty pekny veci 😵

nadis.h
11. led 2010

Tý jo Naďuška by se ráda prolétla. Strašně mě to baví!!! 🙂

meduna
autor
11. led 2010

Leni na tři měsíce by mě zašpérovala baba na pracáku 😒Hele to dělám taky,Roman dělá večeři a já se dušuju,že nebudu žrát a pak ho vidím a už mi taky dělá chleba a žeru a žeru,pak margotku a nakonec mám depice co jsem za krávu nenažranou

meduna
autor
11. led 2010

Dadoušku,tak to je fajn,že se vám líbilo,jinak kůň už zase začíná dělat bleska 😠

meduna
autor
11. led 2010

to mě taky,ale prolétnu se tak akorát po bytě s vysavačem 😠

dadous
11. led 2010

medu a to jsi teda na neschopence 😀

nadis.h
11. led 2010

Jdu zkusit zdechnout. V telce je hovadina na hovadinu. Dobrou kočeny. 😉

meduna
autor
11. led 2010

ne Dadoušku nejsem,protože to nemá význam,musím najít něco jiného.

meduna
autor
11. led 2010

půjdu taky,protože ten blesk mě vážně sejří 😠 😠 😠 jako co s tím je,každý večer ta samá písnička,nejde a nejde,blesk jeden 😀

meduna
autor
11. led 2010

tak dobrou kouličky 😵

lenkacar
11. led 2010

ty jo mě nejde vůbec koník 🙄

lenkacar
11. led 2010

aha ted to čtu že vám taky nejde ,no já už od toho několkrát odešla ..vladís tam pustil nějakou slovenskou debilitu ..to nemá smysl ,jdu hnípat ,kedlubna už je skorem suchá .. 😝 ,jinak holky jestli dostanu tu fachu na pár hodin ,tak se střídat s vedoucí a to mě taky zrovna 2krát netěší ,neni lehké s ní vyjít a má vysoké nároky ..chci vidět jak mi vychází vstříc kvůli iovf ,jasně že to bude na tajno ,ale určo se budu muset s někým měnit ..

lenkacar
12. led 2010

dobré ránko všem!!!!!!!!na vítězném dubnu se včera rodilo 😵 😵 😵 ,dneska mám ráno čas,jim u toho a mám čim dál větší hlad ..jsem nemožná fakt ..začnu trochu cvičit a méně jíst a tělo se bouří .. 🙄 včera dobrá komedie s lístkama na ples a nakonec když mi řekl ,kam to koupil tak jsem myslela ,že mi klepne ..to jsem rovnou mohla zadara sedět na schodech venku před kulturákem.. 🙄 mám tohle doma jenom já? 🙄 hlavně že jsem mu dávala polopatický instrukce,z toho si vzal do mozku jenom půlku..achjo ..o tu nejlepší zábavu na sále by mě připravil ,miluju nadraný paničky jak se válej po zemi 😀 😀 😀 😝

lenkacar
12. led 2010

dosud můj nej zážitek z plesu byl když naše úča na přírodopis ,která sotva pípala slyšet jí nebylo to rozbalila na plese v kulturáku ...to že se válela na zemi bylo normoš ..ale ten kravál a smích a skákala mu až na krk ,to jsem nechápala,ted už vim co to znamená ,,tichá voda ..,, 😀 😀 😀 no a další rok jí na plese umřel na infarkt ,což se ani nedivim 😀 😀 😀 😝

lenkacar
12. led 2010

včera po cestě dom jsem si byla koupit barvy na vlasy a holky už ani ty barvy nejsou co bývaly .. 😔 😝 😀 ,nejsem moc spokojená chtěla jsem víc tmavou ,tohle ani nikdo nepozná ,že jsem obarvená 😕 na to že měla být intenzivně fialová je tak trochu do zrzavo červena a konce tmavé 🙄

nadis.h
12. led 2010

Dobré ránko,

ježiš Leni ta úča... 😀 😀 😀

Taky jsem takhle "zářila" každý rok na vánočním večírku naši bývalé firmy. Hrozná ostuda vždy.. 😝 😀

lenkacar
12. led 2010

čus nadi ..jo já to taky umim neboj se nic .. a nepotřebuju k tomu ani společnost .. 😀 😀 😀

lenkacar
12. led 2010

jdu si namalovat nový ksicht ..když bude čas ještě mrknu

nadis.h
12. led 2010

Já taky ne. 😀 Ale už jsem naštěstí slušná a spořádaná... 😀