IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
4. bře 2010

večer jsem měla mazlivou ..co šílíš ty blázne ..prej ráno!!!!!!!!! 🙄 😕 😠

coko.joko
4. bře 2010

medu smrdet mrtvola a to je teda puch holka to zlaty jidlo od indu 😀 😀 no koukam,ze vsude stejny tady to je taky nekdy prdel videt a nebo bejt u toho jak si davaji....nechapu tyhle narodnosti,ale turci jsou asi nej hovada.....
leni to mate taky veselo u vas koukam......kolik je Vladisovi...

lenkacar
4. bře 2010

vladís je o rok mladší 37let ,ale vypadá na 50let ,furt mu to musim připomínat .. 😝 😝 😝 😝

lenkacar
4. bře 2010

ted jsem se lekla mezi michalem davidem na mě najednou vykouklo ,asi písnička ,,lížu pí..č.. celý den a tam vaječníky na obalu ,,to nezznám ještě .. 😝 😝 😝 😀 😀 😀

meduna
autor
4. bře 2010

😀 😀 😀 no to je určitě moc rád,že mu to připomínáš

coko.joko
4. bře 2010

medu teda desky oprasil,,,ja jsem rada,ze je mame v CR a nic oprasovat nebudem....staci to jeho radio Impuls a kdyz hrajou Gotta,Zagorku,Spalenyho atd,tak to jede a zpiva si u toho..... 😀 😀 v aute porad jen tyto pisne a porad dokola.....vcera jsem vstavala na WC a Vrata cvicil a hrala mu k tomu muzika Spaleny 😀 😀
leni,tak at ti to utece v praci a mrkni zase na nas vecer......
holky koukala jsem,ze nadis na nas pekne prdi a chodi jinam......

coko.joko
4. bře 2010

leni,tak ho prihlas do poradu jak uvadi Laurinova a uvidis jaky to bude kocourek potom.....ja taky porad rikam,ze mam mladyho pana....... 😀

meduna
autor
4. bře 2010

no dobrá píseň 😀 😀 jdu se smrdutkou,nějak se podezřele pokrucuje a pokukuje na mě.Aby si ještě někdo nemyslel,že mrtvola je u nás,protože jak smrdutec otevře mordu,to je maso

meduna
autor
4. bře 2010

cokotáta by měl s romotátou hodně společných témat

coko.joko
4. bře 2010

leni,kam ty chodis na ty pisnicky holka jedna 😀 😀
medu jen utikej se psikem,at nemas doma pohromu......

coko.joko
4. bře 2010

medu ja myslim,ze ten muj by si rozumel az moc dobre s tim tvym.....vekove stejne skoro teda...ale nesmel by ten tvuj mluvit o politice to je pak konecna u nas..... 😵 😵

lenkacar
4. bře 2010

ted jsem se na sebe koukla do zrcadla a málem jsem upadla ,mám novej makeup a líčim se v hale kde neni denní světlo ..je strašně tmavej a vypadam jak rudá soňa ...ses vítivou rtěnkou ..ty kráso a neni čas zasáhnout ,bože bože to mě zase baby na zastávce zdrbnou

coko.joko
4. bře 2010

leni ser na baby a kdyby neco tak jim rekni nova moda a nevsimej si jich 😀 😀 ja ted jak mam taky jinou plet,tak se nekdy namaskuji a vypadam jak indianska kanoj 😀 😀 tak pak mazu a prd platny.....

meduna
autor
4. bře 2010

rudá soňo 😀 😀 ser na ně.je to tvůj ksicht a vypadáš pěkně 😵

coko.joko
4. bře 2010

mam doma cokotatu jdem papat.....

meduna
autor
4. bře 2010

my jedeme škemrat o půjčku 😢

coko.joko
5. bře 2010

Dobre rano devcatka 😀

dadous
5. bře 2010

ahoj babuchy, jsme doma 😅 jupí 😀

nadis.h
5. bře 2010

Ahojky,

Daduš tak super. 🙂

meduna
autor
5. bře 2010

Ahoj Dadoušku ty naše nemocniční,tak to jsem moc ráda,že jsi už doma.a co Nikolka,porostla ještě?
Ahoj Nadi,jak je?už je to lepší?

meduna
autor
5. bře 2010

jede uklízet do praxe,tak zatím pa holky 🙂 jo lednice a mikina bude v pondělí

nadis.h
5. bře 2010

🙄 Medunko na houby... Jsem nějaký chcípák.Když mi není šoufl od žaludku tak mě zas porazí chřipka. Takže jen ležím a nejsem schopná ničeho.

coko.joko
5. bře 2010

Ahojda holky,
dadousku to je super,ze jsi doma a v poradku,akorad asi ty nozky na prd vid....me teda ted taky zacinaji pekne srat 😀 😀 a do toho jeste ruce jsem dnes v noci vstavala a chladila je protoze me to uplne tahlo..
Nadi,ty ses taky prisla podivat k nam 😀
medu,tak super lednicka bude a i mikina tak to mam radost...
ja se tu seru s buchtou holky to jsem si zase dala .....proc ja vul se nedrzim starych receptu a musim porad neco zkouset..... 😵

nadis.h
5. bře 2010

Holky já jsem chcíplá. Furt jen ležím a pak v noci s sebou šiju.
Ted sousedka něco vaří vedle a to je smrad. 🤐 Chce se mi z toho zvracet... Jí to snad půjdu říct co to vaří za hnus. 😨

lenkacar
5. bře 2010

nadi dojdi jí poblejt rohožku a napiš vzkaz .. 😀 😀 😀

nadis.h
5. bře 2010

Leni no ona je hodná..to zas tak bych nebyla zlá... 😀 Ale je to puch celý den. Nejde to ani k ničemu přirovnat.

lenkacar
5. bře 2010

hodná bejt může nadi ,ale může vařit něco normálního co?s ohledem na tvůj citlivý žaludek v těhu 😀 😀 😀

lenkacar
5. bře 2010

nadi jak často se krmí hadice a kolik sní myší ,i osmáky žere?kámoška daa do zverimexu a bojí se ,aby to nebyla potrava

nadis.h
5. bře 2010

No to jen dneska dělá nějakou takovou jobovku.Jinak většinou mi dělá až chutě těma vůněma. 😀

Had náš co má 3 metry žere tak jednou za měsíc-dva... Jak kdy. Když se svléká tak nejí třeba 3 měsíce. A žere jen potkany.Jsou to spešl krmní potkani. A sní 2 velké nebo 3-4 menší.

coko.joko
5. bře 2010

nadi,to je co,kdyz vari hnus smrad jidla.....to ja mam porad dole pod nama ind jeden blbej....smrdi kazdy den by me zajimala jejich kuchyn jak vypada.....
leni,a ty jsi uz mela mit taky osmacku ne???? 😉
ja jsem dodelala maslove medovnicky a to jsem si zase dala,ale mam to za sebou a ted tu chcipam vedrem...tak se chladim u okna 😀 😀