IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
31. led 2010

jdu taky do pelechu,začuměla jsem se na bednu a ráno musím jít vyřizovat ty sračky 😝 Jo Leni,tak to je,takový roděj jak jabloně ☹ ☹ Brácha od mamky,má synáčka ,ten klofnul nějakou buchtu,pěkně fetujou,chlastaj a porodila zdravou holčičku a nechtěla ji,nakonec si jí vzali její rodiče a to ještě s tím,že ten její táta to nechal natočit Novu,prej to bude teď v bedně v únoru,na vlastní oči,má se to jmenovat:děti feťáků 😠 😠 😠 😠

coko.joko
1. únor 2010

Dobre ranko,
tak mrkam,mrkam.....
leni a zeptej se v lekarne prodavaji mast na opar a je to z konopi a pry pomaha,tak vyzkousej..
jinak,k tem detem,taky znam takove...co pijou,huli a rodi kazdy rok....je to hnus a chudacci ty deticky,pak jsou lidi,ktery chteji moc a nejde to....porad rikam,ze ten nahore neni 😒
medu,tak to se podivam budu hlidat ted v unoru na Vlastni oci.....
Tak holky,at dobre poridite a vyridite a pak napsis te 😵 😵

lenkacar
1. únor 2010

čus jsem to oběhala a jen tak z poloviny ..nandaly mi papírů co mám různě roznést a oběhat razítka .. a 5.2 znova na nějakou schůzku prej 🙄

coko.joko
1. únor 2010

leni,teda ty jsi rychla 😉 ja jsem sotva dovarila obed 😀 to je hrozny co,porad chteji nejaky razitka a porad se jim neco nelibi 😵

dadous
1. únor 2010

ahojda 😵
jo leni nebudeš se jen tak flakat, 😅
medu nejsem si jista ale neskončilo už Na vlastní oči? ja mam pocit že ten pořad už není 😕
teda coko , mate tam veselo v tom vašem baraku 😀

coko.joko
1. únor 2010

ahojda dadousku,
to mame veselo kazdy den,porad se tu neco deje.... 😀
a jak se mas ty?

dadous
1. únor 2010

jo dobry, nožky mam zas jak laňka 😀 teda jako myslím ty kotníky že už jsou zas vidět, za to ruce mi ted puchnou 😀 😀 😀 se z toho poseru, jak si na nich v noci ležím, tak je mam rano jak banky 😀
už jsi byla u dr , nebo teprve pujdeš? ja dnes musím schodit bobra, pač zejtra jdu do poradny 😝 a ve čtvrtek zas na ultra, tak doufam že bude mimi vyčurany a už tam nebudu muset

dadous
1. únor 2010

baňky 😅

coko.joko
1. únor 2010

dad,ja se taky porad pozoruji,jestli nejsem otekla a cokotata me rekl,ze jsem prdla,ze porad neco na sobe vidim 😀 😀 a ze me to slusi vtipalek jeden 😀 jinak ja jsem vcera pul hodky ve vane schazovala bobra a muzu ti rict,ze teda mazec,uz to jde blbe...k dr.jdu ve 14 hod....tak jse mtaky zvedava co mam v brisku 😵 😵

dadous
1. únor 2010

joo holka to se na stopro stejně dozvíš až u porodu 😀 😀 no taky jsem na sebe zvědava, se mi rozbilo maly zrcatko, tak pojedu po slepu 😀 😀

coko.joko
1. únor 2010

no ja jsem taky jela na slepo,ale pak jsem to sla zkontrolovat k velkymu a kdyz prisel cokotata ve 24 hod.tak me rika,ze by me oholil,ale to radsi ne 😀 😀 no,to mas pravdu u porodu,ale bych chtela moc ten kocarek modry jak se me libi 😵

dadous
1. únor 2010

v modrym muže bejt i holka 😵 tak ja mastím do kramu zatím pa

dadous
1. únor 2010

tak coko kdepak se toulaš? jsem zvědavka 😅
jo a že nevíte co děla dadouš? 😕 brousí a večer natře tu konstrukci 😅 konečeně 😵

lenkacar
1. únor 2010

lenkacar • snž • Dnes v 17:27
Která pravidla porušuje: | Zruš
ne jen hora papírů,ples bude v sobotu.dneska jsem byla nakoupit bižu a musela jsem si koupit boty u čonga páč se mi moje rozpadly a takovej trapas tam..já že si je rovnou necham na noze a on mi to blb odkejval že jo a po zaplacení že je mám sundat a já řikam ,že ne ,že si je necham na noze a on zase čínsky ,,ne ne ťundat,, já už vytočená a řikam proč a on zase jenom ,muťiš ťundat,,já vytočená ,tak jsem je sundala u kasy a on z toho sundal pípáky

lenkacar
1. únor 2010

jinak jsem si udělala radost ,koupila jsem si gabanu ,tak si tady bvonim pro potěšení a vladís na to ,že prej kromě smradu nic necejtí,ten chlap je k nezaplacení 🙄 nechcete ho někdo?! 🙄

nadis.h
1. únor 2010

Ahoj holky,

Jee Coko šla na kukandu prcka jo? 🙂

Leni haha musíš ťundat... 😀 😀 😀

ob.soklina
1. únor 2010

Ahojte holky,

nadis tak jak se máš??? nějaké nové výsledky???

coko.joko
1. únor 2010

Tak jsem tady holky.....dr.dobry a mame tam pindu......prcek meri 33cm a vazi 800gramu,takze je to velky klacek.....jinak test byl v poho dostala jsem to ochuceny cernym rybizem a bylo to moc dobry...pak me jeste doktorka udelala odezvy a sla jsem domu.......

nadis.h
1. únor 2010

Coko no ták.Hokejista budoucí. 🙂

Ahoj Lucí. Vše v pořádku. 🙂 Jak se máš?

ob.soklina
1. únor 2010

Nadis no už se cítím dost neohrabaně a malej řádí jak o život. Už se i těším i když strach už je taky na dením pořádku. Ale už se těším až ho budu mít v náručí. Zítra mám poradnu a monitor a příští út nebo středa nástup do porodnice. No a kdy ty máš další kontrolu???

coko.joko
1. únor 2010

nadi,to nechci hokejku doma to bude plavec 😀 😀 😀

nadis.h
1. únor 2010

Plavec jo? 😀 Tak to u nás bylo už rozhodnuto už před těhu, že to jednou bude člen Slovanu Liberec. 😝 😀

Lucí s malym jdu v úterý za týden. A se mnu do špitálu 17.2.

Ty jo tak to už je fakt v zatáčce.Ale počkej..To bude takový šupec,že se bát pak už nestihneš a budeš mít malého u sebe. 😵

coko.joko
1. únor 2010

no nadi,vis jak to je.....ted plavec a pak to bude opravdu hokejka 😀 😀

ob.soklina
1. únor 2010

Nic zase budu utíkat, jdu si dát něco dobrého na zub a lehnou si, dneska mě bolí záda jak čert. Moc moc na tebe budu myslet at všechny ko dopadnou dobře a možná se tu ještě ukážu.

Coko - plavci mají pěkný záda 😀

nadis.h
1. únor 2010

😀 Plavci jsou úchylní v těch čepičkách... 😀

Já jdu taky ke sporáku.Naklepat steaky.Budou s broskví,sýrem, šunkou a kroketama. 😉

meduna
autor
1. únor 2010

ahoj holky,tak Cokomámo,honem si změň nepravdivé údaje v profilu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

coko.joko
1. únor 2010

nadi,to se mate dneska,tak dobrou vecu...ja jdu taky neco udelat mam hladik....pak mrknu

meduna
autor
1. únor 2010

Leni,tak to by jsi se asi kurevsky divila,kdyby jsi tam na kase začala pípat 😀 😀 Kolik stojí gabana u vás?

coko.joko
1. únor 2010

ahoj medu,jak to,vzdyt tam mam kluka...... 😉....
a ten malej ma nos po cokotatovi 😀 😀 ja to naskenuju zitra a vyfotim Vrati no a uplne stejny 😀 😀 jsem se tomu musela smat

meduna
autor
1. únor 2010

jo kluka,ale ty budeš mít holčičku jsi psala 😕 😕 😕 😕