IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
4. bře 2010

ten můj koblih doma má taky rád sladký .tuhle večír jsem dělala kynuté koláče

meduna
autor
4. bře 2010

a to je můj Romotáta tak hodnej,včera mi přinesl snídanku do pelíšku,chleba a na něj mi vykrájel rdce do sýra tvrdého

meduna
autor
4. bře 2010

holky pekla jsem roládu sladkou-JÁ 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a byůa vynikající z časopisu pestrý svět

coko.joko
4. bře 2010

jo holky to jsem si ho naucila ja takhle a ted to mam.....kdyz tu byla moje mamka,tak se musela smat,kdyz odjizdel na tri dny pryc a rika me,prosim te zbalis me veci ty to umis tak krasne narovnat a kdyz prijel,tak jsme mu zase sla tu tazku vybalit 😀 😀 😀 a to je porad vse pod nos.....
leni no vidis koblizky to je taky dobry bych mohla udelat...
medu to je tak krasny to me se teda nestane abych mela snidani do postele,to me radsi nekam vezme a koupi me ji......

lenkacar
4. bře 2010

medu tak recept sem 😉 ,asi formičkou na cukroví ne? medu do toho sýra ,já to teda nedělam

meduna
autor
4. bře 2010

no on Romotáta je hodnej a romantickej,až si někdy nadávám,že já jsem lína mrcha 😠 no ale dnes jsem se polepšila a udělala mu taky snídani do pelíšku-první 😖 a srdíčka jsem mu taky do sýru vyřezala,on mi dělá furt snídaně.Ty to děláš pěkně,se mi to líbí,ale když já jsem líná a nerada něco dělám,mám strach,že by si na to pak mooooc zvyknul 😕

meduna
autor
4. bře 2010

leni,vyřírnul to nožem,protože formičky určo neví kde jsou 😀 Jo recept napíšu,bylo to fakt moc dobrý,nadejchaný.ale místo marmelády s rumem by mi tam pasoval krém

lenkacar
4. bře 2010

my si občas o víku namažem chleba v kuchyni ,žádná postel..nebudu ho rozmazlovat ,neni na to zvyklej ,by si myslel ,že jsem se zbláznila že jdu drobit do postele

coko.joko
4. bře 2010

medu roladku dej recept vyzkousime hned......ja rada,delam nove veci......no ja jsem driv byla taky tak prdla a delala jsem oblozeny chlebicky a delala ruzny kyticky atd,ale to me teda uz ted nebere,ale naucila jsem si ho pekne,takze ted v tom litam,ale az bude spunt,tak to zkonci a to bude pak asi koukat 😕 😕

coko.joko
4. bře 2010

ale leni,neni to spatny napad mu udelat prekvapko do postele...pekne michane vejce a toustiky k tomu a dzusik,kavicku a jeste ve vaze kyticka to by bylo krasny.......no tak se zase proberu co holky.....

meduna
autor
4. bře 2010

4vejce,1sáček van.cukru,1lžička nastrouhané citr.kůry,100g krup.cukru,120g hl.mouky,1lžička prdopeče,60ml oleje.
Žloutky vyšlehat s van.cukrem a kůrou do pěny.Z bílků a krup.cukru připravíš tuhý sníh-to mě dalo docela zabrat 😀 Pak obě hmoty spojíš a vmícháš mouku,prdopeč a olej.Těsto rozetřeš na plech vyložený pečícím papírem.Troubu vohulíš na 200 a pečeš tak 8min.Poté korpus poprášíš moukou a otočíš na čistý papír,použitý odtrhneš-no jak jinak,přece nebude Vládís žrát papír 😀 😀
No a oni tady maj nádivku:150g rybízové zavařeniny,rum na rozředění
Vlažný korpus našmrdláš zavařeninou a pomocí papíru stočíš do rolády.Guten Appetit,Frau Lenka 😀 ale i Frau Coko 😉

meduna
autor
4. bře 2010

ale já bych do tý roládky raději nějakej krém,to vy si jistě poradíte,protože pečete furt 😉

coko.joko
4. bře 2010

Vielen Dank für das rezept 😀

meduna
autor
4. bře 2010

jo a máme ledničku v prdeli 😠 ,mrazák mi ukazuje -32 😕 a chladnička nejde,tam je teplo a přitom jsem ji nařídila 😀 😀 aby chladila,no nechladí,má mě v paži 😠 takže asi kompresor v prdeli,má to dva a jeden nefachá

meduna
autor
4. bře 2010

je fakt dobrá,to se bude cokotáta a Vládís oblizovat

coko.joko
4. bře 2010

medu nam se taky sere lednicka a dalsi veci v byte,takze asi se bude muset kupovat nove......jinak cokotata sni vse sladky,takze urco bude chutnat....mu reknu to je od medunky recept....se vzdy pta co je noveho na konikovi a co pise medu,lena dadousek je to sranda,jak vas zna 😀
fujjjj ted tu smrdi nejaky indicky jidlo ten co bydli pod nama porad neco vari a smrdi u toho hrozne.......

lenkacar
4. bře 2010

čoko to se prober nějaký kytičky když chrápe jako hroch ..by mě asi vyfakoval ,když spí tak spí ,možná by si dal říct na nějakej ten sex a sbohem.. a ještě ,aby se přitom nenadřel chápete ..

meduna
autor
4. bře 2010

akorát je problém s penězma,si musíme jít pujčit k rodičum,jestli teda maj 😲 no tady balo taky veselo,egypťan nad náma se oženil,před 4 měsíci,ale ta mu dala facku jako kráva,tak to víš,to je něco na tyhle národnosti 😀 a včera už tady byla policie a asi ji odváželi,proběhla tam nožní bitka 😀

meduna
autor
4. bře 2010

fuj tak sex po ránu,to bych umřela.kdybych dostala na výběr,tak beru dobrovolně smrt

coko.joko
4. bře 2010

leni vzdyt jsem psala,ze se musim vratit na zem zpatky 😀 😀 😀
holky ja porad zeru...jsem snedla polevku a ted se tu cpu hroznovym vinem a do toho mam jeste jablko a kiwi a za chvilku tu je cokotata a budu mit tu koprovku to je kombinace teda....... 😀 😀

meduna
autor
4. bře 2010

Coko to vypadá na hajzlovej tanec 😀

lenkacar
4. bře 2010

ty kráso medu ,to je nátura ..a kdo koho kuchnul?to jsem teda jako beránek ,musim se pochválit 😵 😵 😵 jaká jsem hodná žena ,dostal jenom3facany zatim

meduna
autor
4. bře 2010

no ona na něho vyběhla s nožem,byl u nás a prosil Romana,aby šel svědčit 😠 tak mu řekl,že nepůjde.no tady je veselo,ty naproti nás s uřvánkem miminkem,se taky rubou s nožema 😀

lenkacar
4. bře 2010

vid medu ,ten smrad a ještě námaha ..fuj tajbl ..tuhle jsem měla mazlivou náladu a koukal na mě jako jelen co že po něm jako chci ,když si luští ve svym koutě sudoku 😀 😀 😀 ,tak jsem se probrala a šla na pc 😝

meduna
autor
4. bře 2010

takže žrádlo nám tady nesmrdí,ale mám obavu,že tu bude brzy smrdět mrtvola 😀

meduna
autor
4. bře 2010

jako po ránu jsi měla mazlivou 😕

lenkacar
4. bře 2010

medu do velikonoc tutově .. 😀 😀 😀 ty kráso ..nožema jo?ten pod náma zase ožralej nadává a furt tříská z dveřma a to já už řvu a třískam do topení ,ale už se hodně zklidnil od té doby co jsem domlouvala jeho manželce

lenkacar
4. bře 2010

hádejte co posloucham na youtube ,michala davida ,moje mládí .. 😝 ,po půl vyrazim do fachy

meduna
autor
4. bře 2010

jo nožema,minule na ní řval,jooo tak ty na mě s nožem jo?a už to tam lítalo 😀 a pak je vidíš a jsou za ručičku a olizujou si palice

meduna
autor
4. bře 2010

a jéje,tady to jelo včera,táta oprášil desky 😀 😀 jela i holka s citronovou šálou 😀 😀 😀 Leni,tak ať ti to tam uteče a žádný nerváky 😉