IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
5. únor 2010

no tak jsem se krapet zasekla a tady už to hajá.Jo Coko,to by se Romotáta vlnil do rytmu při těch hitovkách co tam hrajou 😀 😀 to to s ním začne vždycky trhat 😀 😀 😀 jak přejedeme hranice,když jedeme do Čech už ho tam ladí impulzek a Zagorka,nebo Rezek nám pějou na cesty.Jednou vzal cd a jela s náma ta známá brazilka a Romotáta tam narval ty jeho hitovky,jí je 22 😕 😕 tak ,když měla s náma jet jindy,měla docela starosti,jaká,že hudba to u nás v autě zase bude 😀 😀 nějak si to asi nechtěla zopakovat 😀 😀

coko.joko
6. únor 2010

Ahojda holky,
leni dekuji ja to zkusim teda udelat tu buchticku pristi tyden....snad se to povede.... 😵 ja jsme talent vyuceny....
medu to je jak u nas celou cestu nam hraje CD-Spaleny a hity 70 a 80 leta a kdyz uz me to leze krkem tak tam dam Kabat a trochu jinou muziku a kdyz prejedem hranice okamzite ladim Impuls 😀 😀 takze vsude stejny...no to jsou ty starsi chlapici 🤐 🤐 🤐
jinak me rano vzbudilo slunicko,tak jsem se ted nasnidala a pujdu ven musim koupit nejaky darecek mamce tak jdu hledat....tak paaaaaa

coko.joko
6. únor 2010

tak mam v sobe kavicku a jdu na to hodit ten ksicht a vyrazim.......jinak holky vcera jsem koupila uplne super vec a jsem z ni unesena uz jsme to zkousela......tak poslouchej te..v Rosmann maji v kosmetice specialni ziletky na oboci,takze uz nemusite vytrhavat pinzetou,protoze to nekoho boli,ale tohle je mala specialni ziletka a tu si date k oboci a jedete a krasne vas to oholi,no jsem koukala jako blazen...co vse uz nemaji...a namam ani cerveny fleky no proste bajo,takze jsem se zase neco naucila a hned bych holila vsechny 😀 😀 😀 Tak na to muzete mrknout.....neni to ani drahy......

lenkacar
6. únor 2010

čus ženy ,tak se hlásím ,byla jsem na nehtech u češky ...abych byla na ples hezká ..nehty mě nebolí ,nalepila mi nové 4tipy ,takže je to drobet znát,jinak to docela ujde ..musim uznat že maj rozdílné postupy ,v troubě nic nezapejká ..čínani 2krát ..možná se mi ty čínský líbily více ,ale tohle bude více hygieny a bezbolestné ,brousila to v ruce ,bruskou jenom kůžičky .. 😉

lenkacar
6. únor 2010

čoko od kud že txy jsi že říkáš já jsme ..mě to totiž tady zaráží u víc holek ,že se najednou používá jednotný i množný číslo ..já bych napsala já jsem .. 😉

lenkacar
6. únor 2010

obočový žiletky ty bláho ..to je vymoženost a zajímalo by mě jestli to obočí pak ještě více sílí ,to už bych si ho pak asi i česala .. 😝

nadis.h
6. únor 2010

AHojky,

Coko jak o holí?? Nezůstanou Ti tam tečky po tom? To musí být super věc. Já jsem na trhání obočí hrozně líná a škubu až když vypadám jako Brežněv. 😀

coko.joko
6. únor 2010

hoj holky,jsem ted prisla z mesta a koupila jsem si raminka na pidi vecicky 😀 a ted jdu jist mam hlad jako blazen 😎
leni,to je teda super,ze se ti ty nehty libi a mas radost...to byl preklep ja jak pisu rychle,tak se me tam motaji ty pismenka..jinak jsem z mesta jak je Safari 😀 ....
no a fakt to funguje jsem se vcera vecer tim oholila a je to bomba...a namas pupinky a ani vyrazku a proste super vec,ted pockam,jeste jak dlouho bude trvat nez to naroste 😉 ale zatim jsem spokojena......
nadi ja jsem totis jako ty,porad to oddaluji,ale tohle je behem 5 minut hotovy...... 😵

nadis.h
6. únor 2010

Coko tak ono jestli to bude růst rychleji je fuk když s tím pak není žádná práce. 🙂 Tak to se podívám taky tady zda to mají.Ale jsme 100 let za opicema tak určo neuspěju. 😝

coko.joko
6. únor 2010

nadi ja jsem na to prisla uplne nahodne,jsem si kupovala stiny a najednou koukam do vedlejsiho regalu a tam vidim dve pidi ziletky a tak jsem to zkoumala a na druhy strane fotka,kde je namalovany oko a oboci a ta ziletka jak to holi a tak jsem to koupila.urco to sezenes,taky....a nekecam za 4 minuty jsem mela obe oboci krasne oholeny a vubec to neboli 😀 😀 takze super vecicka...

nadis.h
6. únor 2010

😀 😀 😀 to dám ocenit Nobelovou cenou. 😀 Je to nejhorší opruz škubání obočí. 😝

meduna
autor
6. únor 2010

ahoj holky,
jako i kdybych měla náladu tak v prdeli,že už bych si myslela,že to nerozdejchám,tak hlášky Lenky zaručeně zaberou 😀 😀 jo a k obočí,tak pro mě byla nej metoda,kterou jsem zažila v Izraeli,nějak spešl si uvázala na prst nit a během sekundy jsem měla super obočí a ani jsem to necítila 🙂

meduna
autor
6. únor 2010

mě to obočí nevadí,kasždý den se ráno maluju a to už je automatika,že než si krapítko tužkou sjedu obočí,tak vyrvu to co vidím okolo

meduna
autor
6. únor 2010

jo jinak jsem TO 😠 😝 😠 😝 dnes dostala,takže jsem jak spráskanej pes,ležím,průjmuju,ležím,průjmuju a takhle si to pěkně střídám ☹

lenkacar
6. únor 2010

tu nítěnkovou metodu jsem medu nepobrala 😕 😕 😕 ,znám jenom dentální nit 😕 tou by to asi nezmizelo 😕 😀 😝 ,tak se mi chce spát a ne plesati..takl jsem si namastila ruce a ležela tady v obýváku ,ted se nakrmim a půjdu ze sebe pomali dělat kočku

lenkacar
6. únor 2010

jinak se nějakej zelenej ptal vladíse jestli prej bere manželku ..no tak nevim jak si hoši ten ples představují 😕 😕 😕

lenkacar
6. únor 2010

medu TO..ti nezávidim,mívam obdobný průběh a moc příjemné pocity v prdelní oblasti ,jako když mi tam kvete růže s trnama

lenkacar
6. únor 2010

no zde nikdo ,kdo by mě přemluvil abych se nešla vysprchovati ,tak tedy jdu no ...

meduna
autor
6. únor 2010

😀 😀 😀 jo jo,růži ta mám a má pořádný trny 😒aha,tak to by mě docela zajímalo jak si to zerlenej představuje ten ples 🙄 jo tak to ti závidím,šla bych hned na ples a co teprve Roman,ten je miluje.Nítěnková metoda byla dobrá,ale nevím jak to dělala,ale dentální to nebyla,to vím jistě 😀 byla to obyč niť na šití,nějak si to namotala mezi prsty a fungovalo to jako kosa,ale brala to i s kořenama

meduna
autor
6. únor 2010

kolik si dala za nehty?a máš acryl?

meduna
autor
6. únor 2010

Čongové to pilujou těma strojkama a to je na hovno,ale víš proč to dělaj,je to rychlovka a stihnou víc narejžovat 😝

meduna
autor
6. únor 2010

tak jsem Romanovi řekla,že jdete na ples a odpověď:též bych šel kurňa na ples,si zatancovat polky a valčíky

nadis.h
6. únor 2010

😀 😀 Roman bude strašnej husťák. 😀 Musím se vždy smát nad Zagorkou..ted ty tanečky. 😀 Si ho představuju jak si nožkou podupává do rytmu při vypalovačkách. 😀

Medu já jsem to viděla v Egyptě s tou nití. Taky jsem čučela jak puk.Mají už ten správný grif na to.

meduna
autor
6. únor 2010

ahoj Nadi,no tyhle jižani to tak si dělaj,Brazilka Tatiana,co ji znám to taky tak dělala.jo to je jeho a pak ještě Jazz 😕 ale má rád i tvrďárny jako Ramstein,nebo moje Kabáty,no je prostě všestrannej.no Spálený nám taky v autě pěje,jako u Coků

meduna
autor
6. únor 2010

dělala jsi holanďáky

nadis.h
6. únor 2010

Mám je uplácaný v misce. Nejhorší mě čeká teprve-obalování. To mi neba. 😝 Ale těším se na ně až budou hotové. 😅

meduna
autor
6. únor 2010

no to je sraní a pak to smažení 😝

nadis.h
6. únor 2010

Jo z toho smažení je vždycky puch... 😝

Jdu na to. Prndala jsem s mamkou do ted.

dadous
6. únor 2010

ahooj , jo je to smrad z těch holandaku ale jsou vyborny, nadi zejtra upeč nějakou buchtu a ten smrad přebiješ 😀 jinak ja dělala ten kolač od cokomamy a povedlo se , dadouš si šmakoval 😵

coko.joko
6. únor 2010

Cus bus,
jsem ted prisla z venci a jsem uplne usmajdana a utahana a hlavne prezrana 😀 😀 cokotata si koupil krasny svetrik a ja moc dobry cokoladky maji slevy v jednom obchode 😀 😀 a pak jsem si musela koupit opet ten Dönner...kureci masicko,zelininka a je to moc dobry....
medu,taky jsem na tom jednou byla na ty nitkovy metode a je fakt,ze to neboli a je to rychlost.....
nadi,to vis holandaci smrdi,ale potom ten pozitek kdyz ho papkas je uzasny 😵
dad,to jsem rada,ze se to povedlo a osvedcil se recept...a hlavne,ze dadousovi chutna.....
leni,doufam,ze si uz uzivas na plese....a prosim te proc rikas zeleny to je vojak Vladis nebo co?