IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
31. bře 2010

já se střihala včera večer ,toho bordelu zase..měla jsem nerva že se mi nepovedl ten bramborák tak to odsraly vlasy ..ale co byl úplněk a to se maj střihat 😝

coko.joko
31. bře 2010

leni,tak na tohle nic nedavej,protoze to pak mokva,musis to nechat vysusit a ja bych to zalepila jenom,abych do toho nezanesla nejakou infakci....

coko.joko
31. bře 2010

ty se strihas sama to jsi dobra holka,to ja bych vypadala jak idiot vzit nuzky na sebe...a prosim te co stalo tomu bramboraku,ze se nepovedl...

meduna
autor
31. bře 2010

mastičkou bepanthen plus 😉

meduna
autor
31. bře 2010

jo Leni,mrkat můžu jak chci a přidá tak hovňajse 😀 😀 no už tady bylo i to,že mi cukal ret 😀 to aby si ještě nemyslela,že na ní dělám erotické posunky 😀 tak už jsem ostříhaná,ta to vzala hákem a jdu teda na procházku se psem

dadous
31. bře 2010

aha medu tak to se na to asi vyser, ne? když budeš mít mín jak na pracaku 😕
zdravím zbytek 😉

meduna
autor
31. bře 2010

díky holky.já jsem takovej nerozhodovec,že je to hrůza.ale člověk to potřebuje probrat a tady nemám nikoho 😢 tak prudím vás 🙂

coko.joko
31. bře 2010

medu ty to beres teda rychle,uz ostrihana.....

meduna
autor
31. bře 2010

coko,sem tam přišla,hned mě posadila,vzala nůžky a jela.Bylo to jen na sucho,takže žádný sraní kolem dokola

coko.joko
31. bře 2010

medu,neprudis to je dobre,ze to mas skym aspon rozebrat... 😵

meduna
autor
31. bře 2010

tak jdu procházkovat z tou mrchou,zas mě šmíruje,převelice smutně 😝

coko.joko
31. bře 2010

medu,vy bydlite nekde v centru ne???Vse mas po ruce.....to ja musim vsude chodit delsi dobu,jen potraviny a pekarna je tu kousek......

lenkacar
31. bře 2010

čus daduš ..seká se mi herka to je hnus velebnosti ..já si pustila vzdzuch balkon.dveřma a jsem taky jak venku,my máme totiž novej vysavač a on při akci teda dost smrdí... 😝 jsem to drobet poluxla ,aby se návštěva neurazila ,že jí vítám v zahnojeném bytě ,ale okenu už do haksny odmítam vzít ..o už by byl převelikej luxus .. 😝

lenkacar
31. bře 2010

jo čoko střiham se už léta ,vždycky nahoře sestřiham a dole to šmiknu na ramena ..stříham se zásadně nasraná ..ten adrenalin mě rozpumpuje a pak ten bordel jsem i schopná uklidit ,za klidu byx mě to ani nehlo a ty štětiny jsou všude .to musí bejt hrozný střihat doma soukromě ...

lenkacar
31. bře 2010

medu já byla dlouho na dávkách když se mi to nevyplatilo fakat ,ale po svatbě jsem ztratila nárok na vše a musim makat a co vydělam je navíc pro rodinku ..kdybych byla doma jsem zadáčo ..protože má vladís pěknej plat

coko.joko
31. bře 2010

ja jsme ted taky luxla a cekam na toho meho cokotatu a jdem na nakup at mam co papat.....musim vymyslet plan na vikend jsem opet sama,tak nevim co delat a hlavne tu je vsude zavreno brrr ani po obchodech nemuzu 😵 😵
jsem dnes rano rikala cokotatovi...co jsem vse koupila a ze potrebuju korunky tak koukal a nic nerekl 😒
leni to jsi teda dobra s tim strihanim....no ja taky nemam narok na nic,protoze ten muj ma dobrej plat........ 😉 😉

meduna
autor
31. bře 2010

Coko,nebydlíme přímo ve městě.Ale je to takové sídlišťátko,mini cihláky 4patráky.No a je tu pošta,edeka,norma,holič,cukrárna v jednom.ale do města to mám na kole 15minutek

meduna
autor
31. bře 2010

tak prasuta našla venku suchou žábu a už si s ní pochodovala v mordě-fuj

blazenkaa
31. bře 2010

ahojda Holčičky

meduna
autor
31. bře 2010

ahoj Bláži,
mastím na půdu pro ty jarní sračky,jinak to nedonesu nikdy 😝

dadous
31. bře 2010

ahoj blaži 😵
medu ty seš tak zodpovědna 😅 ja mam pořad za oknem vanoční truhlíky 😀

meduna
autor
31. bře 2010

no bacha,já odnášela ještě teď soba jako hovado,co v něm hořej svíčky 😀 😀

meduna
autor
31. bře 2010

Dadoušku,kontrolní otázečka 😎 jak se ty ptáčata dělaj 😕

dadous
31. bře 2010

osolíš, opepříš, namažeš hořčicí, a davaš vajce na tvrddo, parek nebo salam, špek a okurku, zamotame zamotame, opečeš,podleješ vodou a dusíš 😵

dadous
31. bře 2010

hodím kostku masoxu a nakonec zahustím jíškou

dadous
31. bře 2010

karel sedí u postylky, v ložnici a knučí, že chce Nikčinyho medvěda 😀

meduna
autor
31. bře 2010

ten prasut a na co ho jako chce?nemá on nějaké jarní choutky 😎

meduna
autor
31. bře 2010

jsem teď zase vyhodila jedno klíště,jen to po ní leze,vždycky po palici.tak mám nerva,že to bude běhat tady po bytě a hledat další autobus do kterého nasednou 😝 a budu to já,nebo Roman

dadous
31. bře 2010

asi ma choutky 😀 toho staryho jsme mu už vyhodily, a dostal novyho, jenže je menší naž ma Nikola 😀

blazenkaa
31. bře 2010

normálně jsem čekala na vaší odpověĎ až jsem u toho vytuhla ,to už semnou není normální každý den odpoledně mi je nějak divně asi po těch práškách