IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
31. bře 2010

no ty jo,ale ona už ne 😀 😀 😀

lenkacar
31. bře 2010

😀 😀 😀 já jsem si tvořila svícen koupila jsem si oproutěný kuličky ,ale mi to nejde tak jsem odešla 😝

lenkacar
31. bře 2010

ty jo mě sen koník kouše to je hnus ..asi si dam pivajze z vladísem ,tomu řikam domácí pohodička 😝

meduna
autor
31. bře 2010

tak tam nalep neoproutěný vládíse 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
31. bře 2010

dneska mi přišla do krámu holka z mého malinka ,já jí měla děsně ráda je o 10let starší a vůbec mě nepoznala ,tak jsem se připomenula a ona se upřímně zděsila jak jsem tlustá,jenom tyoči prej mi zůstaly ..to potěší ,ona vypadala velmi zachovale

meduna
autor
31. bře 2010

no jo Roman už taky odšpuntoval a nabízel mi,ale tohle nedám,je to moc silnej zrzek,to bych se tady povalovala 😝

lenkacar
31. bře 2010

já je nechtěla lepit ..jenom jako naaranžovat ale se mi to nelíbí

meduna
autor
31. bře 2010

a to ti jako řekla,že jsi tlustá 😕 😕 😕

meduna
autor
31. bře 2010

a víš proč tě nepoznala???protože je o deset let starší a už jí to tak nepálí 😀

lenkacar
31. bře 2010

jo ale ona má pravdu ,jsem jako bedna kytu tak jsem jí vysvětlila ,že to je po hormonech ..tak mi řekla at nežeru a sportuju ..nevim jestli se budu příště někomu upomínat

blazenkaa
31. bře 2010

Leni když jsi brala ty prášky brala jsi všechny nebo jenom jednu barvu

lenkacar
31. bře 2010

blaži jen si pamatuju že se jedla jenom jedna barva z tý diviny ajá samozřejmě žrala všechno ... 😝 a púak jsem dostala pojeb a dělali si ze mě prdel ,že jsem mohla sežrat i krabičku 😝

meduna
autor
31. bře 2010

no já bych to nedělala.nepozná,nepozná,její blbost.A byla netaktní 😠 kdyby žrala tolik hormonů,bych ji chtěla vidět

lenkacar
31. bře 2010

měla jsem to napsaný v tom papíru a já to asi nějak nepochopila

blazenkaa
31. bře 2010

a z té kamarádky si nic neděle ať si každý říká co chce a koukne se raději na sebe každý má něco

blazenkaa
31. bře 2010

no já beru jenom bílé a je mi zle tak jsem myslela žče to je potom

lenkacar
31. bře 2010

jo asi jenom bílé se jí a já jedla všechno i ty modré 😀 😀 😀 😀

lenkacar
31. bře 2010

mě taky bylo blaži blbě ..a hrozně unavená jsem byla.

lenkacar
31. bře 2010

doky mi na to fnukání jenom řekl ,že to musim ten měsíc vydržet

blazenkaa
31. bře 2010

i to se stane .Nějak jsem se zapoměla jako na co to je nevíš náhodou ?To jsi brala taky před KETem

lenkacar
31. bře 2010

to je tuším progesteron...jojo taky před tim poslednim ketem a taky prednison

lenkacar
31. bře 2010

já prostě blbě snášim všechny hormony ,měla jsem návaly jak prase ,horko ,zima ...

lenkacar
31. bře 2010

tak se zatim mějte jdu si načít toho lahvoně ...at je ten svět veselejší 😀 😀 😀

blazenkaa
31. bře 2010

to já jen jsem unavená zle a pořád mě bolej prsa fakt jak těhu

blazenkaa
31. bře 2010

tak dobrou já jdu do hajan zachvilku ještě že užž je čtvrtek ta raní me zničí 🙂

meduna
autor
31. bře 2010

no bláži,aby to nakonec fakt nebylo těhu 😉

lenkacar
31. bře 2010

jo blaži hormony jsou svinstvo ....tobě bych přála domácí těhu..umuchlat si to miminko pod duchnou ...

meduna
autor
31. bře 2010

tak Leni,špuntování zdar 😎

coko.joko
31. bře 2010

leni,to si delas prdel jak tohle muze nekdo rict,kdyz te dlouho nevidel,ze jsi tlusta...me to pripomina moji svagrovou ta je uplne stejna...kdyz se tam ukazu v CR,tak jeji slova jsou ty jses tlusta a nebo kdyz jsem prijela od more,tak me zase rekla,ze nejsem opalena tak proc jezdim k mori...tyhle lidi bych zatloukla nekam daleko 😉 😉 a ty vence jsou krasny jsem musela zavolat i cokotatu at se mrkne jak jsi sikovna,tak pry se mam taky neco naucit at mame vyzdobeny byt......
ja se tu ted seru z buchtama zitra na zimak,tak toho mam plny kecky a jeste me kyne testo......brrr

meduna
autor
31. bře 2010

no to mi povídej,já mohla jít z fleku dělat Viktorku ke splavu,jak jsem byla mimo mísu 😀