IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. dub 2010

strojkem néééé,proboha to napadlo Romana a na kulisku má do dneška štěnici 😀

lenkacar
8. dub 2010

tak jsem do tý kabelky nacpala svoje veledůležité šminky a pezízenku a zjistila jsem že ta svačina se mi tam fakt nevejde 😝

meduna
autor
8. dub 2010

leni,pro krásu se musí trpět,šminky jsou důležitý,tak nebudeš svačit no 😅

janysek70
8. dub 2010

Leni, tak ji sežer už doma 😉

liptonek
8. dub 2010

achooojda všem

lenkacar
8. dub 2010

ahoj lipánku 😵 😵 😵

lenkacar
8. dub 2010

no to musim svačit spíš přemejšlim že ta peněženka neni zas tak důležitá 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
8. dub 2010

tak vyndej vše a naper tam jen žrádlo 😀
ahoj Lip 🙂

lenkacar
8. dub 2010

abych váím to vysvětlila jedná se o mojí stokrát vypranou kabelku která kdysi držela i tvar a byla v nějaké akci za 68kč 😀 😀 😀 ,ale je docela ještě gut ..zítra mám v plánu jít pokoupit něco novějšího ,letos asi ulítnu na červené ..ale trošku té tmavší matné...

lenkacar
8. dub 2010

tak jsem si dala kávu a hodila do ní amaretový čoko vajíčko .. 😀 😀 😀 a jsem spokojenější

liptonek
8. dub 2010

duuuuuch 😅

meduna
autor
8. dub 2010

hmmm,tak to by mě taky uspokojilo

lenkacar
8. dub 2010

medu já vim možná by bylo lepší se vysrati na kabelku ,která již dávno nevypadá jako kabelka ,ale vzít si igelite tashe a tam by se vešlo všechno 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
8. dub 2010

no nekecej 😕

lenkacar
8. dub 2010

lipánku ty náš strašíš???????????????

meduna
autor
8. dub 2010

a kolikátý dc jsi dneska?

liptonek
8. dub 2010

vidíte to? 😅

meduna
autor
8. dub 2010

no spíš bych řekla,že se zadařilo

meduna
autor
8. dub 2010

jo je tam.a kdy jsi to měla dostat

liptonek
8. dub 2010

zítra bych to měla dostat....

lenkacar
8. dub 2010

jo tenhle duch ták to jsem si oddechla ..jo ducha vidim...

liptonek
8. dub 2010

leni no myslim, že normálního bych se ani tak nelekla jako ted tohodle 😀

meduna
autor
8. dub 2010

to může být i tím ale.Četla jsem to na netu,že před ms,může být taky duch.Píšu to ne proto abych tě vynervovala,ale aby jsi to věděla

meduna
autor
8. dub 2010

a je ti nějak blbě nebo něco?tak to ti věřím,že normálního by jsi se nelekla.já kdybych tohle viděla na testu,tak se leknu tak,že bych upadla

liptonek
8. dub 2010

medu - však jasný. Už to všechno beru tak nějak z rezervou. Vyhráno bude, až se někdy prcek narodí....do ty doby se může stát všechno. Ale poslední dny mi je i blbě od žaludku...a teplota se taky drží furt docela vysoko...tak uvidíme.

liptonek
8. dub 2010

medu - já když se mi to tu objevilo, tak jsem brečela a smála se zaroveň. A klepu se ještě teď 😀 Po IVF jsem to dá se říct, čekala ...nebo spíš byla větší pravděpodobnost. Ale tohle ani náhodou 😀

meduna
autor
8. dub 2010

přeju ti,aby jsi tu mrchu nedostala 😵 a ducháček ať nabírá na síle

meduna
autor
8. dub 2010

no ale vždyť doky řekl,že jsi zdravá a máte se snažit přirozeně,tak je velká pravděpodobnost,že to vyjde

meduna
autor
8. dub 2010

to ti věřím,já když jsem měla ducha,tak jsem taky brečela a smála se a nevěřila ani,když mi to řekl doktor 😀

coko.joko
8. dub 2010

tak jsem tu.....ufffff.......
ty blaho leni strojkem to neeee to by bolelo au,au.....ja radsi ziletky....
je lip,to je uzasny,tak at pekne roste carka 😵 ja mam radost.....