IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. dub 2010

leni,taky jsem si hrala na dospelou,kdyz me bylo deset,tak segra mela maly dite a vsichni vozili panenky a ja zive dite a hrozne jsem u toho machrovala si pamatuji.....kdyz zabekala,tak jsem i dala dudlik a holky me to zavideli....... 😀

lenkacar
1. dub 2010

stejně za nás byla jiná doba ..já běhala v teplákách ještě v 15letech s kočárkem kolem baráku a dneska ty smrady v teplákách nepotkáš..každej smaží na pc a písničky z mobilu..prostě jiný zájmy..já vodila ukradenýho holuba do pytlíku od bačkor u kostela,na provázku na noze místo psa ,my ho naši nechtěli dovolit..a jiný takový čůrovinky..

lenkacar
1. dub 2010

tak jdu hnípati ..tak se mějte dámy ...zítra ráno možná zaskočim pozdravit ,ale nic neslibuju ,musim dřív do fachy uklízet...ale po ..určo zajdu ..papa

meduna
autor
1. dub 2010

tak Leni to je přesný s tou bio matkou 😀 já vozila můj dětský kočárek a panenku jsem dala jsko klečet aby mohla koukat z boudy ven a myslela jsem si,že lidi nepoznaj,že mi je 10 a že je to panenka 😀 😀 a když jsem vozila půjčené děti,tak jsem si myslela taky,že to lidi nepoznaj,že neni moje 😀 😀

coko.joko
1. dub 2010

to mas pravdu,dnesni mladez je hrozna,ale taky to ma neco do sebe.....no ja si vzpominam jak jsem si hrala s klukama na vojaky a meli jsme luk a sip a strileli po sobe..udelany z raminka a spejle a uz to jelo.....lezla jsem po skalach a porad jak prase....me to hrozne bavilo......

coko.joko
1. dub 2010

leni...dobrou......taky asi zalehnu......

meduna
autor
1. dub 2010

tak dobrou Leni a Coko 😔 😔

meduna
autor
1. dub 2010

a co ten dadouš s tou malou kolotočářkou? 😀 😀 😀

dadous
1. dub 2010

😀 ja koukam na telku 😀 hleda se tata a mama, docela sranda 😀

dadous
1. dub 2010

a kolotočařka ma pulnoc 😅

meduna
autor
1. dub 2010

jé taková krásná fotečka,kolotočářka se směje

meduna
autor
1. dub 2010

jo tak tak zavolej a řekni,že by tady jedna máma byla i táta k tomu 😀

meduna
autor
1. dub 2010

a kdy se tak budí?

meduna
autor
1. dub 2010

naše prasuta sežrala teď smrdutý smradlavý ucho 😝 😝 ucho bylo velký jak chlapská dlaň a ona ho měla za 5 minut v prdeli 😀 jo a ráno si vynucuje jít k nám do postele 😕

dadous
1. dub 2010

tak kolem pulnoci 😅

lenkacar
2. dub 2010

zdravím a dočetla jsem ,medu tak to máte po ránu zážitek z vůně 😀 😀 😀 😀 ,tak jí kup něco vonavějšího a nebo jí vydrhni chrupíky ...tak dneska to bude boj ,mám zase nandáno plno věcí zařídit a ne vše milé ..se zákazníkama 😝,včera byl apríl jak vyvedenej v barvách hned po ránu mi tam přišel nadávat manželský pár ,že tam baba koupila triko na toho jejího hrocha 3xl a je malé a větší nemáme a ona chce kč ..který já jí dát nemůžu ..no komedie hnus ..nakonec si vzala výměnou rifle hroší a doplatili rozdíl a večer tam měla kolegyně něco podobného s babou s riflema ,že se jí vytáhly na nohách ,co s tim..no být tam já tak nevim... 😝 ,z těch reklamací mám vítr docela.tak mizim krásky ,venku to vypadá oskarově,doufám ,že neumrznu to počasí je zrádné.Odpolko jedem kupovat věci na chatu ,tak co se nashromáždilo přes zimu korunky tak ted se pěkně rozkutálí .. papa

meduna
autor
2. dub 2010

ahoj holky,tak jsme doma z procházky,venku slunce ale zima,no a od zítra to má zase stát za hovno.Leni,já bych na to neměla nervy.vyřizovala jsem reklamace dříve a málem jsem zkolabovala v krámu,když na mě baba začala řvát 😀 no tak utrácejte,já jse půjdu povalit na gauč a pustím si chobotničky 😀

lenkacar
2. dub 2010

ty moje medová panenko já přijela z obíčka ,koupili jsme kamna ,akorát nechápu jednu věc ,aby to topilo musí se větrat 😕 😕 😕 😕 😕 nakrmila jsem kočky ,jedna je prostě moje nej..řikam jí ,,plešoun,,má plešatý ucho a ke všemu je to kocour .. 😀 😀 😀 ,nenašli jsme otvírák ,lžíce se mi zlomila ..no na chatě prostě bojové podmínky ..takže to byla rychlovku a zase šup domu do paneláku ..

dadous
2. dub 2010

ahoooj, tak my mame rymu jako prase 😢 chudinka nemuže pořadně dejchat 😠

dadous
2. dub 2010

😀 no leni aspon budete mít čerstvej vzduch 😀

meduna
autor
2. dub 2010

plešounek tam žije u vás na chatičce jo 🙂 co to je za kamna,když se musí větrat 😀 😀
Dadoušku,tak ta sviňa sedne i na to miminko a je jí to jedno 🙄

dadous
2. dub 2010

jsem netušila že ji muž taky chytit 😕 no dadouš už jel pro kapičky tak to vylečíme 😵

dadous
2. dub 2010

medu už si byla kvuli ty praci, nebo se na to vykašleš?

dadous
2. dub 2010

mi vynechavaj písmenka 😀 😅

lenkacar
2. dub 2010

tak jsem si koupila krém na tlamku ,aby mě beránek nepokakal 😉 a vy?

lenkacar
2. dub 2010

dadu mě se kouše celej koník 🙄 ,jo medu plešoun je na chatě ,je to vlastní brácha od mámy posránka..je to pěkný jak se tam ladně procházejí a pak jedna ladně hodila lejno a měla jsem co dělat ,abych neumřela smrady.. 🙄 😝 ,takže kočku do bytu neee,nemám na to kufr..jé dadu chuděrka malinká s rýmou ,máte odsávačku na vysavač?

lenkacar
2. dub 2010

a k těm kamnům ,jsou plynová ,stojí to 3litry a je to jenom jakoby obal na 10kg bombu a nahoře knoflík na podpálení a tot vše ..zaco chtěj takový prachy jsem nepochopila ...

lenkacar
2. dub 2010

tak jsem si namazala ksicht a čekam dle návodu ,že mi to vyhladí vrásky ..ale nepíšou za jak dlouho ,tak abych se vůbec dočkala 😕 😕 😕 😕 😝 😀

lenkacar
2. dub 2010

hlavně si musim dávat pozor na vladíse ten jak vidí někde mastičku už se balzámuje ..můj pravej opak ..ze mě už musí odlétávat suchá kůže ,aby mě napadlo se něčim natřít a pak se divim ,že jsem jako treska stoletá ..je teda pravda ,že on ten ksicht zblízka nemá nejhorší,to je asi těma ,,leninovýma zábalama,, 😝

meduna
autor
2. dub 2010

tak teď už chápu,proč musíte mít otevřený okno 😀 😀
já jsem si nekoupila nic,jo vlastně dneska zmrzlinu se šlehačkou 😀 tak beránek mě nepokaká,ale já jsem se pokakala z toho 😀 já se mažu furt,jinak bych zešílela,nesnáším suchou kůži,to Roman má pazoury věčně jak dva chřestýše 😝 tak mu nadávám a furt mu je krémuju.no u něho je to taky problém s tím mazáním,když si meje ruce tak stokrát do hodiny 😀